Samsung i9195 Galaxy S4 Mini

Pridať recenziu

Priemer z 1163 hodnotení.

Smartphone - Android telefon - Samsung - dotykové - Android 4.2 - 1.7 GHz - 1536 MB - 16384 MB - 4.3 "

Mobilný telefón Samsung Galaxy S4 Mini môžete mať vďaka kompaktným rozmerom a elegantným líniám u seba pri každej príležitosti. viac »

Kde kúpiť

od 198,70 €

Recenzie Samsung i9195 Galaxy S4 Mini

67% (773)
17% (195)
9% (106)
4% (44)
4% (45)

(157 z 176 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Pozitívne recenzie Samsung i9195 Galaxy S4 Mini

Palo

Palo

Pridané: 19. októbra 2013

• Velke telo?! Uplne najmensi telefon zo vsetkych s takou uhloprieckou a dobre sa drzi
  • Caste nechcene stlacenie kapacitnych klaves? (typek ma asi narusenu motoriku!)
  • Nekvalitna predna kamera? Vyrazne nezaostava za najlepsimi!
  • Fotky v tme nic moc? U vsetkych mobilov rovnako!
  • Velmi male rozlisenie? Mohlo byt full HD ale staci na 4,3 displej, obraz je ostry a cisty
  • Slaby hardver a lagy?! Uprac si aplikacie a nastuduj si benchmarky, ktory dvoj jadrovy procak dosiahne take hodnoty, vyssie ako 4 jadrovy Exynos u S3!
  • Blba technologia displeja? Amoled jeden z najlepsich vobec!
  • Slabe wifi a GPS? Praveze velmi dobre wifi a gps. Mal slaby wifi router a gps skusal asi doma.
  • Bluetooth sa pise spravne a je to bezne aj u inych modelov, nikdy nie je 100% kompatibilita
  • Slaba podpora formatov? Asi nevie co je google play store.
  • Slaba podpora od Samsung/Google? Najlepsia zo vsetkych, Samsung vydava aktualizacie ako blazon a prikladne sa stara o svoje zariadenia na rozdiel od inych velkych znaciek!
  • Nevyhovujuca ergonomia? Subjektivny pocit a vnimanie. Profesionalne recenzie tvrdie opak a je na tom dobre.
  • Bateria nic nevydrzi?! Kapacita je dostatocna a mobil vydrzi krasne cely den aj intenzivnejsie pouzivanie, pretoze nema 4 jadra ale vykonne a zaroven usporbne dve, nema full hd ani hd displej, takze zerie aj v tomto menej a ma mensi displej, to vsetko prispieva k velmi dobrej vydrzi baterie, ktora ma kapacitu tesne pod 2000 mAh. Vobec jeden z najlepsich vysledkov v triede!
  • Cena, aj ked to je diskutabilne, lebo tento telefon je na urovni vykonom aj funkciami ako minulorocna vlajkova lod S3 za rovnaku cenu, ale s kompaktnejsimi rozmermi a s funkciami z S4, viac ram, novsi model atd

Predoslu recenziu musel pisat nejaky dem*nt alebo clovek, co vobec nevie o tomto telefone nic, nikdy ho nemal, nikdy ho neskusal a placa hluposti, ze ako majitel tohto telefonu som sa musel ozvat. Takym ludom treba dat ban a zakaz sem pisat a uplne stiahnut z bezneho zivota. Zrejme si neuvedomuje, ze ked telefon nie je vlajkova lod, tak automaticky to neznamena, ze je zly a potrebuje same minuska. To akoze telefon musi mat vsetko co pisal, 2GB ram, 4 jadra, najnovsi android, ktory nema ani velka S4, len nexus zariadenia priamo od googlu, velke 5 palcove displeje, ktore mnoho ludi nevie ovladat jednou rukou a je im skratka velky, ci baterka nic nevydrzi len pozretim na cislo aku ma kapacitu a podla toho sudim?! Sa zobud a chod flamovat ci spamovat k sebe na toaletu alebo sa daj liecit!!! Telefon je vyborny a absolutne mu nie je co vycitat! Jedine tu cenu,ok, ale inak ako pristroj je fajn. Vsetky minus co uviedol ten predomnou su vymyslene a vo väcsine aj pozitivum. Hore v plusoch a minus som presne poporade reagoval a opravil recenziu, ktora o dve miesta podomnou. Na dem*ntov a zakomplexovanych ludi ci decka treba reagovat vecnymi poznamkami a faktami, lebo inak to nejde. Nelutujem kupu tohto telefonu a keby som mal kupit znova, tak ho kupim znova bez vahania.

