Sony Xperia SP

Pridať recenziu

Priemer z 585 hodnotení.

Smartphone - Android telefon - Sony - dotykové - Android 4.1 - 1.7 GHz - 1024 MB - 4.6 " - 1280 x 720

Sony Xperia SP má kvalitní tělo, které má zadní kryt vyroben z hliníku a celkově působí velice elegantně a odolně. Pro své uživatele nabízí obrovský displej 4,6". viac »

Kde kúpiť

od 194,99 €

Recenzie Sony Xperia SP

61% (356)
22% (128)
11% (60)
3% (19)
4% (22)

(170 z 197 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Takze v zivote som na nic nepisal recenziu ale po tom co som dostal tento mobil som sa rozhodol k nemu vyjadrit. Hned od kedy som si ho všimol v ponuke mi padol do oka a kedze som vedel ze mi konci pausal u operatora rozhodol som sa spravit si prehlad o telefonoch do 400 eur ( moja horna hranica). ... Zobraziť celú recenziu

Všetky recenzie Sony Xperia SP

ivis

ivis

Pridané: 12. marca 2015

• výdrž batérie,
  • podsvietenie displeja,
  • diody,
  • konštrukcia,
  • fotoaparát o ničom - aj predný,
  • sekanie, zamŕzanie,
  • spomalene reakcie,
  • nekvalitné video,
  • zabudovaná baterka
  • prehrieva sa

Zaplatila som zaň dosť, ale viacej by som ho nechcela. Vkuse sa zasekáva, zamŕza, z internetu ma väčšinou vyhadzuje, je úplne spomalený, čistá katastrofa. O foťáku ani nehovorím, 8Mpix sa na toto nepodobá vôbec, jedine ak je vonku úplne svetlo. Videá tiež o ničom, a predný foťák ani by tam nemusel byť, zbytočne zaberá miesto. Jedinou výhodou je výdrž batérie, čo ho nabíjam cca po 2 dňoch, a ešte konštrukcia, čo mi padne na zem a hneď sa nerozbije... Ďalšou nevýhodou je baterka, ktorá je zabudovaná, a ak mi zamrzne mobil, musím mať niečo ostré pri sebe, aby som ho reštartovala. A aby som nezabudla dodať, mobil sa poriadne prehrieva ...

Karol

• Sekanie
  • Fotoaparat
  • Spomalene reakcie
  • Krátka výdrž batérie
  • Neschopnosť fungovania viacerých aplikácií súčasne
  • Pri zapnutom internete nechce zobrazovať sms správy

Telefón používam a trpím pri ňom už rok a pol. Predošlé modely od značky sony - vynikajúca skúsenosť. Tento - totálny prepadák. Pomalší ako jeho predchodcovia, aplikácie sa samovoľne vypínajú, seká, batériu nabíjam aspoň raz denne. Zvuk je dobrý, grafika dobrá, procesor absolútne nedostatočný. Mám v pláne ho ísť reklamovať, len nemám čas si preklopiť kontakty na druhý tel. Už nikdy viac niečo podobné, v lete určite prechádzam na inú značku.

Pridané: 1. februára 2015

• Podsvietenie displeja
  • Samovolne vypinanie
  • Sekanie
  • Fotoaparat
  • Spomalene reakcie

Telefon bol kupovany po dobrych skusenostiach so zn Sony, no tento model ma absolutne sklamal. Neustale sekal, mrzol a niekedy sa samovolne vypol na 5 minut (co nepotesi ak sa potrebujete niekam urgentne dovolat!).
Po 4 mesiacoch sa mi ho podarilo predat a tento model uz nikdy viac!
Prechod na iphone 5 - neporovnatelna zmena pre mna.

Pridané: 20. januára 2015

• HD Display
  • Konštrukcia
  • Rámik je z hliníku
  • Foťak z množstvom funkcii
  • Bateria 2370mAh
  • Ked spustím hru tak je potom zasekany ale to neni mobil na hranie :)

Mam mobil od augusta a som s nym spokojny aj ked niektoré hry nezvladne ale neni to mobil na hranie naročnych hier. Baterka je super v pohode mi vidrzi aj 2 dni ked som na nom stale.

