Sony Ericsson WT13 Walkman Mix

• super má wifi
    • nemá

wolkman ešte wifi

• je ľahký a malý,
    • jednoduchý a elegantný dizajn,
    • jednoduché ovládanie,
    • zaujímavá aplikácia Zappin,
    • zvuk/video prehrávaný z internetu má hroznú kvalitu,
    • nemá OS Android,
    • nedostatočné ovládanie správ, fotiek, videa a aj hudby, čo som nečakala, vzhľadom na to, že tento mobil je práveže hudobný
    • ťažká komunikácia mobilu prostredníctvom pc suite

neodporúčam priaznivcom dotykového mobilu, ktorý už raz vyskúšali Android, pretože pocítia veľké sklamanie

• som spokojná

GPRS
EDGE
Maximálne rozlíšenie videa
240p

Štýlový telefón Sony Ericsson Mix Walkman ponúkne okrem zaujímavého dizajnu a veľkého dotykového displeja aj rad ďalších moderných funkcií. Užívatelia sa tak môžu tešiť napríklad na vydarený multimediálny prehrávač Walkman, FM rádio s RDS, internetový prehliadač, e-mailový klient, Facebook, Twitter, kalendár, poznámky, kalkulačku, budík či stopky. Samozrejmosťou je tiež vstavaný fotoaparát s rozlíšením tri megapixely s možnosťou záznamu videa. Vnútornú pamäť o kapacite 100 MB je možné ďalej rozšíriť pamäťovou kartou microSDHC. Telefón ponúkne klasický 3,5 mm jack pre pripojenie ľubovoľných slúchadiel a ďalej tiež rozhranie microUSB a Bluetooth. Pri pripojení k internetu iste príde vhod aj podpora Wi-Fi. Dodávaný akumulátor umožní na jedno nabitie až 13 hodín počúvania hudby, prípadne cez deväť hodín hovoru alebo viac ako 460 hodín v pohotovostnom režime.

• ľahké ovládanie
    • super sa počúva hudba
    • slušný zadný foťák
    • kvalitný
    • predný fotak
    • pamäť
    • batéria

Tento teleón som si kúpila takmer pred 4mi rokmi, stále ´ho používam, a miusím povedať, že nesklamal , používam ho aktívne každý deň a trávim na nom niekoľko hodín vkuse už celé roky a musím povedať, že takmer vôbec neseká , samozrejme sú chvíle kedy sa sekne alebo vypne, ale to iba posledné týždne , myslím si, že na to ako dlho ho mám je to úžsné, je aj odolný , veľakrát spadol a je v poriadku, čo sa týka displeja tak mám mierne poškrabaný, jediná vec čo mne osobne najviac prekáža no nie je nevyriešiteľna, je výdrž batérie pri aktívnom používaný

• Fotoaparát
    • Hudba na slúchadlách
    • Menu
    • Prehľadnosť
    • Wi-Fi
    • Pre ľudí čo majú radi hudbu a kvízy - aplikácia MUSIC QUIZ
    • Hudba (reproduktor)
    • Nezobrazí foto (viac ako 3 Mpx)
    • Idú na ňom hry LEN s rozlíšením 240x400
    • Nedajú sa odosielať viedá
    • Nedá sa vytvoriť vlastný zoznam skladieb
    • Pamäť

Tento telefón je univerzálny telefón pre ľudí, ktorý nepotrebujú "vymakaný" telefón. Za tú cenu lepší telefón nekúpite. Odporúčal by som ho aj preto, lebo ma nikdy nesklamal, mám ho už dosť dlho, je výborný na hudbu (aj keď len na slúchadlách) a na fotenie, úplne mu stačí aj 3 Megapixelový fotoaparát, ale nefotí a nenahráva dobre oproti slnko, ale to asi žiaden telefón ;-).
    Som s ním 100% spokojný a ako som už povedal, kúpil by som si ho aj druhý krát. Ale pre tích, ktorí si ho chcete kúpiť! - kúpte si ku nemu hneď aj pamäťovú kartu SD, keďže tento telefón má pamäť len okolo 120 MB.