• Áno (157)
  • Nie (19)
Lubo

Lubo

Pridané: 14. septembra 2013

• super displej
  • rychla odozva
  • velkost ram
  • vykonny hardware v mensom tele
  • pekne fotky
  • fotoaparat ma mnozstvo rezimov
  • Irda - moznost ovladat TV a ine zariadenia telefonom
  • Gorila Glass
  • NFC
  • S Voice nefunguje offline a pozna len anglicke prikazy hadam casom pridaju dalsie jazyky
  • niekomu moze vadit ze SD karta je pod baterkou ja ju nevyberam pripajam cez usb mobil..

Potreboval som inovovat mobil.Mal som HTC desire S ale to uz na dnesne aplikacie mi nestacilo plus uplne slabe GPS ..Rozhodol som sa po dlhsom studovani pre S4mini .Nechcel som ziadnu lopatu a tento rozmerovo uplne vyhovuje plus ma Gorila Glass co bola tiez poziadavka pre moj nastavajuci telefon.GPS ma najde hned aplikacia sports tracker pekne zaznamenava trasu (pri htc boli caste vypadky) .Funkcne GPS som chcel aj hlavne kvoli zaznamenavaniu trasy a navigovaniu na motorke ,aute biku.Infra port funguje zatial ako ma ,dokazal ovladat aj starsi prenosny televizor toshiba.
Funkcia na ovladanie hlasom S voice funguje len po anglicky ..aspon ja som neprisiel na to ako telefon naucit aby reagoval po slovensky.. Pri zapnutom rezime jazdy vam pekne povie od koho dosla SMS a pod .. Dalej obsahuje aj funkciu sledovania vasich oci tym padom sa nevypne displej ked sa nan pozerate..
Mobil mam tyzden..baterku nabijam ked potrebujem takze vydrz este nemam zmapovanu.Konstrukcia vypada byt dost pevna nic nevrzga(zatial) dokupil som si ZAGG invisible shield HD foliu na displej nech vydrzi co najdlhsie.Vyzera to tak ze inovovat na dalsi mobil budem o dake 3- 4 roky pri dnesnych technologiach..
V skratke kto chce mat vykonny stroj v mensom tele s odolnym displejom a fajn fotakom ,nech zvoli S4 mini

• Áno (31)

• 8 Mpx fotoaparat
  • 1.7 GHz procesor
  • 1.5 GB pamat RAM
  • zatial ziadne

Beznemu pouzivatelovi, ako som napr. ja, tento telefon odporucam. V prvom rade som chcel kvalitny telefon, hlavne aby bol co mozno najnovsi, dizajnovo pekny a samozrejme dobre vybaveny. Stal sice necelych 420 eur, ale takto to pri uplnych novinkach na trhu jednoducho chodi. Co sa tyka telefonu - nie je to ziadna "lopata". Velkostou sa hodi do vrecka nohavic a da sa ovladat aj jednou rukou. Kvalita spracovania je v poriadku, aj ked je to len plast. Nepotrebujem hlinikove telo za 600 eur, ktore sa poskriabe pri zlom zaobchadzani tak ci tak. Vykon hardweru mi uplne vyhovuje. Je zivy a ovlada sa jednoducho. Android ma prijemne prekvapil. Pracovne prostredie je velmi pekne. Dalsie + davam aj pre Google Play, kde si clovek najde spustu aplikacii a hlavne zadarmo.

• Áno (41)

• perfektna obrazovka
  • najnovsi android
  • lepsie padne do ruky ako velka S4
  • 2 jadrova masina
  • momentalna novinka - dovolim si tvrdit, ze najlepsia spomedzi vsetkych mini aj inych znaciek
  • hd camera, kvalitne foto, obstojna uroven prehravania hudby
  • moznost rozsirenia pamate az na 64Gb
  • mnozstvo podporovanych aplikacii od samsung apps
  • krasny dizajn v bielej farbe porovnatelny s Apple
  • moznost dokupenia originalneho ''inteligentneho'' puzdra
  • kvalitne sluchadla zn. Samsung
  • super navigacia spolupracujuca s google maps a view
  • moznosti ovladania hlasom
  • nizka hmotnost-107 gramov
  • kvalitne spracovanie-mobil ''nevrzga''
  • vyssia cena ako u porovnatelnych produktov

Som s nim zatial nadmieru spokojny, vykon je uplne postacujuci, mobil nezamrza a neseka