Jakub

Jakub

Pridané: 18. decembra 2014

• super výkon , fotoaparát si myslím že na strednú triedu je to výborné notifikačná dióda niekedy svieti až moc výdrž batérie 2370mAh android 4.3
  • absolútne nič

Mám tento telefón už 1 rok a šlape ako hodinky mal som jediný problém s androidom ked som si ho aktualizoval to bolo hrozné sekalo to ale už to vyladili a beží úplne svižne ja som nadmieru sním spokojný

Overený zákazník Webtelefony

Jana M.

Pridané: 24. novembra 2014

Zakúpený v Webtelefony

nenašla som na ňom, zatiaľ, ani chybičku

SteanerSVK

SteanerSVK

Pridané: 16. novembra 2014

• Extrémne úžasný fotoaparát
  • Vzhľad
  • Jeden z novších Androidov
  • 1GB RAM
  • Batéria v poho, normálne 3 dni
  • Pri slabšej batérii ide veľmi pomaly

Celkovo by som tento produkt odporučil, vydrží dosť dlho, nie je ani moc ťažký... Pri slabšej batérii je pomalý, ale dá sa to prežiť, napr. vypnú sa nejaké funkcie a proste sa dá nabiť. Mobil ma exceletný fotoaparát ktorý fotí fotografie v úžasnej kvalite. Výsledné fotografie majú úplne vynikajúce farby a sú dosť ostré. Ovláda sa veľmi jednoducho. Mobil je veľmi elegantne spracovaný a nevadia mi ani tie plasty. Vďaka nevyberatelnej batérii zadná ani iná časť telefónu vôbec nevrzgá a ani sa nijak neprehýba. Funguje úplne skvelo, dokonca lepšie ako som očakával. Patri skôr medzi lacnejšie varianty kvalitných mobilných telefónov. Ak si nechcete kúpiť drahý IPhone, tak tento mobil je tá pravá voľba. Určite doporučujem.

Overený zákazník Dobremobily.sk

• Dizajn
  • Kvalita
  • Konstrukcia
  • Parametre
  • Da sa ovladat v rukaviciach
  • Rozmery
  • Nie je vodotesny

Aj po roku som s telefonom nadmieru spokojny. Nestalo sa mi, ze by mi sekal ani pri viacerych aplikaciach v telefone. Do ruky trochu vacsi, preto by som do buducna rozmyslal nad z3 compact alebo podobnym. Fotak ma vsak priemerny, displej lepsi priemer.

Anonym

Anonym

Pridané: 14. októbra 2014

• bomba
  • nevijadrulem sa k ostatnym recenziam k to sa nerozumie a nestahuje blbosti tak nech sa da vypchat

bomba

NEMAM SLOV

Milan

Milan

Pridané: 11. októbra 2014

(Upravené 11. októbra 2014)

• rychly a pomerne dobre odladeny system s nadstavbou
  • hd rozlisenie displeja
  • vysoky vykon pri hrach
  • silna antena, kvalitny prijem signalu
  • hw spust fotoaparatu
  • nekvalitny displej, fadne farby, zle pozorovacie uhly, slaby jas
  • odnimatelny zadny kryt a napriek tomu nevymenitelna bateria, zbytocne riesenie
  • priemerna vydrz baterie
  • ABSOLUTNE OTRASNY FOTOAPARAT, ako si moze vyrobca spickovej fototechniky Sony do smartu strednej triedy za vyse 200 eur dovolit osadit taky otrasny paskvil? katastrofalne detaily, presaturovane farby, prepalene sceny, foti horsie ako 3Mpx mobily z roku 2010 a horsie ako hromada dnesnych low-endov
  • nepouzitelny zvuk vo videu, z koncertu je jeden obrovsky rachot, kde sa neda rozoznat nic, keby nebolo obrazu
  • nekvalitne video
  • akonahle sa pripoji pamatova karta, SW je spomaleny a zamrza
  • android 4.3 je posledna verzia, 4.4 update nebude, Sony sa po roku vykaslalo na podporu.

vzhladom na minusy sa plusy stracaju do zabudnutia, Sony by za tento omyl malo vracat ludom peniaze.

