Sony Xperia Ion

• nezamrza
    • krasne fotky robi
    • zatial 100% spokojnost
    • zatial ziadne

dcere sa velmi pacil ma dobre recenzie na fonoch a nema ho hocikto a to sa mojej dcere paci.

• , zakúpené v Electro World

• nic
    • SROT ALEBO DRUHA MOZNOST KVALITKA PREDAVANEHO TOVARU ELEKTRO WOLD

radsej nekupovat

• , zakúpené v DIGIPARTNER.sk

• V pohode smartfon strednej triedy.
    • Čo som od neho čakal to splnil a nieje opozeraný,ako S...g.
    • Zatiaľ nič.

Mám ho krátko takže je skoro na uzávery ,ale zatiaľ som spokojný.

Konštrukcia
GPRS
EDGE
FM rádio

Popis produktu:

Pomocou dvoch HD kamier si zaznamenajte svoje zážitky a sledujte je v HD rozlíšení obrazu ostrého ako britva na 4,6 "HD displeji.

Jednoduché zdieľanie obsahu vďaka jednoduchému pripojenie ku škále zobrazovacích zariadení.

Prístup k prémiovej zábave od Sony Entertainment Network prostredníctvom aplikácií Music Unlimited a Video Unlimited.

Kľúčové vlastnosti telefónu Xperia ion:

• Displej s uhlopriečkou 4,6 "(Reality display) s technológiou Mobile BRAVIA ® Engine s HD rozlíšením (1280 × 720), zadný (1080p) a predné (720p) fotoaparát s možnosťou záznamu v HD rozlíšení.
  • Dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,5 GHz poskytuje užívateľom veľmi rýchlu odozvu, spoločne s vnútornou flash pamäťou o veľkosti 16 GB.
  • Zadná kamera s rozlíšením 12 Mpx s technológiou Sony Exmor R ™ pre mobilné telefóny, schopné prejsť z vypnutého stavu do vytvorenia prvého snímku za menej než dve sekundy.
  • Zdieľanie obsahu v HD rozlíšení prostredníctvom technológií DLNA, HDMI a BRAVIA Sync, ktoré umožňujú rýchle a jednoduché odovzdávanie obsahu z telefónu na ďalšie zobrazovacie zariadenia.

Tento telefón vyžaduje micro SIM.

Rozmery telefónu:  133 x 68 x 10,8 mm

• Hmotnosť telefónu: 144 gramov
  • Konštrukcia: pevná s dotykovým displejom
  • Hardvérová QWERTY klávesnica: nie
  • Hardvérová alfanumerická klávesnica: nie
  • Vyššia odolnosť telefónu: nie
  • Frekvencie GSM:

GSM 850/900/1800/1900 MHz,

• 3G sieť: HSDPA 850/900/1700/1900/2100 MHz
  • Podpora 3G: áno
  • Dátové prenosy:

HSDPA až 42 Mbit/s; HSUPA až 5,76 Mbit/sWi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot Bluetooth v2.1 (A2DP, EDR) NFC USB 2.0

• Konektivita: bluetooth 2.1, Wi-Fi, Mass storage, kábel
  • Počet displejov: 1
  • Hlavný displej:

LCD kapacitné Veľkosť 4,55 "LED podsvietenie 720 x 1280 rozlíšenie 16 miliónov farieb Multi-touch (až 4 prsty) Ochranné sklo odolné ovplyvňovaní poškriabaniu Sony Mobile BRAVIA Engine Timescape U

Procesor:

Qualcomm 1,5 GHz (2 jadrá)

• Pamäť:
  • RAM: 1 GBInterné dátové: 13,2 GB (12,9 GB k dispozícii) Rozšíriteľná dátová: voliteľné microSD karty, až 32 GB
  • Batéria: Li-Ion, 1900 mAh

Výdrž batérie:

• Li-Ion batéria (1900 mAh) Pohotovostný režim: až 400 h (2G), až 350 h (3G) Hovor: až 10 h (2 G), až 4 h (3G) Hudba: až 12 hodín prehrávania hudby
  • Videohovor: áno
  • Správy: SMS, MMS, e-mail
  • Vstavaný GPS modul: áno
  • Podpora dvoch SIM kariet: nie
  • Multimédiá:

