Samsung S5310 Galaxy Pocket Neo

šikovný, maličký, ľahko ovládateľný
    ľahko ovládateľný
    používa sa mi veľmi dobre
    mám 59 rokov, choru ruku, ľahko sa mi ovláda
    Pri ďalšom nákupe si budem dávať pozor na darček, ktorý nepreberiem. Vôbec mi nevyhovoval.

• veľmi dobrý telefon
    • Aj keď som navolila jazyk slovenčina,veľa aplikacii mi zostala v madarčine

Telefon je dobrý len ho kupovat asi niekde inde lebo je v maďarčine

• , zakúpené v Alza.sk

Celkom dobrí telefón pre viac než základné používanie.

Operačný systém
GPS modul
Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

V jednej kompaktnej a elegantnej podobe Samsungu Galaxy Pocket Neo sa skrýva výkonný ale zároveň malý mobil.

Vyznačuje sa operačným systémom Android Jelly Bean, výkonným procesorom, rýchlym prehliadaním internetu a celým radom špičkových inovácií. Tento mobil dokazuje, že veľké veci prichádzajú i v malých baleniach.

Okrem toho tento šikovný Samsung do vrecka obsahuje všetky základné i rozšírené funkcie ako fotoaparát, Bluetooth, Wifi, 3G sieť a ďalšie.

Technické parametre:

Displej:

Uhlopriečka veľkosti 3"

Technológia

Farebná hĺbka 262K

Rozlíšenie 320 x 240 (QVGA)

Fotoaparát:

MP3, OGG, SP-Midi, FLAC

Rozhranie:

USB 2.0

Audio jack 3.5

Pamäťová karta MicroSD slot (až 32 GB)

Micro

USB

Ďalšie funkcie:

Akcelerometer

Geo-magnetické

Batéria:

S kapacitou 1 200 mAh

Výdrž: v čase hovoru (2G / 3G) až 6 hodín a v pohotovostnej dobe až 300 hodín (3G)

Rozmery (V x Š x H): 104,95 x 57,80 x 11,80 mm

• mikrosim

mikrosim karta inak nic

• dobra 3D grafika
    • velmi laguje
    • systemove aplikacie od Samsungu sa musia odinstalovat zmenami v systeme
    • maly displej
    • sam sa obcas vypina
    • vela appiek pada
    • v porovnani s ostatnymi telefonmi za tuto cenu

myslel som si ze bude lepsi

• android
    • vsetko
    • za taku cenu nič

je super voľba najlepšia v tejto cenovej kategórii

• , zakúpené v Alza.sk

Celkom dobrí telefón pre viac než základné používanie.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Malý, šikovný, ľahké ovládanie
    • Prijateľná cena
    • Zatiaľ nezistené

Doporučujem

• , zakúpené v HEJ.sk

• Dobry mobil s wifi za dobru cenu. Mam uz tablet tejto znacky, preto som si ho vybrala
    • Trochu mi chyba klasicky kalendar ako v nokiach, ale to nieje az taka prekazka.

Zatial som s telegonom spokojna

super