• Áno (20)
Anonymous

Anonymous

Pridané: 6. júla 2014

• Vykon
  • Fotoaparat (Predny zadny)
  • Vzhlad
  • Vaha len 107 G
  • Display (sice neni HD ale je kvalitny a ostry)
  • Paradne sa drzi v ruke
  • Ovladanie domacich spotrebicov TV, Audio System pomocou IR vysielaca
  • Android 4.2 ktory sa da updatnut na 4.4.2 kitkat
  • Bateria ano je sice slabsia pri nadmernom pouzivani (Hranie pozeranie videi pocuvanie hudby surfovanie po nete) Kazdy telefon ma slabu vydrz baterky ked sa nadmerne vyuziva. Pri normalnom pouzivani (telefonovanie smskovanie) telefon vydrzi 2-3 dni a myslim si ze na smartphony tejto doby je to slusne
  • Update na android 4.4.2. kitkat zatial je len pre Orange.. ale casom sa dostane na kazdy Samsung S4 mini (S meskanim pocitajte minimalne mesiac)
  • Po updatnuti na android 4.4.2. je telefon o trosicka rychlejsi ale zmiznuu uzivatelske funkcie ako skryvanie aplikacii v menu, niektore aplikacie v hornej liste.

Super telefon za rozumnu cenu nestrati sa medzi aktualnymi "hrdinami" na trhu ak chcete super telefon za lacno S4 mini je uzasny telefon pre vas :) Este jedna vec odporucam kupit kryt http://www.mobilnet.sk... velmi vam zachrani telefon pred poskodenim z padov.. Moja S4 mini dostala celovku padla na display a prezila vdaka tomuto uzasnemu krytu neolutujete :)

• Áno (12)

Jeanette

Pridané: 19. júla 2013

Zakúpený v Shoppie.sk

• Super funkcie, perfekna velkost, pekny dizajn.
  • Cena :(

Pre mna idealny smartphone... navigacia jednou rukou, super funkcie, pekne fotky...

• Áno (14)
Dalčo Pavelčo

Dalčo Pavelčo

Pridané: 7. septembra 2014

• rýchlosť ( ešte mi nezamrzol ani neseká prechody a aplikácie )
  • podla mňa výborný sound na slúchadlách
  • foťák nadpriemer ( exterier )
  • pomer cena a výkon ( 230 € v tejto cenovej relácii sa oplatí )
  • bateria ma fakt slabú výdrž
  • notifikačná dióda naozaj chýba ( bol som na ňu zvyknutý )
  • foťak v interieri nič moc...
  • prezeranie na slnku je trochu problem (ale v tejto cenovej relacii som ine ani nečakal)
  • pri dlhšom používaní sa prehrieva ( internet, hovor, hry )

Som obyčajný user, žiadne zložité servery, aplikácie, žiadne hry náročné na grafiku takže uplne postačuje. Potrebujem ho na telefonovanie, sms, netsurfing, foto a počuvanie hudby pri behaní.Za 230 eur asi jedna z najlepších volieb na trhu pre obyčajného použivateľa.

• Áno (11)
Eddie

Eddie

Pridané: 19. októbra 2014

• Fotoaparát (8MPX ale fotky vynikajúce)
  • Hmotnosť(109 gramov)
  • NFC
  • Šetrenie energie
  • Gorilla Glass
  • AMOLED displej
  • Aktualizácia: KitKat (4.4.2)
  • Batéria
  • Občasné prehrievanie

Telefón používam už 9 mesiacov a som s ním maximálne spokojný. Nič neseká, nepadá, prostredie TouchWiz ide plynulo. Samozrejme každý telefón vám bude sekať ak si do neho nainštalujete 20 appiek. K pozitívam patrí hmotnosť a to 109 gramov. Telefón originálne beží na verzií Android Jelly Bean (4.2.2) ale po aktualizácií na 4.4 je zlepšenie výrazné hlavne čo sa týka batérie. Mojou chybou mi telefón spadol jeden krát a oprava displeja ma vyšla na 75€, takže si radšej kúpte dobrý obal :-). Jedine môže zamrzieť je prehrievanie pri dlhodobom používaní. Moje prvé skúsenosti so Samsungom, konkrétne Galaxy Ace boli negatívne, ale po S4 Mini určite chcem upgradovať na S5. Samsung nesklamal :).

• Áno (8)
Michal Červenický

Michal Červenický

Pridané: 15. júla 2013

Ľudia.... zatiaľ je to len "koncept" ... tak na čo to kupujete dopredu? Samsung by za tú dobu ako furt niečo upgradol.... a bolo by to aj lacnejšie... a nechápem ako môžete písať o blbom výkone... keď to má 1,5GB ram, a 1,7GHz DVOJJADROVÝ procesor!