MP4/H.263/H.264/WMV video prehrávač MP3/eAAC +/WMA/WAV audio prehrávač

• TV výstup: nie
  • Fotoaparát:

12 Mpx (4000x3000) Automatické ostrenie Geo-tagging Obrazová stabilizácia 3D sweep panorama Detekcia tváre/úsmevu LED blesk Nahrávanie 1080p videa pri 30 FPS Video stabilizácia

• Kamera: 1,3 Mpix s HD videom

Operačný systém:

Android 4.0

2zákazníci neodporúčajú produkt

• kovovy kryt
    • predna kamera celkom dobra
    • slaby fotak
    • nekvalitne fotky velky sum na fotkach
    • obcas seka
    • slaba vydrz baterie
    • ked ste v kuse na nete tak od 100% do 1% cca za 4 hodiny
    • slabe pozorovacie uhly na display
    • tlacidla pod displayom slabo citlive

neodporucal by som tento telefon a este za taku cenu mozno iba v tedy keby stal 100 eur. fotky onicom robi slabota fotak bateria pri plnej zatazi max 4 hodiny a uz je zos 100 na 0 tlacidla pod displeyom slabo citlive a v noci ich ani nevidno vobec niesu podsvetlene a display ma zvlastne farby po naklonenei slabe pozorovacie uhly display meni farby

• , zakúpené v MobilPC.sk

• nic
    • SROT ALEBO DRUHA MOZNOST KVALITKA PREDAVANEHO TOVARU ELEKTRO WOLD

radsej nekupovat

• , zakúpené v DIGIPARTNER.sk

• V pohode smartfon strednej triedy.
    • Čo som od neho čakal to splnil a nieje opozeraný,ako S...g.
    • Zatiaľ nič.

Mám ho krátko takže je skoro na uzávery ,ale zatiaľ som spokojný.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• + parametre
    • + fotoaparat
    • + prislusenstvo
    • - display ma niekedy zvlasne farby

dobry pomer kvalita k cene

• , zakúpené v Shoppie.sk

kupil som ho pre dceru, ale aj ja mam sony xperiu neo a tak ako ja aj ona je s mobilom happy. a mam aj tablet a kedze je kompatibilita OS android, lahko sa synchronizuju a pouzivam rovnake aplikacie tu aj tam.

• 4,6" HD displej (1280x720p)
    • 12 MPx fotak s velmi rychlym startom
    • 1 GB RAM, dvojjadro 1,5 GHz
    • NFC
    • slot na SD kartu
    • Vynikajuca spotreba v standby rezime (okolo 5 az 7 mAh)
    • Ako jeden z poslednych ma este SEARCH tlacidlo alebo ak chcete Q :)
    • aktualna cena (cca 355e)
    • prilis velky na pohodlne ovladanie jednou rukou
    • obla chrbtova cast znemoznuje ovadanie telefonu polozeneho na stole (pri dotykoch sa kyve do stran)
    • nepodsvietene tlacitka pod displejom (len ciarky pod nimi)
    • Timescape UI
    • 1500 mAh nabijacka (stare microusb nabijacky maju 1000, ak mate prislusenstvo, bude nabijat pomalsie ako nabijacka dovana k telefonu)

Telefon je teraz v dobrej cene (~355e). Zial po prvom ocareni vykonom a velkostou displeja sa ukazali muchy. Firmware aktualizovany este pred vlozenim sim karty (microsim), zial plny chyb. Cely Timescape ma nijak nenadchol a prvy den som si uz nainstaloval Apex Launcher. Vidim to, ze coskoro asi skusim flashnut custom rom.
    Odporucam vyskusat si predtym nejaku xperiu s, aby ste vedeli, do coho idete.

• Dnešní recenze vám ukáže silné stránky, ale i slabiny, Xperie Ion, kterou nám Sony představilo na CESu před dlouhými dev...

Zobraziť celú recenziu na mobilizujeme.cz