Pridané: 6. októbra 2014

• Iba tft displej
  • slabší fotoaparát
  • Official Android 4.4 od Sony na tento mobil nebude:(
  • Slabé podanie farieb

Skvelý mobil až na ten spomalený android 4.3.
Android 4.3 je pre mobily s 2 Gb ram ale Spcko má len 1gb.
Preto je taký pomaly.
Vďaka výkonnemu dvojjadrovemu 1.7 ghz procesoru
a grafiky adreno 320 zvládne aj tie najnáročnejšie hry
Ako napr. Modern combat 5, Goat simulátor,gta San Andreas,...
Kamera trošku slabšia kvôli malej sosovke ale inak V pohode:)
Produkt rozhodne odporúčam!! :D

• Rýchlosť
  • Pevná konštrukcia
  • HDMI out
  • SONY...

Telefón funguje bez problémov aj po aktualizácii na 4.3 nezamŕza. Bez problémov nahradí tablet. Je pevnej konštrukcie a dobre sa drží v ruke....a je pekný.
To ako telefón bude fungovať zaleží od toho koľko "nezmyslov" do neho stiahete, lebo nie je problém ho cez Google vylepšiť a tak isto zapratať tak že mrzne a to mrznutie často spôsobujú tie "najlepšie aplikácie"

Pridané: 2. októbra 2014

• Baterka
  • 4.6 display
  • Cena (160e bez dph)
  • Jednoduche ovladanie
  • Podsvietenie pri zmeskanom volani/sms
  • 4.3 android obcas mrzne, treba ho restartovat
  • Kapacita
  • Neda sa nastavit ine zvonenie pre daneho cloveka
  • Fotoaparat (hlavne indoor fotky)
  • Baterka je fixna, neda sa vytiahnut

Skvely telefon za rozumnu cenu. Na jedno nabitie vydrzi cca 48 hodin. Je prehladny a jednoducho sa pouziva. Obcas sa sekne-pri pretazeni- (vraj to robi prechodom na 4.3 jelly bean), no po restartovani zas nabehne a funguje plynulo, takze nejde o ziadnu dramaticku chybu. Display, obraz aj zvuk su pre mna skvele. Pouzivam ho mesiac a je to moj prvy dotykovy mobil. Mozem odporucit vsetkym nenarocnym pouzivatelom.

Daniel

Peter Kasarda

Pridané: 25. septembra 2014

• Vsetko ok :)
  • display horsie farby

telefon je fajn silna baterka, vykon postacujuci jedine - je display ktory nema tie najlepsie farby...

• Áno
Overený zákazník DIGIPARTNER.sk

Pridané: 14. septembra 2014

Zakúpený v DIGIPARTNER.sk

• Baterka
  • Kurierska spoločnosť skvelá.

Najlacnejší shop na Slovensku.
Dobre sa používa

• bez problémov zatiaľ
  • reprak
  • foták
  • funkcie

mam ho len dva tryzne ale som sním spokojný možno ta interná pamät ale vyriešil som to Gb microSD kartou , vrelo odporúčam

peter

peter

Pridané: 13. augusta 2014

• Display, cena, vykon
  • Zatiaľ nič som nezistil.

Za tú cenu je to fantastický mobil.

Wine

Pridané: 16. júla 2014

• Dobry pomer cena/vykon
  • Dvojjadro a dobra grafika - v pohode zvlada hry, filmy vo vyssej kvalite, aj prehliadanie internetu (uz nemrzne po otvoreni 3 stranok ako telefony kedysi)
  • 8 GB miesta na telefone (5,37 GB pouzitelnych)
  • Dobry fotak
  • Na plastovom kryte neostavaju odtlacky (ale lahko sa poskriabe)
  • 1 GB Ram
  • Zadny kryt trochu nedolieha
  • Nevyberatelna bateria (aj ked sa da vysrubovat za pouzitia normalneho krizoveho srubovaka)

Vybral som si ho potom co som mal Xperiu Arc S uz dva roky.
Vyberal som medzi tymto a samsungom, nakoniec som vzal tento a dobre som sa rozhodol.

