Sony Ericsson Xperia X10 Mini

Android 2.1 a starší
88 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• Mobil je pre dcéru, momentálne nie je doma, ale chváli si ho :-)
    • Nič nespomínala.....:-)

za tú cenu, myslím .... pohoda

• , zakúpené v Shoppie.sk

hladala som maly mobil s dotykovym displejom, dobrym fotoaparatom a ten som nasla, takze som spokojna.

• , zakúpené v E-Sony Ericsson

Verzia operačného systému
Android 2.1 a starší
88 g
Možnosť pamäťovej karty

Ako funguje? Názorne to predveďte s minimobilom Xperia™ X10 v ruke. Na navigáciu použite intuitívne rozhranie dotykového displeja. Nech je všetko želané pekne poruke.   Menu je v slovenskom jazyku.

• je malý
    • dobrý fotoaparát
    • zamŕza

dosť veľká cena za to aký ten mobil je, ale ja som s ním zatiaľ spokojný...

• foťák
    • je malý, nič na ´ňom pomaly nevidno
    • nemám ho ani dva roky no je uplne na nič
    • seká
    • zrazu z ničoho nič mi začalo vymazavať celý mobil
    • nemá google play. a neprenastavilo sa mi to na android..
    • wifi je pomalé

HROZNý NEKUPUJTE SI HO V žIADNOM PRíPADE!!

• super foťák
    • nemrzne a na jednoduché používanie netu je akurát
    • hry na ňom nehrávam tak neviem či by aj to zvládol
    • telefonovanie je v pohode
    • už mi pár krát spadol všetko sa rozletí pozbieram a funguje ďalej
    • zo začiatku mi hlásil že som nedostupná a pritom bol normálne zapnutý ale po nejakom čase ho to prešlo a teraz to už nerobí

mám ho dva roky a som s ním nad mieru spokojná

• je malý akurát do vrecka
    • nízka výdrž batérie
    • začal mrznúť a zasekávať sa
    • po pol roku mi odišla čítačka sim karty

Takže tento mobil určite neodporúčam. Kamarátka mala presne tento istý mobil a začala jej syčať batéria. Vymenila som si tento mobil za prestigio multiphone pap 5450 duo lebo mi sony ericsson xperia x10 mini začala za krátku dobu liezť na nervy. Zistila som že radšej si priplatím za nejaký normálny mobil, ktorý mi vydrží aspoň 2 roky a nie pol roka ako tento.

• veľkosť
    • vzhľad
    • wifi

je super,predam za 70 euro, financnych dovodov.

• fotoaparát je dobrý
    • vstavaný blesk
    • je veľmi malý
    • nízky android

nie je moc dobrý. nekupoval by som si ho

• je super naj v svetkom
    • noč

je naj

• wifi,
    • foťák,
    • kryty,
    • veľkosť,
    • a ešte je toho veľa!!!...
    • na pameťovke je málo miesta,
    • niekedy seká,
    • slabá výdrž batérie,
    • zabudovaná batéria!!!!!!!:-(

Je to skvelý mobil, ako keby ho vyrobili pre mňa. Ja ho odporučam.

• wifi
    • seká, zamrza, sám sa vypne, na slnku na ňom nič nevidno

za takýto mobil sú to len vyhodené peniaze!

Skvelý telefón pre mladých za veľmi prijateľnú cenu.