• Áno (20)
  • Nie (12)

Tomas

Pridané: 13. septembra 2013

• Skvely dizajn
  • velmi lahucky
  • najnovsi android s takmer vsetkymi funkciami Galaxy S4.
  • reaguje velmi rychlo.
  • hlasove diktovanie, ktore je i v slovencine funguje velmi rychlo a presne.
  • fotak robi naozaj kvalitne 8Mpix fotografie.
  • displej je velmi ostry na svoju velkost s kvalitnym ppi a rozlisenim.
  • Cena na urovni Galaxy S3, ktory je po technickej stranke o nieco lepsi najma co sa tyka procesoru a obrazovky. Cize prijal by som i nizsiu cenu aspon o 50 EUR.

Aj ked som za takmer tu istu cenu mohol mat po technickej stranke lepsi Samsung Galaxy S3 tak mne S4 mini vyhovuje viac nakolko je o nieco mensi, takze mi tak nezavadzia vo vrecku. Posobi velmi kvalitne, elegantne a robustne. Spracovanie je naozaj kvalitne.

Je to skvela alternativa ak vam ako mne prekazaju tie prilis velke obrazovky smartfonov sucastnej generacie ci uz ide o znacky ako Samsung, HTC atd a chcete nieco po technickej stranke na sucastnej urovni a zaroven elegantne.

• Áno (10)
MobilMania.sk

začiatočník

MobilMania.sk

Pridané: 1. augusta 2013

• Rozumne zvolená uhlopriečka displeja
  • Pevné a ľahké telo
  • Výkonný hardvér
  • Stabilný systém a rýchle reakcie
  • Množstvo doplnkových funkcií
  • Podpora NFC
  • Bohatá multimediálna výbava
  • Dobrá výdrž batérie
  • Displej mohol disponovať HD rozlíšením
  • Opozeraný dizajn
  • Vyššia štartovacia cena

Samsung Galaxy S4 mini nepredstavuje súčasnú technologickú špičku, preto nie je ideálnou voľbou pre technologických nadšencov. Skromnejšie uvažujúci záujemca dostane veľmi dobre vybavený smartfón rozumných rozmerov, ktorý dokázal vlastnosti obľúbeného predchodcu výrazne vylepšiť. Ak chceme uvažovať ekonomicky, s kúpou sa oplatí chvíľu počkať. Najnižšie ceny za zariadenie so slovenskou distribúciou v súčasnosti atakujú hranicu 400 eur. Je to síce o niečo menej, ako sa pôvodne čakalo, no predsa len ešte odporúčame nechať novinku trochu vychladnúť.
Konkurencia sa zatiaľ bude snažiť kupujúceho presvedčiť kúskami ako Sony Xperia SP alebo HTC One SV. Zaujímavou alternatívou môže byť výrazne lacnejšia Nokia Lumia 820, svoje onedlho povie aj priamy konkurent v podobe HTC One mini. Veľkým súperom je aj veterán z vlastných radov – Samsung Galaxy SIII. Rok starý top model v dopredaji kúpite za podobnú cenu ako S4 mini.

Čítajte viac >>> http://mobilmania.azet.sk...

• Áno (12)
  • Nie (5)
amberl

amberl

Pridané: 27. júla 2013

• dobry displej super amoled
  • dost lahky : 107 g

• Áno (8)
ALICEKofficail

ALICEKofficail

Pridané: 10. augusta 2013

(Upravené 25. augusta 2013)

• Ram
  • Procesor
  • display
  • Android
  • Fotak
  • Funkcie
  • niektore funcie s4ky nema

celkom dobry telefon este pockat kym klesne cena

• Áno (11)
  • Nie (5)

Pridané: 24. októbra 2014

• Velkosť-akurát padne do ruky
  • Celkom výkonny procesor (aj ked len dvojjadro)
  • Cena (20.10.2014)
  • Kvalitne spracovanie
  • Infraport
  • Dost malá výdrž (pri narocnom pouzivani ako hranie hier, wifi, fotoaparat, videa ani 1 den)
  • Priemerný reproduktor

Samsung galaxy s4 mini je podla mna dobrý smartphone aj pre nárocnejšich uživatelov.Výkon postacuje aj na náročnejšie aplikácie.S telefónom sa este zoznamujem kedze ho mam len týzden ale uz som stihol otestovat skoro vsetky funkcie.Mám skúsenosti s viacerimi telefónmi ako predchdca tohto modelu s3 mini, lg g2 mini, aj s velkou s4.
Kazdý mal svoje vyhody aj nevýhody ale s4 mini je taky neutral. Ale pre väčšiu výdrž ho mám v úspornom rezime ktorý obmedzi výkon procesora a znizi snímkovu frekvenciu obrazovky.Ale výkon postacuje na vačšinu operáci ako normalne hry, natácanie videa a pod. Ale také Dead triger 2 si v tomto rezime moc nezahrate. Ale bateria bude na tom lepsie. Tento telefón odporúcam ak hladáte dobre vybavený telefon za normálnu cenu okolo 220 eur na ktorom budete využívať aj náročnejšie aplikácie.