Na Xperia Arc S mi vadilo hlavne ze koly malej ram internetovy prehliadac bezne padal pri 2-3 listoch. Teraz zvladne aj 20.
Kamera je tiez vyrazne lepsia (fotak je lepsi ako na iPhone 5, ked sme porovnavali s kolegom v praci, co je riadny rozdiel kedze stoji 3x tolko).

Displej ma pekne farby, dobre sa na nom hraju hry, pozeraju videa aj surfuje po nete.

Tlacidla su presunute trochu nekonvencne oproti starsim modelom, ale po chvili zvykania mi to takto pride lepsie.

Napriek afere s mrznutim a lagovanim tohto mobilu som ani po updatnuti na dany patch ziadne lagy ani mrznutie nezazil - pouzil som Sony Update Service a nainstaloval som update s obnovou na tovarne nastavenia a zariadenie slo ako hodinky.

Celkovo vyborny mobil za tu cenu.

• Áno (12)
Peter BA

Peter BA

Pridané: 14. júla 2014

(Upravené 15. júla 2014)

• Podľa očakávaných predstáv!
  • Android
  • Lacný (190€ nový)
  • výkonný
  • perfektný zvuk - výstup
  • Bravia engine - displej
  • Bočné tlačidlo - super som si zvykol po tých bočných vysoko, alebo horných ! Ako chytíte mobil, môžete rovno odomknúť!
  • Výkonné GPS a WiFi - ale až po aktualizácii
  • Foto - pohrajte sa s nastaveniami a fotky sú lepšie ako z nových HTC-čiek - už som používal foto aj do tlače
  • Výdrž - GPS
  • Plynulé nastavenie jasu
  • LED dióda - nastavíte si k hocičomu, čo potrebujete
  • SonyWalkman Appka - skvelý zvuk + hra LED-zaľúbite sa do toho
  • Vynikajúce možnosti časovania - stačí app z Google-u
  • Pamäť - rýchla
  • Všetci, čo sa sťažujete na sekanie kúpte si SDHC karty aspoň Class 10 s dobrou rýchlosťou zápisu ...
  • Vstavanej pamäte je dostatok
  • skúste benchmark a uvidíte v porovnaní s oveľa drahšími ..
  • zadný kryt - je na prd, v SONY chceli stenšiť, čo sa dalo, ten kryt im nevyšiel - odporúčam dať kryt/obal nillkin frosted original
  • Mini Sim: ale svoju starú Sim-ku som obstrihal podľa šablóny - nájdete na webe, a funguje bez problémov.
  • škoda, že nepodporuje microSDXC do 128 GB :))

Užívanie smartphoneov: Profi užívateľ.
Moja prvá recenzia na mobil (Nechcelo sa mi ani pri HTC desire hd(špičke svojho času), ani pri One-X, ani Ťamťungu ...)
vždy som kupoval to najlepšie dostupné (Nokia, HTC, Samsung) (okrem Apple - anti-iphonista :)), ale už ma to prestalo baviť + sú dôležitejšie veci v rodinnom rozpočte ako každú chvíľu nový najlepší mobil ... človek má foťák, kameru a aj tak mu je málo - ale mobil nikdy nedobehne ani dobrý kompakt

Prečo SONY? Mal som množstvo prístrojov sony a nesklamali..
ešte dnes používam NetMiniDisc Man - ten zvuk je proste super.
A teraz keď zapojím tento phone do harman/kardonu, zvuk mi postačuje a prehrávač prehrá aj bezstratové formáty!!!