• Fotoaparát (aj keď je len 3 mega pixelový)
    • Hudba, hlavne na súchadlách, na reproduktore nehrá najlepšie
    • Skúsil som viac MT, no nakoniec teraz mám ten
    • Má celkom dobré Wi-Fi , internet ide v pohode
    • Nemá android
    • Idú na ňom hry LEN s rozlíšením 240x400
    • Nedostatok pamäte

Odporúčal by som kúpiť tento MT, je za super cenu, aj keď nemá najlepšie funkcie, pre nenáročného uživateľa bude 100 percentný.

• -telefón je vhodný pre málo náročných uživatelov
    • - nemá android
    • - slabí fotoaparát
    • - nekvalitný zvuk
    • - slabo reaguje
    • - zadný kryt sa veľmi rýchlo mastí a požkodí
    • - jedná sa o starší typ telefónu
    • - tlačítko na odomknutie obrazovky sa mi odtrhlo

Telefón je vhodný pre málo náročných uživatelov. Tlačidlo na odomiknutie obrazovky sa mi odtrhlo. Kedže sa jedná o starší typ telefónu tak v ňom nie je android, čo mne osobne vadí. Určite je to telefón len na volanie a posielanie sms správ. Netreba od neho veľa očakávať. Keď hľadáte mobilný telefón s lepším výkonom určite siahnite po inom.

• kvalitný zvuk
    • veľkosť, hmotnosť
    • pomalý internet
    • seká sa
    • rýchle automatické blokovanie
    • malá pamäť (mohla byť aspoň 250 MB)
    • v celku málo funkcii!!

som z nim celkom spokojný

• Fotoaparát,
    • Pamäťová karta
    • Hudba (kvôli tomu, že je hudobný)
    • Celkovo má málo funkcií
    • Nejdú na ňom hry
    • Hlúpy displej

Neodporúčal by som telefón s vlastnej skúsenosti mám ho a idem si kúpiť oveľa lepší (podľa mňa (aj keď oveľa staršíí SE K530i už som ho mal ten odporúčam))
    A celkovo neodporúčam žiadny dotykový telefón.

• Quadrapop
    • Stratil som HTC tak mi nezostalo nič iné ako používať tento
    • Zaberá miesto na nočnom stolíku

Po mesiaci sa mi pokazila wifi a slúchadlá odporúčam ľuďom s IQ 50 a menej.

• jupí, môžem volať a písať SMS
    • celééé zle
    • žiadna úprava obrázkov
    • menu na dve veci
    • po mesiaci mi museli preinštalovávať software
    • fotoaparát a kamera na nízkej úrovni
    • veľa obrázkov nejde otvoriť
    • skoro nič sa nedá ovládať
    • zbytočné funkcie, ktoré sa nedajú využiť
    • tlačidlo na blokovanie zle umiestnené
    • nedá sa vypnúť zvuk foťáka ani pri tichom režime
    • žiadna pamäťovka v balení
    • sluchátka priložené- kvalita o ničom
    • manuál ma nič nenaučil
    • a milióoon ďalších vecí, ktoré už boli spomenuté...

prečítala som si aj iné negatívne recenzie, a so všetkým, čo bolo udáne k PROTI môžem NAPLNO súhlasiť!!! Neodporúčam, možno tak - 10-ročným deťom, čo chcú mať dotykový display...
    Do teraz som mala vždy Sony Ericssony, bývala som maximálne spokojná, ale toto tu, čo vyplodili- DOVIDENIA! žiadne funkcie, keď už sa aj niečo objaví, je to absolútne zbytočné. Hoci aký iný STARŠÍ mobil od Sony Ericsson má lepšie vlastnosti, ako tento dotykový debil.

• dá sa z neho volať xD
    • display
    • nemá android
    • je to bzdocha
    • vlastnosti má ako susedov telefón na plyn
    • z reprákov je počuť ako z kravskej rite
    • ani v roku 1900 by to ľudia nechceli
    • prevedenie štýlové tak na rytmusa -.-
    • ani z popolnice by som to nevytiahol toť vše

ak chcete kupovať tento mobil tak radšej navštívte psychológa lebo budete mať nejakú psychickú poruchu ako môj brat :D

• dobrý prehráhavač hudby walkman
    • Zappin
    • pekný dizajn
    • výmenné kryty
    • Chýba OS android

celkom dobrý mobil na počúvanie hudby a hranie