Sony Ericsson U1 Satio

Operačný systém
Symbian
126 g
Možnosť pamäťovej karty

Vychystajte sa na zábavu, ktorá predstihne vaše najodvážnejšie sny. Úžasná technológia a štýl - to je mobil Satio™ s 12.1-megapixlovým fotoaparátom. Povedzte to obrázkami. Cez jedinečné dotykové panely a jediným dotykom sa dostanete priamo na svoju obľúbenú hudbu a filmy. Pomocou skvelej funkcie fotoaparátu s dotykovou obrazovkou zaostríte a každá fotografia bude prvotriedna.   Menu je v slovenskom jazyku.

• 12.1 MpX fotoaparát
    • Blesk
    • Viac farebných prevedení mobilu
    • Veľký dotykový displej 3.5 palcov
    • Wi-Fi
    • Bluetooth
    • možnosť pamať. karty do 32 GB
    • Java
    • Operačný systém - symbian !
    • nemá 3.5 jack na slúchadlá
    • možno stále príliš vysoká cena

Je to užasný mobil na fotenie, keďže má neuveriteľný 12,1 MpX fotoaparát s bleskom. Na veľkom 3.5 palcovom displeji môžete vidieť rozlíšenie 360x 640 pixelov, s viac ako 16 777 216 farbami. Tento mobil má úžasné pripojenie na Wi-Fi s ktorou sa vždy môžete rýchlo a ľahko pripojiť na verejne dostupnom internete, ale aj u seba doma. Na posielanie súborov Vám slúži bluetooth . Úžasné je aj to že s mobilom môžete volať až 11 hod., a v pohotovostnom režime vám vydrží viac ako 350 hod.. Na pridávanie rôznych súborov -pesničiek ,obrázkov, filmov, vám poslôži možnosť vloženia až 32 GB pamäť. karty.Čo je trošku prehnané je vyššia cena za mobil. Pre obľúbencov "androidu" bude určite zlá správa ,že tento mobil má OS Symbian. Čo je ďaľšie veľké mínus u mňa je ,že nemá 3.5 mm jack. Na záver by som len oznámil ,že tento telefón by som určite odporučil ,pretože to vlastne je Fotoaparát + dotykový mobil = v jednom :)

S pozdravom _RiO_ :)

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• bez výhrad

balenie obsahovalo aj hdmi kabel nabíjačku a 2giga micro sd kartu

• všetko čo telefon ma

Mal som vela telefonov ale toto ja najlepšia mašina aku som ,mam ho skoro 2 roky tak viem o čom hovorim vrelo odporučam

• pekny vzlad skvele funkcie

je to mobyl ktory ma super vzlad a ma mnozstvo funkcii
    hlavne 12 megapix. fotoaparat s ktorym sa daju robyt super fotky ked budem mat prílezitost tak si ho kupim

• lcd 3.5 palcovy s 360x640 pix
    • 12.1mpx fotoaparat s xenonovym super bleskom
    • akcelerometer
    • podpora micro SDHC az do 32 GB
    • podpora Flash na web strankach
    • 256MB RAM a 600mhz procesor CORTEX
    • bocne vkladanie pamat.karty
    • kryt fotoaparatu
    • WIFI a GPS
    • rychle zosnimanie foteneho objektu
    • problem s pripojenim GPS na satelity
    • velkost mobilu-hrubka
    • chyba 3.5 jack

Mal som aj Vivaz cize viem porovnat voci Satiu, oba maju problem s GPS, inac ide o skveli mobil super prepracovanie funkcii tlacidiel a dizajnu. skveli fotak s 12.1mpx a super xenon bleskom, tato kombinacia Vas nenecha v stychu. SE dufam dolati to problemove GPS v dalsich vydaniach FW. Je to proste masinka do vacku.