Steven

• ľahký
  • Prehrievanie
  • Vnútorná pamäť 8GB/ naozaj tam je 5GB
  • Výdrž

Tento mobil je skvelý. Má pekný dizajn a padne pekne do ruky.Foti pekne fotky na to že má len 8Mpix. Je dosť rýchly a hry na nom idu skvele a rýchlo. Problémom je prehrievane pri nabíjani alebo pri hraní hier.Má to síce malú pamäť ale môžte si ju doplniť pamäťovou kartou. Vadí mi len to že pri častom používaní musím ho každý deň nabíjať.
Mám ho asi rok a som s ním maximálne spokojný.

Overený zákazník Electro World

Pridané: 9. júna 2014

Zakúpený v Electro World

• rozmery
  • vykon a pamat

vyhovuje mi znacka Samsung, ich mobilne zariadenia sa neustale zlepsuju, ceny su v strednom pasme

palo13fox

palo13fox

Pridané: 5. apríla 2014

• dobra cena 200 eur
  • skvely mobil
  • nema chybu

Za taku cenu,nema konkurenta.

laky

Pridané: 15. novembra 2013

Zakúpený v MobilPC

• super cena, velkosť, hardwer, krásny display, batéria pri hraní sa 1 deň, pri bežnom používaní aj 3 dni, dlho som vyberal a vôbec neľutujem, vadila mi chýbajúca led kontrolka no dá sa to predýchať. Po nainštalovaní pár aplikácií ostáva málo pamäte keďže na SD idú len foto, video, alplykácie sa inštalujú do fonu a tak zbytočne velká SD ani nemá význam keďže foto si pravidelne zálohujme a filmy na fone nepozerám.
  • chýbajúca led dióda, 8gb pamäť - mohla byť aspon 16gb.

• Áno (9)
Overený zákazník NAJmobily.sk

Pridané: 5. novembra 2014

(Upravené 5. novembra 2014)

Zakúpený v NAJmobily.sk

Super telefon vsetko funguje tak ako ma treba si len zvyknut na ovladanie , nemrzne. Vsetko co som od neho ocakaval splnil. Pouzivam najma skype , navigaciu, pozeram videa na internete, a web stranky.Je ma dobre pocut a aj ja velmi dobre pocujem pri telefonovani.

Pridané: 2. novembra 2014

• jednoduché ovládanie
  • kvalita

Je to super produkt. Ľahko sa sním pripojím na wifi. Mám ho už 1 rok a stále robí to čo má.

Miro

Miro

Pridané: 11. októbra 2014

• Veľkosť,mobil je kompaktný
  • Výdrž batérie
  • Hmotnosť
  • Fotoaparát
  • Zatiaľ žiadna chyba

Mobil používam pol roka a som sním absolútne spokojný.
Výborná viditeľnosť displeja na priamom svetle,2 jadrový procesor zaistí výborný chod telefónu a taktiež si na ňom môžete užiť tie graficky najnáročnejšie hry.Je kompaktný,skvelo sa drží v ruke a má malú hmotnosť.
Rozhodne tento produkt odporúčam.

solis

Pridané: 26. júla 2014

• rýchly
  • tenký
  • ľahký

telefón je super..chcel som aby telefón šlapal ako hodinky a zatiaľ sa mi ešte nestalo že by zamrzol alebo že by sekal..iba ak pri používaní Shazamu vie blbnúť, ale to je myslím chyba aplikácie lebo inak všetko funguje ako má..vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú rýchly výkonný telefón za super cenu

Pridané: 7. mája 2014

Zakúpený v NIKITA.sk

• Je rozmerovo prijatelny. Pekný displej. Dobra kapacita batérie.
  • Zistil som že nieje taký dobrý ako môj Samsung Galaxy S3. Co ma teší lebo ho vlastním, telefón som kupoval pre priateľku ale v minulosti som nad ním uvažoval.