Ani raz mi nesekol (GT3, N.O.V.A 3, MC4 ...) ... Bolo to len na odskúšanie, na to mám občasne tegru ...
neinštalujte blbosti a nesekne ani vám.
Dôkladné nastavenie - povypínajte synchronizácie, zdieľanie vašej polohy a prihlúple statusy ...
Pri navigácii vydrží mobil navigovať naprieč celým Slovenskom (jas určite nie na 100%)
a signál načíta vžy do 7-10 sekúnd a počas navigácie signál nikdy nestratil ani medzi samými budovami ... (Požívam Sygic 14.5.1)
+ podpora Glonass!!
GoogleMaps používam len na zistenie zápch a prác na cestách...
LED je super vec - môžete si nastaviť rôzne farby upozornení na hocičo/hociktorý kontakt/skupinu.
Sťažujete sa na zvuk - skúsili ste pozrieť nastavenia?
Videohovory cez 4G bez problémov ...
Načo zapínate 3G, keď len voláte a SMSkujete? - dajte si 2G a vydrží vám batéria o 30% dlhšie ..
Čo ešte napísať ? Naučte sa používať svoj mobil a nastaviť ho, potom vás prekvapí!
Viete, že nepoužívané aplikácie v mobile môžete povypínať ??
Ja mám vypnutých 51, ktoré viem, že nikdy nepoužijem! Mám vždy cez 450MB voľnej ram pamäte!
SDHC karty - priplaťte si poriadnu rýchlosť prenosu, oplatí sa!!!
Nie je telefón na vine, ale slabá rýchlostná kapacita karty. Väčšinou dostanete Class2, čo je obrovský rozdiel oproti Class10!

Aká appka by vám v mobile nemala chýbať:
X-plore - súborový manažér ako total commander - pozná rar/zip/cloud/ftp
Clean master - čistí zbytky aplikácií, súborov/ram
Android System info - najlepší info/ app manager
Boat Browser - prehliadač s možnosťou ukladať stránky ako pdf
MX Player - prehrávač full hd videa
Midio Recorder - najlepší mp3 zvukový recorder free
GetApk - aj platené aplikácie stiahnete zdarma
Navigácia Route 66 - prečo? ukladá mapy na SD kartu, nie do telefónu a je detailnejšia než Sygic.

• Áno (44)
Seikatsu

Seikatsu

Pridané: 2. júla 2014

• Notifikačná dioda
  • Pekný dizajn
  • Velký displej
  • Používa Mini SIM

O telefón som mal už od doby keď sa dostal na slovenský trh záujem. Nechcel som dať za telefón 400€ a tak som pár mesiacov počkal a kúpil ho za cca 270€. A kúpa sa oplatila. Síce som minul ďalších 5€ na novú Mini SIM kartu, ale pri dnešných telefónoch sa budú menšie súčiastky používať stále viac :-). Telefón mám od októbra 2013, som s ním spokojný, len sa mi okolo janúára vytvorilo niečo ako škrabanec na displeji ale nebolo to hmatateľné. Ak máte s týmto javom nejaké skúsenosti, prosím odpovedzte mi na otázku v poradni.

-Peter-

-Peter-

Pridané: 25. júna 2014

• Optimalna velkost displeja (4,6")
  • Dizajn
  • Optimalne rozlisenie
  • Citatelnost displeja na slnku
  • Dlha vydrz baterie (pri priemernom pouzivani je to cca. 80 hodin)
  • Dobre prostredie
  • Zobrazenie farieb
  • Reproduktor
  • Fotak a este raz fotak
  • Mala interna pamat
  • Pozorovacie uhly

Dobry mobil za dobru cenu. Mam ho uz asi 2 mesiace. Mobil pre tych, ktorym je luto dat 600€ za S5.

• Áno (12)

Pridané: 24. júna 2014

Zakúpený v Shoppie.sk

• pre mňa veľmi dobrý mobil
  • design
  • značka
  • fotoaparát :) ... ale to je pri mobile nepodstatné

Mal som starší mobil od Sony. Bol som s ním spokojný, no na dnešnú dobu a mnou využívané služby už mi nestačil. Ostal som verný Sony a neľutujem. Okrem fotoaparátu (som náročný na fotky a na fotenie mám fotoaparáty) nevidím na tomto mobile žiadnú vadu.

Dazi654

Pridané: 11. júna 2014

Zakúpený v MobilPC

• výdrž batérie, kvalitný fotoaparát, android 4.1, veľký display, podsvietenie LED diodami, priateľná cena
  • nemam nic proti

