Samsung S5300 Galaxy Pocket

• je v ňom všetko, čo syn potrebuje
    • nemám čo vytknúť

oslovila ma cena a možnosti, ktoré tento telefón ponúka

• , zakúpené v MobilPC.sk

• -patri asi medzi najmensie smartfony ake Samsung v sucasnosti vyraba
    • -je velmi sikovny aj pre ovladanie jednou rukou, co u vacsich mobilov uz nie je mozne
    • -za tu cenu ma mnohe funkcie, ktore nemaju ani niektore drahsie telefony-napr. moznost zdielania internetu v PC, tzv.Wifi hotspot
    • -pri relativne malom pocte nainstalovanych aplikacii je celkom rychly
    • -je to jednoduchy smartfon, ale nemyslim si ze len pre zaciatocnikov-vobec nie, ma vsetko co bezne ocakavate od maleho, sikovneho smartfonu, ktory mozete-na rozdiel od tych s vacsimi rozmermi-pokojne nosit vo vrecku na nohaviciach bez obav ze sa takto poskodi
    • -v recenziach sa casto opakoval nazor ze velmi casto zamrza-pravda je ze obcas sa mu to stane
    • -hudbu prehrava uplne v pohode, cakala som podla recenzii nieco horsie, ale nestalo sa..pri nainstalovani niektorych applikacii mozte dokonca dost vyrazne upravit zvuk-zvysit hlasitost prehravanej hudby aj zvonenia, tiez rozsirit moznosti eqalizera..
    • -3,5 mm jack, mozte si pripojit svoje oblubene sluchadla
    • -bluetooth
    • -kedze som hladala maly znackovy telefon na bezne pouzivanie tak pre mna O.K.
    • -maly, jednoducy, sikovny
    • -keby som sa mala rozhodnut znova, tak by som si ho kupila opat-za tu cenu som nic lepsie nenasla, aj ked je pravda ze toto nie je moj jediny dotykovy telefon na ktory sa spolieham, ale na bezne pouzivanie v pohode staci
    • -ked niekto hlada maly telefon, tak tam nie je az taky vyber a kedze pre mna boli kriteriom male rozmery, tak jednoznacne tento
    • -za tu cenu ho nemozem porovnavat s nicim, takze ked uz, tak ze je pomalsi pri vacsom pocte nainstalovanych aplikacii-ale to kvoli malej RAM

-patri medzi najmensie dotykove telefony, avsak je kvalitnejsi ako ine telefony v tejto cenovej kategorii, dokonca je kvalitnejsi aj ako niektore o dost drahsie telefony
    -v tejto cenovej kategorii nic lepsie s Androidom nebolo
    -funguje dokonca lepsie ako som podla recenzii velmi narocnych pouzivatelov cakala..neviem teda s cim ho porovnavali, ale urcite to nekupili za taku cenu ako tento mobil
    -hodi sa pre bezne pouzivanie, napisanie mailu, hladanie na internete, pocuvanie hudby, v pohode si pozriete aj YouTube ked prave nie ste pri PC, ma samozrejme mensi display ale on je maly cely takze O.K.
    -samozrejma ze patri nie medzi lacne, ale medzi najlacnejsie telefony s Androidom
    -ked si spomeniem co sa predavalo este pred takymi 4-mi rokmi ako kvalitny a drahy telefon, tak mi je do smiechu, pretoze 300-400 a aj viac eurove telefony nemali ani take funkcie ako ma tento celkom vydareny, maly a sikovny Samung :-)

• , zakúpené v HEJ.sk

• pomer cena, výkon

výborný kompromis pri darčeku deťom

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 2.3 (Gingerbread)
97 g
Možnosť pamäťovej karty

