Sony Ericsson W595

• , zakúpené v Webtelefony

• , zakúpené v Marzo.sk

• Pekný šikovný kvalitný
    • ----------

Maximálna spokojnosť a hlavne doplní ženský image

Konštrukcia
Nadstavba systému
bez nadstavby
Modelový rok
2008

Menu je v slovenskom jazyku.

• Rozmery telefónu: 100 x 47 x 14 mm
  • Hmotnosť telefónu: 104 g
  • Konštrukcia: vysúvacia
  • Hardvérová QWERTY klávesnica: nie
  • Hardvérová alfanumerická klávesnica: áno
  • Vyššia odolnosť telefónu: nie
  • Frekvencie GSM: 850 / 900 / 1800/ 1900 MHz
  • Podpora 3G: áno
  • Dátové prenosy: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA (do 3,6 Mbps)
  • Konektivita: bluetooth 2.0, mass storage, kábel
  • Počet displejov: 1
  • Hlavný displej: aktívny, TFT, 262 tisíc farieb, 2,2“(240 x 320 bodov),

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Webtelefony

Tento mobil mám už piaty rok, a i keď sa po takom čase dostavili známky opotrebovania(vyšúchané tlačidlá,zlomený kryt z reproduktoru,otvárajúci sa kryt na baterku),som s ním nadmieru spokojná. Na bežné funkcie bol úplne ideálny.Aj fotoaparát,napriek tomu,že iba 3,2 Mpix-ový fotil podivuhodne pekne. Dokonca mal aj nadčasový walkman(na tú dobu).A keď sa stalo,že spadol,fičal v pohode ďalej(teda,až na tie odreniny-ale to už bola moja chyba :-) ) Používala by som ho pokojne naďalej(vôbec by mi nevadilo,že už vyšiel z módy),keby mi z neznámeho dôvodu minulý týždeň neodišiel reproduktor-na telefonovanie.A tak ho po 5 rokoch frekventovaného používania musím na jeho "narodeniny" odstaviť.Len tak zo zvedavosti som sa preto pozerala po internete,či ho ešte niekde nájdem, a keď som zbadala cenu 135 €,nestíhala som sa čudovať.
    Telefón by som vrelejšie odporúčala keby mal wifi,ale i napriek tomu som spoľahlivejší mobil nemala(a to som ich vystriedala už dosť) :-)

• trochu prehnaná cena za takú cenu si viem predstaviť omnoho lepšie telefóny

tento telefón som mala asi pred 5 rokmi na tu dobu bol celkom dobrý ale teraz by som ho už nechcela ani zadarmo. je to aspoň môj názor ale nájdu sa možno ešte takí čo sa im bude páčiť.

• cena - 135 je podľa mňa na takýto čínsky shit veľa
    • dizajn - nepáči sa mi, ale je to len môj názor
    • fotoaparát 3.2 mpx

tento mobil nemám, ale ani keby mi ho zadarmo ponúkali, tak by som ho nechcela.. sorry, ale nepáči sa mi, som z neho doslova znechutená..

nebudem písať Pre a Proti.
    tento telefón mám už 4rok a jediná vec ktorá mi na ňom odišla je bočné spustenie Walkmanu, neako sa zasekol a nejde :D
    Inak som nemala ani jediný problém, každodenné použivanie kedže so mnou prešiel 2roky na Sš a dalšie 2roky mimo. Ako kazdy telefón aj on má známky používania oškretý trochu vyšúchané tlačítka ale nie jeden problém z tých čo sú spomínané v iných recenziách som nemala. Jeden jediný krát sa mi stalo že by mi zamrzol. a pár krát sa vypol ale to bolo vždy v dôsledku mojej nešikovnosti (pád)
    Ja som dala za ten telefón cca 200€
    a čo sa týka toho že nemá wifi vtedy to nebolo taká samozrejmosť v telefóne ako je tomu dnes.
    Ale som prekvapená každopádne ako si stále drží určitú cenu nečakala by som že stojí vyše 130€

• je akciova cena 1€
    • - je to mizerný telefón. Pri intenzívnom používaní (pracovné použitie telefónu) odišla klávesnica.
    • - kým vytočím číslo, musím takmer pretlačiť tlačidlo voľby!!!
    • - pre človeka čo nepotrebuje médiá je to sheise fon.
    • - jeho obstarávacia cena (mimo akčného predaja mobiloperátorov) je vysoká.
    • -telefón nie je schopný vydržať ani 2 ročnú lehotu, na ktorú platí "qázi" záruka.

Som z neho znechutený! Telefón na maximálne jeden rok a potom ho tresknúť o stenu!

• MP3 prehrávač WALKMAN
    • pamaťová karta 2GB - mne toľko stačí :)
    • Občas seká
    • Cena - podľa mňa je okolo 120 € veľa na tento mobil
    • nemá Wi-Fi

Mám ho rok a som zatiaľ celkom spokojná. Mne sa páči na ňom hlavne MP3 prehrávač a tiež ako silno na ňom hrá hudba.
    Ale kebyže má Wi-Fi, bol by fakt super a dala by som 100%

• Konštrukcia
    • Stereo repráky
    • Prehrávač
    • Pomalý SW
    • Plechová reprodukcia hudby
    • Chýba 3,5mm jack

Priemerný telefón za primeranú cenu. Stačí pre mladého človeka čo nemá moc penazí má rad hudbu a sem tam urobí nejakú momentku. Zamrzí však ale že v telefóne nieje integrovaný jack konektor.

• - relatívne dobrá kvalita zvuku aj pri hlasitom počúvaní
    • - cca po roku užívanie začali zlyhávať základné funkcie:
    • 1. nejde ukončiť hovor z mojej strany, ten musí ukončiť druhá strana
    • 2. keď volám na číslo, ktoré je obsadené, nejde hneď zrušiť volanie, klávesnica zareaguje až cca po minúte a vzápätí vypadne celý displej na ďalšiu minútu
    • 3. aj pri šetrnom zaobchádzaní sa vysúvanie rozhegalo natoľko, že horná časť k dolnej dobre neprilieha
    • 4. po zapnutí a zadaní PIN-u čakanie aj 40 sekúnd, kým sa mobil spustí do prevádzky
    • 5. celkovo neuveriteľne pomalý softvér

Najhorší mobil, aký som kedy mal - a to som mal aj oveľa lacnejšie modely. Vydržal 13 mesiacov a stal sa už nepoužiteľný. (Ešte je vhdoný pod nohu stola, lebo sa trochu kýve.)

• ja tento mobil mam a som s nim velmi spokojna konecne su nieake mobili aj trosku dievcenske...
    • nemato pametovu kartu.

ja som doteraz mala sony ericsson w300i.a oproti tomu telefonu je to super.konecne nieco novsie.