• klavesnica qwerty je velmi vyhodna a ryxlo sa pise.Najme ked zviknete pisat ako ja to znaci bez medzier na zaciatku s velkymi pismenami.A ten zadny kryt o ktorom sa casto hovorieva v sulade s otvaranim sa mi este zatial neotvoril bez toho aby som nexel.Ked ho drzim v ruke som si vedomi ze drzim skutocne riadnu masinu.Tlacitko na blokovanie klavesnice je tiez kvalitne riesene.Klobuk dolu dizajnerom.S baterkouToTiez NevizeraZleIked by som radsej braj 1800mpa pre istotu.Myslim ze je to dobra investicia.No neviem ako na SK..Ja som si splasil za 170 euracov pouzivany tak som hadam kupil dobre
    • Na zapori priznam csa som este nenarazil.Ibaze musim stiahnut JPS simbian 60.A priznam sa troska mi to trva no pracujem na tom.S tym ze sa zanexavaju odtlacky prstov si moc hlavu nerobim.Nieje to az take zle.

Iny telefon ako sonyErycsson by som nebral.Zostavam verny znacke a kvalite.Ma vsetko co potrebujete.Vrele odporucam.Ked si vyberam mobil dam si zalezat na dizajne tak ako aj na kvalite.Ked fototelefon tak poriadny.to znamena U1,idou,jednoznacne satio.

• 12mpx fotoaparat s xenónovým a LED bleskom
    • Slabé možnosti hudobného prehrávaču
    • Absencia RDS
    • Chýba redukcia na 3,5 mm jack
    • Slabý zabudovaný prehliadač

Sony Ericsson U1 Satio vyniká hlavne fotoaparátom, no inak je to klasický smartfón s dotykovým OS od Nokie. Už na prvý pohľad je zrejmé, že dotykové ovládanie je robené v tomto OS dodatočne, čo sa mne osobne nepáči. A keď už "nokiácky" operačný systém, tak aj s podporou Ovi, t.j. ovi mapami, ovi zálohou kontaktov, ovi store a pod. Pri pohľade na Fast port sa skôr pousmejem, absencia 3,5 mm jacku je tiež výsmechom používateľov. Fotoaparátu nemám čo vytknúť, funkčnej výbave tiež nie. Ak chcete smartfón kvôli dodatočným aplikáciám s čo najlepším fotoaparátom aj na dovolenky a akcie, Satio bude jednou z najlepších volieb.

• velky 3.5 palcovy displej s 360x640 pixelmi
    • 12mpx fotoaparat s xenonovym bleskom
    • stavova dioda na zmeskane hovory
    • akcelerometer na otacanie displeja
    • podpora micro SDHC az do 32 GB
    • podpora flashu vo webe
    • siroky displej na filmy a fotky
    • 256MB RAM a 600mhz procesor cortex
    • bez 3.5mm jacku
    • fastport
    • plastove telo
    • slabsia viditelnost displeja na slnku
    • slaba bateria

Sony ericsson Satio bol najprv predtaveny ako koncept s nazvom Idou az po pol roku bol predtaveny hotovy produkt. Satio ma na zadnej strane najvecsiu vyhodu medzi mobilmi a tou je 12mpx fotoaparat so xenonovym bleskom a mnosztvom profesionalnych nastaveni. Xenonovy blesk mam aj ja na svojej Nokii N82 a je to ovela lepsie ako obycajna LEDka lebo osvieti aj vecsiu vzdialenost az par metrov. Softver bol na kusku co som mal v ruke este nedoladeny ale to by malo napravit novy Firmware. Mobil ma velmi silny hardware a to 256MB RAM a 600mhz procesor cortex to znemena ze by si mal poradit aj s divx filmamy vo vyssom rozliseni a tiez pri hrach je to velmi potrebne pre hladky chod. Na satiu mi velmi vadi len slaba bateria a absencia 3.5mm jacku inak je so super mobil a uz aj s nastupcom s nazvom vivaz.

• 12megapixelovy fotak,gps,facebook,you tube,velky display,16mil farieb
    • vysoke vyzriarovanie,3,5mm jack

velmi dobry mobil je lepsi jak iphone

• velky displej
    • nic