Priateľke sa páči. Je pekný malý Dobrý displej a je to Samsung čiže som spokojný. Keby bol taký prepracovaný ako Samsung Galaxy S3 tak by som ho aj vymenil ale chvála bohu nieje. Takže spokojnosť u všetkých.

peto

Pridané: 30. decembra 2013

• vykon
  • celkom dobra vydrz baterie
  • dobry dizajn
  • dobra velkost akurat do ruky
  • nema notifiakcnu diodu

odporucam

CR

CR

Pridané: 14. septembra 2014

(Upravené 14. septembra 2014)

• VInikajuci

števo

Pridané: 17. augusta 2014

Zakúpený v HEJ.sk

• dizajn
  • ovladanie (az na niektore funkcie, ktore nelogicky suvisia s nastavenim)
  • KRASNY display
  • dvojjadro, vyhovujuca RAM (rychlost procesov)
  • rychlejsie pripojenie na wifi ako v mojom NB ...8)
  • nezmyselnost synchonizacie (všetko zo všetkým-ale po nastaveni to je už OK)
  • čakal som vacsiu vydrz baterie ale predsa je to smartfon, čiže klasika
  • nemoznost odinstalovania aplikacii od vyrobcu

- je to moj prvy smartfon s androidom, takze berte nato ohlad... 8)
len čas ukaže čo ešte najdem... aj "PRE" aj "PROTI"
kazdopadne som s mobilom spokojny
pouzivam ho pre pracu, cize hry a podobne sprostosti ma tu nezaujimaju

zuza

zuza

Pridané: 14. augusta 2014

Mobil mam asi 2 mesiace a v celku som skopojna. Najprv mi baterka vydrzala 2 dni, pri beznom pouzivani telefonu (obcas telefonovanie/sms, foto, internet.) Ale potom som povypinala vsetky aktualizacie a na net sa pripojim len vtedy, ked to potrebujem a baterka vydrzi aj tyzden. Nevyuzivam ten telefon naplno so vsetkymi funkciami, co ponuka: ziadne hry, muzika. Len telefonovanie, sms, foto/video, internet, budik atd..

Pridané: 28. júla 2014

• vsetko
  • nic

proste super, maximalna spokojnost

Pridané: 27. júla 2014

• pekný dizajn a farba
  • ľahký a ľahko ovládateľný
  • foťák

začiatočník

deana

Pridané: 3. júna 2014

(Upravené 5. júla 2014)

• Naozaj prehladne menu,aj pre laika,a to som myslela,ze budem nad tym tyzden maturovat.vsetko je logicky usporiadane.
  • Displej je vyborny (farby,osvetlenie,kontrast),dotykove ovladanie bez problemov.
  • Fotoaparat jeden z tych lepsich.
  • Vyborna cena.
  • Lahucky,elegantny,dobre ovladatelny jednou rukou.
  • Mam ho v bielom prevedeni,pre zeny je biela vhodnejsia,elegantnejsia.
  • Na slnku trva displeju par sekund kym sa.prisposobi,ale to je myslim aj u inych znaciek.

V porovnani s mojou uz rozbitou lumiou 800,je tento mobil najuzasnejsi.urcite krajsie foto ako na lumii (to boli horsie fotky ako na starej N95ke),bezproblemove dotykove ovladanie displeja...ale ja som len bezny uzivatel...sms,hovory,a fotenie. Od fotaku som ja osobne ocakavala este o kusok ostrejsie fotky (ostrost fotky sa da vsak dosiahnut pri dobrej svetelnosti a pohranim sa s funkciami)ale to preto,ze, mam zrkadlovku,a som uz asi narocnejsia v tomto smere.. co sa tyka kvality fotiek predsa len je to telefon a za vybornu cenu.mna stal 200eu,od cloveka ktory ho bral na pausal a hned nepouzity predal.inak by som viac zan urcite nedala.

Janis

Janis

Pridané: 30. mája 2014

• Rozumná veľkosť,dobrá výbava,cena,výdrž 2-3 dni/pri rozumnom používaní/.
  • pre niekoho plast a aktualizácia KITKAT možno dúfam?

Výborný mobil pre univerzálne použitie/pre mladých aj starších/.
Mám ho 2 mesiace ako pracovný mobil a som
s ním spokojný aj doma.Nemá notifikačnú diodu riešenie:Flash notification.