Cenovo veľmi dostupný mobilný telefón SAMSUNG Galaxy Pocket prináša výhody moderného operačného systému Android. Je určený všetkým užívateľom, ktorí si vystačia so základnou výbavou a napriek tomu túži po modernom a štýlovom mobilnom telefóne. Telefón poháňa procesor s taktom 832 MHz a disponuje internou pamäťou o veľkosti 3 GB pre vaše dáta a multimédiá. Samozrejmosťou je možnosť rozšíriť túto hodnotu pomocou pamäťových kariet až do celkovej veľkosti 32 GB. Dotykový kapacitný displej s uhlopriečkou 2,8 "ponúkne dobré rozlíšenie a multi-touch technológie zaistí pohodlné ovládanie.SAMSUNG Galaxy Pocket umožní tiež zhotovovať snímky a vlastné videá pomocou 2 megapixelového fotoaparátu. Prítomné sú aj dátové funkcie, medzi ktoré patrí GPRS, EDGE, Wi-Fi a Bluetooth. Pri mobile tejto cenovej kategórie prekvapí aj podpora 3G HSDPA. Užívateľské rozhranie a komfort vylepšuje celý rad prídavných funkcií, medzi ktoré patrí úprava prostredia TouchWiz, sociálne aplikácie Chaton, GPS navigácie alebo GM rádio. Pre napájanie slúži 1200 mAh Li-Ion batérie, ktorá prístroj udrží pri živote veľmi dlho.

Menu je v slovenskom jazyku.

• Rozmery telefónu: 103,7 × 57,5 × 12 mm

• Videohovor: áno
  • Správy: SMS, MMS, e-mail, RSS
  • Vstavaný GPS modul: áno
  • Podpora dvoch SIM kariet: nie
  • Multimédiá: stereo prehrávač (MP3/AAC), 3,5 mm konektor ,FM Rádio (s RDS), video prehrávač
  • TV výstup: nie
  • Internetový prehliadač: áno
  • Operačný systém:Android 2.3 Gingerbread

TouchWiz

• -skladny do vrecka
    • -dobry prijem wifi signalu (lepsie nez moj HP notebook)
    • -stale drzi aj po viacerych padoch
    • -maly displej (unava oci)
    • -starsia ver. Androidu
    • -mala pamat
    • -nizka kvalita foto
    • -nutnost permentneho zapnutia pre ranny budicek (nedokaze sa sam zapnut na nastaveny cas budicka)

Pre nenarocnych vhodny telefon

• - malý
    • - nenáročným stačí
    • - seká
    • - mrzne

na 90% keď vytáčam číslo, tak sa mi nedá vytočiť. Musím ho vypnúť (zresetovať) a zapnúť.. Potom sa dovolám.. Neviem sa dočkať, kedy ho vymením.. Vyhodené peniaze. Neodporúčam. Keby mi dávali ho zadarmo a k nemu tých 90 eur, nechcem ho..

• docela dobrá Výdrž batérie
    • Java
    • mali displey
    • slaby android
    • slaby fotoparát

mam ho 1apol roka a stale sa mi kazí seká.....vobec nesom spokojní.

• šikovný
    • za rok som ho reklamovala 6x
    • reproduktor stále chrapčal
    • vypínal a zapínal sa sám od seba
    • nereagoval na dotyk
    • strácal sa signál(iné tel. mali plný)

maximálne nespolahlvý

• nikdy Vám nebude zavadziať ;)
    • slaby Android
    • slaby fotoaparat
    • ide strašne pomaly
    • maly displej
    • internet ide pomaly
    • stale seka
    • hry idú hrozne

Radšej si priplaťte za young alebo S3 mini. Kúpil som ho v NAY elektrodom. Hry radšej ani neskúšajte.
    Jedna vec zaujímavá a pravdivá ráno som sa zobudil a praskol mi displej z vnútra. Pre 10 ročných stačí im to odporúčam ale starším nie.

• vzhľad
    • jas
    • android malý
    • seká
    • je pomalý

Tento mobil nie je zlí ale pre mňa už áno. Odzačiatku mi stačil ale už ma začal hnevať.
    Už som homusela 2 krát opravovať.

• Lahky
    • Pekny
    • Dizajn
    • Sedi v rukou
    • Android 2
    • Inak nic

Dobry,mne stačí........

• ma android, ma wifi,
    • ma maly displej, strasne mi seka

Je to celkom dobry mobil ale ma aj svoje nedostatky

• -je to jednoduchy mobil aj pre babku
    • -nič

šikovny mobil lacny