Vynikajúci mobil sa dobrú cenu, oplatí sa

jozef dubaji

jozef dubaji

Pridané: 11. júna 2014

• velky display
  • svetelne notifikacie
  • android
  • bateria
  • zamrza
  • ziadne extra specialne funkcie

kedysi som si myslel, ze xperie su najlepsie, no prisiel tento, vraj uzasny spickovy mobil, a nic nove po rokoch. pre dvoma rokmi som kupil x10mini a jedine, ze je mensia, inac ziaden rozdiel vo vykone ci kvalite. dokonca x10 mi nikdy nezamrzla, co sa pri SP stava bezne. aplikacie neodpovedaju, tak sa ukoncia, zamrzne fotak, zamrzne pohyb medzi obrazovkami..baterku som mal este na 11percent a zrazu ma vyplo...ale zasa, cena ide dole kazdym tyzdnom, takze v podstate mobil je to fajn. viac imidzovy ako spolahlivy.a vsak, telefonovat sa z neho da :)

• Nie (18)

• 3. praktická veľkosť 4,6 palcového displeja
  • 4. hliníkový obvod
  • 5. praktické posvietenie 3 LED diód pod displejom
  • 6. 2 370 mAh batéria
  • Mobil má výkonnú grafiku a tak ho môžme prirovnávať aj k ostatným vlajkovým lodiam napriek zvyšným slabším parametrom...
  • Trošku hrubšie telo ale to kvôli väčšej batérií takže tento mínus tvorí jeden z plusov.

Mobil ako taký je veľmi pekný a zaujímavý. Ako výnimočnú vlastnosť LED diód by som hodnotil veľmi pozitívne. Je to oveľa krajšie a účelnejšie ak môžeme vydieť zmeškaný hovor či novú správu vo veľkom. Pri prezeraní fotiek z albumu svietia LEDky krásnymi jasnými farbami ktoré dodávajú k fotografií krásny estetický dojem.

Mobil by som odporúčal každému kto má záujem chvastať sa pred svojimi priateľmi, že aký ma cool-ový mobil.

• Áno (13)

edo

Pridané: 17. mája 2014

Zakúpený v NetMobil.sk

• použiva ho manželka,je vysoko spokojna,celkom dobra cena
  • zatial nic

kvalita,cena

Rastislav Škripek

Pridané: 15. mája 2014

• Rýchly,Vykonny,Kvalitny
  • zatial nič :)

Neľutujem kupu tohto mobilu...super odporučam ho

Pridané: 14. mája 2014

Zakúpený v MobilPC

Som spokojný s týmto mobilným telefónom, spĺňa moje očakávnia.

Overený zákazník NovéMobily.sk

• Všetko...
  • pomaly system
  • pozorovacie uhly
  • seká
  • a este raz.. pomaly systém
  • Multitasking ani nepozná

Galaxy s2 cca 10x rychlejsi

• Nie (16)

Radka

Pridané: 8. mája 2014

Zakúpený v Shoppie.sk

• super mobil my mame sony xperia aj blackberry je to odporúčam než samsung...
  • nemam nič proti :-)

• prehľadné
  • skrátka má štýl
  • LED dióda
  • spomalený

Dostala som mobil a vcelku som spokojná, ale hrozne seká. Viac vecí naraz mať otvorených? Pff, ťažko. A to, pre boha, ešte otvoriť aplikáciu počas sťahovania alebo podobne. Určite nie pre netrpezlivých ľudí. Čo z toho, že má dvojjadro...

Mimo toho je ale pekne riešený, dajú sa meniť témy, prispôsobovať sa dá všetko možné, diódka je veľké plus pre mňa.

• Nie (9)

Pridané: 5. mája 2014

Zakúpený v MobilPC

• dizajn (aj ked subjektivna zalezitost)
  • svietiaci pasik
  • cena (nizsia oproti priamym konkurentom od Samsungu a HTC)
  • vyssia hmotnost
  • mutitasking - RAM 1GB neumoznuje plynule pouzivanie viacerych narocnych aplikacii/funkcii naraz

Kvalitny telefon za rozumnu cenu
Najlepsi pomer cena/vykon v ramci svojej triedy

Martin

Martin

Pridané: 27. apríla 2014

• Všetko okrem fotoaparátu.
  • Ten foťák

Mám tento mobil a po jeho dlhodobom používaní môžem povedať, že sony vyrába najlepšie smartfóny. Po ňom nasleduje : htc, apple a najhorší je samsung (fuuuuj). Každý SAMSUNG čo som kedy mal tak sekal, zamrzal, vypínal sa. (takže to dosť osvedčuje "kvalitu") Sony s htc majú najlepšie podanie androidu čo som kedy videl. IOS moc nemusim ale tak každý mame svoje.(ale iPhone ma fakt paradny dizajn). Všetky SONY maju super dizajn.(htc one je tiež bomba).