Dinco

Dinco

Pridané: 19. mája 2014

• rozmery
  • ovládanie
  • displej
  • fotoaparát
  • výdrž batérie

Môj druhý dotykový telefón. Prvý bol HTC. Musel som si trochu zvyknúť na rozdiely v ovládaní. Napríklad pri HTC na zahájenie hovoru stačili dva dotyky (ikona telefón, kontakt ktorému chcem volať), pri Samsungu sú to tri dotyky (ikona telefón, daný kontakt a potom ešte zahájenie hovoru). Ale je to len o zvyku. Inak je ovládanie intuitívne, jednoduché. Telefón má prijateľné rozmery, nie je to "lopata", ale veľkosť displeja postačuje aj na pozretie videa, alebo prezeranie webu. Dobre sa drží v ruke. Fotoaparát robí naozaj pekné fotky. Displej sa nemastí ako napr. pri HTC, kde som musel dva krát za deň leštiť displej, lebo cez neho pomaly nebolo vidieť.
Za cenu 240,-€ je podľa mňa bezkonkurenčne najlepší v porovnaní s ostatnými. Odporúčam

Marián

Super smartfón.

Zakúpený v NIKITA.sk

• super kvalita za rozumnú cenu
  • zatiaľ žiadne

zatiaľ bez výhrad

• da sa telefonovat :-)
  • telefon je stabilny a OS/aplikacie nepadaju
  • na baterku vydrzi pri normalnom pouzivani cca 2 - 2.5 dna
  • GPS funguje dobre a je presne
  • WiFi funguje dobre a ma dobru citilivost na signal
  • vela moznosti ako si telefon a aplikacie prisposobit pre svoje potreby a poziadavky
  • zatial som ziadne zapory neobjavil

Vsetky pozadovane funkcionality v dostatocnej kvalite v jednom zariadeni. Je nutne dokupit si ochranny obal na telefon, skoda by ho bolo poskodit pri beznom pouzivani (doma, kancelaria, sport).

Fero

Fero

Pridané: 20. apríla 2014

• Všetko
  • Nič

Kompaktná veľkosť, rýchly, super softvérová výbava, jednoducho mobil ako má byť. Výdrž batérie 2 dni v pohode pri bežnom používaní, čo je na smartfôn tohto výkonu veľmi dobré.

Ján

Pridané: 15. apríla 2014

• pomer cena/vyokn
  • 1,5 GB RAM - plynuly chod systemu aj pri vela spustenych aplikaciach
  • kompaktne rozmery
  • rozlisenie displeja JE uplne postacujuce!
  • slusna kvalita zvuku pocas telefonovania
  • hardwarove tlacidlo home
  • rychly fotoaparat
  • bocne tlacitka: power a ovladanie hlasitosti - su volne, kolisu sa, nepohodlne sa stlacaju a celkovo posobia dost lacno
  • reproduktor - kvalita zvuku je slaba a je umiestneny v spodnej casti telefonu, takze je zakryty pri drzani telefonu v ruke alebo v drziaku v aute; takmer vobec ho nepocut na makkom podklade (napr na posteli)

Asi najlepsia volba pre ludi, ktori chcu vykonny telefon, ale nepotrebuju s nim prikladat uhlie do kotla (tabletofon). Je velmi rychly, operacny system pracuje bez najmensieho zavahania aj s viacerymi spustenymi aplikaciami a kedze cena klesla oproti uvadzacej na polovicu (220e Apr/2014), je to jedna z najlepsich ponuk cena/kvalita/vykon na trhu. Kvalita vyhotovenia (kryt, tlacitka) je slabsia oproti mojmu predoslemu Samsungu, ale da sa na to zvyknut.
Odporucam!

todegabe

Pridané: 7. apríla 2014

• ľahký, tenký, úzky
  • svižný
  • dizajnovo pekný (vec názoru)
  • LTE, NFC
  • microSD do 64 GB
  • vypadáva signál (neregistrovaný v sieti) - nemožnosť prijať ani odoslať hovory a SMS bez reštartu - telefón na túto skutočnosť neupozorní (pri plnom počte čiaročiek - sily signálu)
  • pravdepodobne nutnosť nastaviť manuálne výber operátora a typ siete (2G, 3G, 4G) na odstránenie tejto nemilej vlastnosti, prípadne reklamácia

- dobrý telefón za priaznivú cenu
- kvalitné spracovanie, odolný displej
- žiadna "lopata" - vhodný aj pre ženy
- široké možnosti/využitia telefónu

Overený zákazník lacne-nakupy.sk

Pridané: 6. apríla 2014

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

Výborný telefón som veľmi spokojný. Pekný dizajn, veľkosť presne do ruky, veľa užitočných funkcií. Za cenu okolo 230 eur bezkonkurenčný.

