Samsung S7560 Galaxy Trend

Operačný systém
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
100 g
Možnosť pamäťovej karty

trocha pomaly

• , zakúpené v NIKITA.sk

• ++++

ok kvalita

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Skvelý dizajn,postačujúci výkon,dobrý foťák,výborná cena.
    • Batéria by mohla by aj lepšia,aspoň 2000mAh.
    • Má kapacitu 1500mAh.

Za tie peniaze máte plnohodnotný smart phone.Nie je vhodný pre hráčskych maniakov,na čo ale telefóny podľa mňa vôbec určené nie sú.Je veľký tak akurát,keďže nemusím tie veľké lopaty,čo ani do vrecka nevopcháte.

Operačný systém
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
100 g
Možnosť pamäťovej karty

Popis telefónu

Nový mobilní telefon Galaxy Trend od společnosti Samsung, vybavený výkonným procesorem, který mu umožňuje pracovat rychleji, je neporazitelný. Ať používáte více aplikací současně, konverzujete se skupinou přátel nebo sledujete nejnovější filmy, tento mobilní telefon zvládne všechny vaše požadavky s lehkostí a elegancí. Luxusně velký čtyřpalcový displej nabízí bohaté a živé barvy, které maximalizují váš mobilní zážitek. Aplikace ChatON vám poskytuje nekonečnou zábavu a umožňuje vám zůstat v kontaktu s přáteli. Vychutnávejte si stabilitu a rychlost přinášející bezproblémové a příjemné zážitky z používání všech možností mobilního telefonu Galaxy Trend.

Rychlý a výkonný

Díky procesoru s výkonem 1 GHz tento mobilní telefon zvládá pokročilé operace rychle a elegantně. Bez námahy přepínejte mezi aplikacemi a provádějte více činností současně bez jakékoli prodlevy! S tímto mobilním telefonem už nebudete muset jen nečinně čekat.

Vzrušující zábava s velkým 4" displejem

Už žádné mžourání při čtení textu! Nepřicházejte o detaily při prohlížení fotografií nebo přehrávání videí! Na velkém čtyřpalcovém displeji lze pohodlně zobrazovat webové stránky, dlouhé e-maily, detailní fotografie a videa. Veškerý obsah uvidíte v brilantním podání s křišťálově čistým obrazem.

Optimalizovaný systém Android ICS

Tento mobilní telefon je vybavený nejnovějším operačním systémem ICS, který uživatelům nabízí vylepšenou grafiku a lépe uspořádané rozhraní, díky čemuž lze všechny činnosti provádět intuitivněji a s menším úsilím.

Vzrušující služba Chat On na velkém 4" displeji

Služba ChatON od společnosti Samsung vám umožňuje komunikovat s vašimi přáteli prostřednictvím služby založené na telefonních číslech, která poskytuje více možností než jen zasílání okamžitých zpráv. Volně sdílejte multimediální obsah, chatujte ve skupině se všemi svými přáteli nebo dokonce vytvářejte své vlastní přizpůsobené animované zprávy!

Technické špecifikácie

• 1000 Ghz a 1 jadro
    • seka
    • mrzne
    • sam sa vypina

telefon je zrejme urceny pre velmi nenarocnych pouzivatelov
    po 4 dnoch zacal sekat... ak chcem spustit priemerne prepracovanu appku tak napise ze aplikacia nereaguje :( za 110 eur si mozete kupit aj ovela kvalitnejsi mobil :((((

• zadný fotoaparát
    • možnosť vybrať SD kartu bez toho aby sa musela vybrať aj batéria
    • celkom dobrá veľkosť (ani veľký ani malý)
    • seká... seká... seká...
    • nejdú mi dvihnúť hovory často krát ani zavolať mi nejde (A to je čo povedať keď je mobil hlavne na to!!! )
    • mrzne
    • rýchlo sa vybíja- slabá výdrž batérie
    • sám od seba sa mi vypína
    • nejdú mi otvoriť aplikácie !!!

