Samsung N9005 Galaxy Note 3

Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

tento telefón (Samsung Galaxy Note 3)som už mal po pade asi z 3m prestal telefonovať (nenacital sim) inak fungovalo vsetko Bol som s ním veľmi spokojný tak som si kúpil nový za menej ako polovicu co som dal predtym za pouzity z druhej ruky.

• Super

Bal som sa velkosti ale je to ok ..

• výkon

16 mil. farieb
Rozlíšenie 1 080 x 1 920 pixlov
Hustota pixlov 386 na palec
Multi-touch
Gorila sklo displeja - zvýšená odolnosť voči škrabancom
Accelerometer senzor - zabezpečuje pretáčania displeja(horizontálne, vertikálne)
Proximity senzor - zabezpečuje vypnutie obrazovky počas telefonovania
Gyroscope senzor - zabezpečuje ovládanie telefónu nakláňaním, využijete napr. pri hrach
TouchWiz UI

Fotoaparát:
Primárny fotoaparát (na zadnej strane) s rozlíšením 13 Mpx
Rozlíšenie 4 128 x 3 096 pixlov
Autofokus
LED flash
Geo-tagging (priradenie fotky k GPS súradnici)
Dotykové zaostrovanie

Rádio : Stereo FM rádio s RDS
Hry
GPS: s podporou A-GPS a GLONASS
Java: cez Java MIDP emulátor
TV-out (prostredníctvom MHL / V link)
Technológia pre odstránenie šumu
Dropbox (50 GB storage)
Prehliadač dokumentov
Podpora Adobe Flash
Hlasové ovládanie / vytáčanie / Príkazy
Prediktívne vkladanie textu (T9)
Editor obrázkov a videí
Swype

Obsah balenia:
Samsung Galaxy Note 3 N9005
Batéria Li-ion (3200 mAh)
USB / microUSB dátový kábel

• 3GB Ram
    • 32gb pamäť
    • Procesor
    • Android 5
    • Senzory teploty, vlhkosti a tlaku
    • USB 3
    • 5g wifi
    • Nabíjanie cez zadný kryt
    • Funkcionalita
    • Fotoaparát
    • Vysoká cena aj po troch rokoch na trhu

Telefón mám dva roky a je to stále jednička. Dokonca ani novinky na trhu mu nekonkurujú...

• Super telefon po 4 dnoch 50%baterka pri priemernom surfovani na nete.excelentny nemenil by som.
    • Po 2 rokoch su trochu na bielej ploche vypalene ikony ale neni to az take hrozne na S5ke bolo vidno aj klavesnicu.je zvladtne ze si to nik nevsimol.

Ok

• Display
    • Rychlost
    • Vydrz
    • Po dvoch rokoch moze ist do smeti. Stal nekrestansku sumu (pred dvoma rokmi) a mesiac po uplynuti zaruky je zrazu totalne hotovy
    • Nefunguje otacanie obrazu. Niektore aplikacie dokonca ostali 90 stupnov vyosene a neda sa s tym pohnut. Preinstalovanie nepomohlo.
    • Ani factory reset nenapravil chyby
    • Prestal fungovat senzor zhasinania obrazovky pri prilozeni k uchu, co je velky problem. Po dotelefonovani musim zatvarat hromadu systemovych sprostosti.

Za momentalne poonukanu cenu je OK, ale trvacnostou to nie je ziadna "Nokia 5110".

Impotentný komsomolec, alias Paralizovany tupec, alias Falus, alias Robert Ficek, alias Žebrák ze Serede, alias Potupená Krásavica, alias Kostolná myš, alias Kuťafas,
    toto je na čo dobré, že to tu zasieraš opakujúcimi sa recenziami ktoré nemajú žiadnu výpovednú hodnotu a zakaždým "nenápadne" pod iným pseudonymom? Si normálny?

• Veľký display
    • Kvalita obrazu
    • Rýchlosť
    • Zatiaľ má stále dobrú podporu androidu
    • S pen funguje aj po 2 rokoch
    • Batéria padne za pár hodín hrania
    • Telefonovanie je trošku problémové
    • Foťák mohol byť lepší
    • Aplikácie ktoré sa nedajú odstrániť

- No mám ho skoro dva roky a som spokojný dokúpil som si k nemu externú batériu zerolemon a zvýšil kapacitu na 10000 mah teraz mám síce takú veľkú tehlu no čo už tento mobil som si bral hlavne na hranie a prácu takže som ho nechcel nabíjať každý deň.

- Čo trošku zamrzí je kvalita fotiek je síce na vyššej úrovni ale bohužiaľ musím priznať že hnojfón robí lepšie fotky.

- Mobil ma baví stále aj po dvoch rokoch a vďaka množstvu príslušenstva čo sa dá dokúpiť (napr vodotesný obal) ma asi dlho baviť bude.

- trošku ma mrzí že paradoxne najhoršie je telefonovanie telefón ma s externou batériou 0,4 kg čo je pri dlhších telefonátoch celku sranda. Zlé je však že sa človek ktorý so mnou volá počuje dvojmo.

• Lolipop Android 5
    • 3GB RAM
    • 32GB interná pamäť
    • S pen
    • Všetci majitelia note 4 mi ho chcú vymeniť

Nechápem ako sa mohlo stať, že dva roky sa to predáva a je to stále jednička. Má USB 3 čo nemá áno Note 4. Poserte sa ale nedám ho nikomu.

• Super

Bal som sa velkosti ale je to ok ..

• výkon