Pridané: 4. apríla 2014

Zakúpený v NIKITA.sk

dobry a nie uplne velky smartfon. zatial spokojnost

Pridané: 29. marca 2014

• primerana velkost
  • prehladne menu-lahka orientacia,
  • rychly, dobre reaguje na dotyk
  • vydrz baterie

dobry telefon za prijatelnu cenu, som spokojna s vyberom

Overený zákazník NovéMobily.sk

Pridané: 24. februára 2014

Zakúpený v NovéMobily.sk

• veľmi elegantný vzhlad.
  • bez krytu má extrémne šmykľavý povrch

odporúčam každému , kto nechce moc veľký telefón.

Erik Hujík

Erik Hujík

Pridané: 2. februára 2014

(Upravené 2. februára 2014)

• Android
  • Výrobca
  • Dizajn
  • Batéria
  • Nič nevytýkam

Skrátka je to superrr dobrý a dostatočný mobil. Je kompaktný a zároveň skvelý! ROZHODNE ODPORÚČAM!!!

Overený zákazník NAJmobily.sk

markius

Pridané: 15. októbra 2013

Zakúpený v NAJmobily.sk

• Najmä rozmer a hmotnosť telefónu, nakoľko so sebout nechcem vláčiť telefón velkosti tabletu...
  • Samozrejme cena, ktorá je bežne cez 400 EUR - ja som ho kúpil za 320 EUR

Fajn telefón, ktorý úplne stačí.

mior

mior

Pridané: 3. septembra 2013

• rozmery, tvar
  • vydrz baterie (56% vecer po normalnom pouzivani)
  • displej
  • IR,
  • fotoaparat
  • preostrovanie pocas natacania videa
  • chybajuca dioda, ale aj tak ho mam v puzdre, takze staci ak zavibruje po zdvihnuti
  • SD pod baterkou, ale dropboxujem

Mam firemnu SIII a ten je fajn, ale prilis velky. S4 mini mi vyhovuje ovela viac, displej je vynikajuci. Fotky vyzeraju velmi dobre na displeji, horsie je to po ich zobrazeni v pc, ale to plati aj o sIII. Rychlost je zatial vyborna. Zatial nicim nesklamal.

Luc

Pridané: 29. októbra 2014

• Spokojnosť obrovská
  • Výdrž baterie, ale ked sa človek pohrá s nastaveniami, vydrží o niečo viac :)

Môže byť, až na batériu som veľmi spokojná :)

• Áno (2)
Overený zákazník Marzo.sk

feky

Pridané: 25. októbra 2014

Zakúpený v Marzo.sk

• Manzelka je spokojna, to je pre mna to hlavne....
  • inak fajn fotoaparat, vyborna hmotnost, rozmery, odozva systemu
  • pomer cena/hodnota mi pride fajn, aj ked osobne by som siel do lg g2 mini
  • Touchwiz od Samsungu, displej-jeho rozlisenie( som si odvykol od viditeleho rastru, ale je to pre manzelku)

Telefon si vybrala moja zena, lebo sa jej paci a v praci ho niekto ma a je s nim spokojny. Osobne by som si ho nevybral a veci ktore mi na nom prekazaju su pre mna dolezitejsie ako cena(rozdiel par euro) alebo dennodenne trapenie sa....

• Áno (2)
JanJak99

JanJak99

Pridané: 4. septembra 2014

• Kvalitne spracúvanie.
  • Dobrý fotoaparát.
  • Vynikajúci displeji.
  • Ovladatelny jednou rukou.
  • Cena a dizajn.
  • Tenký a ľahký.

Funkčnosť z každej strany. Je to chytrí smartfón. Využívam ho viac ako pol rok ale každý deň s nim je užasni.

Lepetin

Lepetin

Pridané: 15. augusta 2014

(Upravené 15. augusta 2014)

• Gorila glass je hladky
  • procesor 1700mhz
  • super amoled
  • 8mpx fotak
  • pekne vyzera
  • padol mi z vacku z jedneho metra na beton na holy dispej a nic mu nebolo ;) (iphone padne s 30cm a je po displeji alebo.zadnom kryte)
  • ram 1.5gb
  • priehrievanie (pri zatazeni 43 °c, pri nabijani 46 °c ale pri nabijani ho date pod ventilator tak iba 33°c :D))
  • slabsia bateria (chcelo by to aspon 2300 mah)
  • ak ho mate aspon mesiac a pozriete sa uhlom oprotii slnku vidite cely doskrabany dislplej
  • 8gb interna pamet
  • po stlaceni tlacidla home sa stale zapina blba aplikacia svoice stale mi to.leze na nervy!

moj model made in vietnam...
pred kupou tohto mobila si pozrite cinske znacky mobilov
maju rovnaky vykon za menej penazi a kvalita je neporovnatelna
Mne sa paci ale mohol byt lacnejsi

LG D802 G2

LG D802 G2