Konštrukcia

• , zakúpené v Bestcena.sk

modernejší ako som mala

• -vzhlad, ovladanie
    • - slabsi predny fotak

telefon pre manzelku , pouziva telefon, fotak ,sms, email. hangout , internet. Vsetko slape, je spokojna

• Dobry telefon za dobru cenu
    • Mohla byt vacsia Ramka a aj vstavana pamat

Napriek malej iba 1gigovej ramke telefon neseka a vsetko ide ako ma dokonca ja hry. Telefon pouziva priatelka a je snim velmi spokojna.

Konštrukcia
Odolné
Produktový rad
Modelový rok
2014

Lacný smartfón so štvorjadrovým 1,2 GHz procesorom, 1 GB RAM, 4 GB úložiskom a 5 Mpix fotoaparátom.

Sony Xperia E3 D2203 je dobre vybavený smartphone so sviežím a nápaditým designom. Sony Xperia E3 vďaka svojim špičkovým reproduktorom so špeciálnými technológiami od Sony rozprúdi každý večierok alebo preruší nepríjemné chvilky ticha. Na cestách u Sony Xperia E3 D2203 iste oceníte 5MPx fotoaparát, asistovanou GPS a bezdrôtové Wi-Fi pripojenie.

• , zakúpené v Bestcena.sk

modernejší ako som mala

• odolny voci padu a uderom od nervov
    • nic moc.lutujem ze som ho kupil.

sony.moze sa hambit.nikdy uz sony zadne

• Vynikajuci foťak
    • Veľkosť
    • Vynakajuco sa z nim telefonuje.
    • Všetko

Mam ho už 2 roky a nič sa nekazy som z nim spokojny odporučam tento mobil pre tých ktory maju radi telefony.

• nízka cena
    • fotoaparát
    • rýchlosť
    • batéria

neodporúčam tento mobilný telefón, pretože nemá dostatočné parametre, ktoré by mal mať priemerný telefón.
    produkt sa mi používa veľmi zle. seká a nespolupracuje

• Dlha výdrž batérie
    • Vide vo full HD rozlíšení
    • Výborný výkon nič neseka a nemrzne
    • Kvalita fotoaparátu
    • Notifikacna dióda

Výborný telefón za rozumnú cenu.

• Výdrž batérie
    • 4GB Úložisko

Dá sa...

• dobra vydrz baterky
    • po roku sekanie
    • sam od seba sa vypina a zapina
    • zapečatena baterka

viac si ho uz nekupim to co by som dala za novu baterku a opravu mobilu by som si rovno mohla kuoit novy

• dlha vydrž baterie
    • notifikačna dioda
    • 4,5 displej
    • full hd video
    • rýchly, neseka, nemrzne
    • foti pekne fotky
    • pogumovane rohy telefonu

vyborny telefon za rozumnu cenu

• -vzhlad, ovladanie
    • - slabsi predny fotak