až moc ČASTO mi nejdú otvoriť aplikácie, momentálne každý deň mi nejdú...až na nejaký stý pokus... často krát sa mi tiež stáva že si ho večer nabijem mám 98% keď idem spať a ráno sa zobudím a mobil je na totálku vybitý... Nejdú dvíhať hovory, ani volať (často) ! Čo si myslím že je na mobile neospravedlniteľné keďže je to základná funkcia ktorá by NEMALA robiť problém... S tohto mobilu nemám žiaden úžitok, vyhodené peniaze...
    Ale čo mám teraz robiť keď na nový nemám, a s týmto sa nedá pracovať ?!?! :´(

trocha pomaly

• Ako-taký foťák, zadný nieje najhorší
    • Rýchlo sa naučíte na ňom pracovať
    • Nieje extra veľký
    • Batéria vydrží 1 deň, aj pri plnom používaní a surfovaní na nete
    • Predný foťák v háji, hnusná kvalita, od samsungu by som čakala niečo lepšie
    • Prehrávanie hudby je veľmi slabé, plný zvuk nieje silný, takže nič-moc
    • Pre toto obdobie je malý
    • Pri krabici som nemala slúchadlá
    • SEKÁ SEKÁ....
    • Nabíjačka sa rýchlo kazí

Tento telefón mám už dva roky, a už stihol byť dvakrát v oprave kvôli veľkému sekaniu. Nedokáže rýchlo pracovať, je strašne slabý. Nikdy, ale naozaj nikdy by som si už tento telefón nekúpila, a budem rozmýšľať nad tým, či si už nejaký telefón od samsungu ešte kúpim.

• Nič!
    • Všetko!

Prví deň keďsom dostal tento telefón som bol strašne šťastný... Ale za asi 2 mesiace mi začal strašne sekať.... Skúšal som všetko ale nič nepomohlo.. Dal som aj hard reset no ani to nepomohlo! NIKDY TO NEKUPUJTE!!!!!!!!!!!!

• +fotoaparát
    • strašne seká

Zo začiatku bolo všetko v pohode ale teraz som zistila,že nie je absolutne dobrý..

• Mam ho uz skoro rok a pol a stale dobre drzi baterka
    • Celkom dobre foti
    • Hravam na nom aj Fifu a dobre to fici
    • Treba preformatovat a daju sa davat aj veci z telefonu na SD kartu
    • Uz sa mi vykidal na podlahu aspon 10x a nic sa mu nestalo ale padol mi aj na beton a to sa uz trosicku poskriabal ale obrazovke nic neni a nemam ziadky obal ani krit
    • Obcas seka

Mam ho uz skoro rok aj pol a baterka stale drzi celkovo je ten mobil dobry ale obcas seka ja som ho kupil uz pred rokom aj pol za 100€ vtedy to bola velmi dobra kupa ale teraz by sa uz za tu cenu dali kupit lepsie mobile

• Pekne foti
    • Procesor

Mobil len pre trpezlivych.Neeeeeskutocna sumka na
    Internete je neuveeeritelne pomaly seka mrzne.Jedneho
    pekneho dna ho hodim o zem!!! Skoda penazi to jednojadro
    je beznadejne.Odporucam ani neuvazovat o nom :-)

• priemerný výkon
    • priemerný foťák
    • dobrá batéria - 2 dni
    • pomer cena-výkon v pohode
    • terajšia cena okolo 100€
    • jednoduché používanie
    • wifi,mobilný net
    • cez kvalitné slúchadlá dobrý zvuk
    • SEKÁ

Tento mobil mám už rok, je rootnutý a aj pri zmrazených apkách (použitý Titanium Backup) a používaní Greenify stále seká.(mám okolo 50 aplikácii).Väčšie hry nezvláda, napr. TV apky idú v pohode. Wifi super.Batériu bežne nabíjam po 2 dňoch, denne som na nete aj 4 hodiny, volania do pol hodiny. Foťák vie spraviť aj pekné foto, ale len pri dobrej viditeľnosti, v šere a tme ani blesk nepomôže. S telefónom po roku okrem sekania a občasného mrznutia nemám problém. Pred rokom a cene 129€ to bola asi dobrá voľba, v súčasnosti by som za tú cenu kúpil aj väčší a aj výkonnejší mobil. Samozrejme že pri pomere cena-výkon je to dobrý mobil. nebudem ho hádam porovnávať s 200 a viac € mobilmi.

EDIT PO SKORO 2 ROKOCH !!!
    Rozbil sa displej, som rád, že som tento Samsung zahodil.
    SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ,SEKÁ!!!
    OTRASNÝ SMARTFÓN !!!!!

• Wifi