SENCOR Element P020

ako zaloha pre nenarocneho tak dobra volba

male pismena

2 x by som asi tento produkt nekupil

• Jednoduche ovladanie, moznosti rozneho blokovania a nastavenia sukromia
    • Bol to mobil urceny pre starsieho cloveka, mozno moja chyba, nepreveril som si velkost pisma a mobil ma neskutocne male Pismo; Neodporucam pre starsich ludi
  • , zakúpené v Chytré elektro

Možnosť pamäťovej karty

Tlačidlový telefón - ELEMENT P020 Sencor:

• Displej: typ TFT LCD, uhlopriečka 2,4", rozlíšenie 240 x 320
  • Procesor: MTK6260D

Slot pre micro SD kartu (max. 8 GB micro SDHC)

Dual SIM

GSM 900/1800 MHz

Správy: SMS/MMS

Bluetooth 2.1

Zadný VGA fotoaparát

Multimediálny prehrávač, FM rádio

Integrované svietidlo

Zámok klávesnice

Micro USB 2.0, výstup pre slúchadlá (jack 3,5 mm)

• Batéria: 500 mAh Li-Ion

• pre starsich je nevyhoda neda sa nastavit velkost pisma

ako zaloha pre nenarocneho tak dobra volba

male pismena

2 x by som asi tento produkt nekupil

• rádio použiteľné aj bez sluchátok
    • prehrávač MP3
    • po pripojení k počítaču použiteľný ako flash disk
    • nie je možné zväčšiť písmo
    • slovenská lokalizácia je preložená veľmi slabým translátorom, ešte aj Google by to preložil lepšie, miesto slovenčiny jednoznačne čeština
    • pri prihlásení SIM karty zobrazí G vedľa signálu, čo vzbudzuje dojem, že telefón má aspoň GPRS prenos v 2G sieti, lenže telefón nepodporuje internet vôbec, dokonca ani prenos MMS
    • pri zapnutí sa ozýva zvuk, ktorý síce nie je hlučný, ale nedá sa vypnúť
    • na prehrávač videa by som sa nespoliehal, mne z náhodného videa prehralo len zvuk, zrejme podporuje len základné kodeky
    • fotoaparát má síce slušné rozlíšenie 1,2 Mpx, ale kvalitatívne je na úrovni telefónov z roku 2006

Telefón je celkom lacný a použiteľný za túto cenu. Problémom sú ale akcie, Planeo tento telefón predáva za 19,90 a počas letákovej akcie "znížil" cenu telefónu na 29,90. Ľudia, čo nevedia, koľko stojí tento telefón sa môžu ľahko oklamať. Telefón nemá žiadny internet ani MMS. Telefón rozhodne neodporúčam ľuďom, ktorý potrebujú väčšie písmo. Pokiaľ nie je písmo prekážkou, rozhodne ho môžem odporučiť. V každom prípade si pri kúpe treba dať pozor na cenu.

• Jednoduche ovladanie, moznosti rozneho blokovania a nastavenia sukromia
  • , zakúpené v Chytré elektro

Nič moc. Už by som nekúpila

• , zakúpené v Maxa.sk

• neviem posudit mam produkt kratku dobu
  • , zakúpené v Andrea Shop

• jednoduché ovládanie a slúži hlavne na telefonovanie na to na čo som si ho kúpil
    • jednoducho jednoduchý

viem čo som si objednal a to som aj dostal

• dlha výdrž. telefonu ,dual sim
    • Nedaju sa nastaviť upomienky v kalendari

Za nízku cenu dobrý telefón

• 2,4 palcovy displej,bateria je 1100mah a nie 500,tenky,lahky,dizajn ,klavesnica,podpora mp4,avi,svietidlo-baterka,usb-pc,bluetooth,dual sim
    • fotoaparat vga,max rozlisenie 640*480,moznost blesku,ale nestoji za vela,nie je podpora java,coz je skoda,trocha komplikovane vkladanie sim kariet

za cenu 34eur,je to dobra volba,na telefonovanie,sms,pozretie vieofilmu,mne osobne staci,taka stara klasika,nemato zbytocne vela funkcii,len skda tej podpory java-hry,aplikacie.