Samsung S7710 Galaxy Xcover 2

Typ SIM karty
miniSIM
Verzia Bluetooth
4.0

Odolný telefón SAMSUNG S7710 Galaxy Xcover II Grey je výborným spoločníkom pre aktivity v prírode. Má 100% odolnosť voči vode a prachu (má možnosť ponorenia do vody až na 30 minút). SAMSUNG S7710 Galaxy Xcover II Grey má pamäť 4 GB. Jeho displej má technológiu TFT a veľkosť palca 4. Zabudovaný operačný systém v telefóne je android 4.1 Jelly Bean. Aplikačný procesor mobilného telefónu SAMSUNG S7710 Galaxy Xcover II Grey je dvojjadrový. Telefón má titánovo sivú farbu. Jeho rozmery sú: výška 130,5 mm, šírka 67,7 mm a hĺbka 12,8 mm.

• dobrá cena ,
    • dobrá odolnosť,
    • primeraná cena
    • pekný vzhľad
    • veľmi malá vnútorná pamať
    • procesor by mohol byť výkonnejší

telefón mám cca 3 roky a môžem povedať že čo sa odolnosti týka tak som asi dostal terminátora.
    Bol pod vodou, keď stúpla hladinka alkoholu v krvi po pokusoch kto ho vyhodí vyššie vydržal, X krát mi spadol či pri športe alebo iným spôsobom a naposledy aj horel.
    Takže aspoň môj kúsok je určite odolný. Sem tam sa stalo že kryt odletel a musel som ho poskladať ale ide Ďalej bez problémov.
    Ale ak ide o jeho výkon a vnútornú pamať to je katastrofa.
    Nič tam nevojde a hlavne ak ste užívateľ FB a máte MESSANGER tak do neho ťažko nájsť nejakú offline GPS alebo iné vačšie apky ktoré pri takomto telefóne určite nemajú chýbať.
    Po tých 3 rokoch už z neho veľa nedostanem ale ani sa nečudujem :D :D :D
    ale ide baterka je už poslabšia po tom čase ale dá sa s ním žiť.
    Rozmýšĺal som o X cover 3 ale po recenziach čo čítam sa mi zdá krehký a v podsstate má ten istý display takže to asi nebude tiež žiadna výhra.
    no uvidíme.
    Ak nie ste náročný a potrebujete niečo odolné čo nesklame tak je to dobrá voľba za momentálnu cenu.

• - foto
    • - výdrž batérie
    • - odolnosť proti pádu
    • - mrzne
    • - seká
    • - malá pamäť
    • - sám sa vypína
    • - pomalé reakcie

Telefon mám rok a pol, kupil som ho kvôli IP 67, no nie je to celkom tak. Test v pohari s vodou. Výsledok? po utretí nefunkčné zvonenie, nikto sa nevie dovolať, len prichádzajú sms že ma niekto v mojej neprítomnosti kontaktoval. Po 3 mesiacoch používania uz bol 2 x reklamovaný - mrzol, sekal, problém s telefonovaním, sám sa vypínal. Vyjadrenie? vraj nič mu nie je, stačilo ho len nastaviť do továrenských nastavení.

• Pekný dizajn,pevný (odolný tel.)
    • Pomerne rýchla odozva,pekne fotí a filmuje.
    • Prehľadný.
    • Rýchle zapĺňa pamäť tel.
    • Nemá notifikačnú diodu.
    • Záslepka na micro Usb sa po chvíli používania odtrhla,takže tzv.vodotesnosť už nie je.

Celkovo dobrý telefón,za primeranú cenu.
    Ja osobne by som telefón do vody nedával,lebo viem so skúseností,že by mi reklamáciu neuznali.
    Napriek tomu je to odolný mobil.

• Vzhľad a odolnosť
    • Ovládanie cez tlačítka
    • Aplikácie ktoré sa nedajú odinštalovať!
    • Inak celé zle!!
    • Nekupujte!!!

Je to odolný mobil len na telefonovanie a fotenie, nič viac.
    Nepochopím načo je tam od dodávateľa alebo výrobcu nainštalovaných toľko nezmyselných aplikácii ktoré sa nedajú odinštalovať. Týmto tento mobil je použitelný fakt len na bežné telefonovanie a fotenie a ak si aj dáte uloženie fotiek na skoro prázdnu externú kartu aj tak vás bude upozorňovať že pamäť je skoro plná. Fuj!

• -vzhled
    • -slabá paměť
    • -na slunku špatně čitelný i když je jas na 100%
    • -po naisntalování pár malých aplikací je hned zaplněný i když obrázky a videa mám na ext.SDkartě
    • -pořád se seká
    • -neustále problémy se signálem
    • -nelze přeusnout aplikace na kartu
    • -sám od sebe se restartuje
    • -prostě nejhorší kup telefonu co jsem kdy udělal

Nedoporučuju...
    asi slabá chvilka u samsungu při výrobě tohto telefonu

• Dizajn

• Rýchly systém
    • Odolná obrazovka

Super

• super outdoorový dizajn
    • odolný displej voči poškriabaniu
    • displej funguje aj s mokrými prstami
    • Pamäť!!!! Mám tam asi štyri aplikácie a dokopy štyri fotky, pravidelne čistím, ale nedostanem sa ani do fotogalérie, lebo vypisuje, že je PLNÁ pamäť! Nie som náročný užívateľ, ale toto ma privádza do šialenstva.
    • Nemožnosť presúvať čokoľvek na ext. SD kartu, presúvam do v PC, ale telefón aj tak vypisuje plnú pamäť.
    • Po odinštalovaní aplikácií z dôvodu plnej pamäte sa aj tak nedostanem do fotogalérie, a odinštalované aplikácie už neviem nainštalovať naspäť, lebo mám PLNÚ pamäť
    • Mokré prsty síce na displeji fungujú, ale studené nie
    • Po pár mesiacoch sa mi pokazil fotoaparát, takže idem reklamovať

Ak chcete telefón do drsných podmienok, a potrebujete len GPS napríklad, alebo lepšie, NIČ, tak odporúčam. Pre používateľov smartfónu ako takého je toto telefón na vytáčanie nervov.

• , zakúpené v oconline.sk

• Cena,vzhlad .mimoriadna spokojnosť

• - je velmi odolny
    • - vodotesnost
    • - pekny vzhlad
    • - hardverove tlacidlo fotaka
    • - pomaly, hlavne po zapnuti internetu
    • - mrzne dost casto
    • - mala vnutorna pamat

Mobil pouzivam uz 2 roky a zatial este funguje :). Je velmi odolny voci narazom, vode, prachu. Viac krat mi spadol na zem, na beton, na kamen a ma len drobne poskodenia a kryte, displej je bez jedineho skrabanca a to nepouzivam ziadnu ochrannu foliu.
    Najvacsim minusom su strasne pomale reakcie, hlavne pri zapnuti internetu neskutocne brzdi. V mobile mam okrem aplikacie, ktore tam boli, nahrany facebook, viber, clean master a messenger a pravidelne mi hlasi, ze mam plnu pamat, to jest neviem si pozriet naprilad ani galeriu, predtym aby som si spustil aplikaciu na cistenie.
    Nelutujem, ze som si ho kupil, vzhlad ma velmi pekny (titan grey), len skoda neskutocne pomalych reakcii.