Zoberte si to takto: za sony date rozumnu cenu a mate paradny mobil.za samsung date vysoku cenu a mate hnusný obyčajný dosekaný plasťák. A "voooooooooooobeeeeeec" "neopakuje"po iných značkách.(napr. apple-snimac odtlačkov prstov)

• Áno (14)
  • Nie (9)
Marek Styk

Marek Styk

Pridané: 24. apríla 2014

(Upravené 24. apríla 2014)

• vynikajuci mobil
  • nic nemam proti

vinikajuce funguje a velmi dobry fotak

Martin Marcin

• Led pásik
  • Batéria
  • Fotoaparát /vysoké rozlíšenie, malý snímač = veľký šum/
  • RAM 1 GB voľných len pár MB

Dobrý telefón, ale má svoje vážne nedostatky. RAM pamäť je na tom veľmi zle. Batéria na to, akú ma kapacitu, tak je vydrží len ľakho cez 1 deň. Fotoaparát je pre mňa hotová katastrofa, pekné fotky dokáže zhotoviť, len vonku pod slnečným svetlom. Displej je fakt nádherný, rozlíšenie postačujúce, pozorovacie uhly by mohli byť lepšie, ale čo chceme od TFT panela ? :D...Veľmi zaujímavý dizajnový kúsok je LED pásik pod displejom, ktorý je naozaj efektný a praktický. Výkon mobilu vôbec nechýba a dokáže spustiť všetky dostupné aplikácie a hry bez najväčších problémov za predpokladu, že pamäť ram je poriadne prečistená :)...

Jozef

Pridané: 14. apríla 2014

• 1,7 procesor
  • 4,6 displej
  • 8 Mpx fotoaparát
  • NFC
  • LED dioda na spodnej hrane
  • je ťažší než ostatne telefóny (napríklad samsung)
  • microSIM karta
  • slúchadlá ktoré sú v balení ale tam si už dá každý aké mu budú vyhovovať

Vyberal som telefón do tých 220€. Tento my prišiel ako jasná voľba. Má celkom slušný veľký displej, ale trochu mu uberá na rozmeroch spodná lišta zo softvérovými tlačidlami. Procesor potiahne aj hry ako napríklad Asphalt 8, Realracing 3 a pod. Batéria je tiež dosť slušná pri úspornom používaní a zapnutom režime stamina vydrží na jedno nabitie 2-3 dni. Na sklenenom dolnom pásiku sa dá nadstaviť ľubovolná farba na upozornenie neprijatého hovoru,správy atď.

LV

• Funkcie a výbava
  • Full HD video
  • Pomalé nabíjanie
  • Hmotnosť

Telefón ma oslovil z viacerých dôvodov.Značku Sony som si zvolila na základe skúseností a taktiež preto lebo ma konkurenčné značky ako Nokia,LG,Alcatel,HTC,Huawei alebo Apple nezaujali. Do úvahy prichádzal jedine Sony alebo Samsung. No tento telefón si ma hneď získal svojím dizajnom, výbavou a cenou. Som veľmi spokojná a nemám mu v podstate čo vytknúť. Možno len to,že sa nabíja aj 3-4 hodiny, ale myslím,že by sa to dalo vyriešiť lepšou nabíjačkou. Oproti samsungu galaxy S4 je zjavný rozdiel čo sa týka váhy,ale nie je to nič čo by človeku prekážalo. Výborný telefón, odporúčam :)

Overený zákazník NAJmobily.sk

Rudolf Perl

Pridané: 13. apríla 2014

(Upravené 13. apríla 2014)

Zakúpený v NAJmobily.sk

Je dokonalý!

Overený zákazník Alza.sk

Pridané: 30. marca 2014

Zakúpený v Alza.sk

• je vo všetkom perfektny
  • je tažký

som spokojna

Inga

Pridané: 28. marca 2014

Zakúpený v MobilPC

• Zatial som s týmto mobilom veľmi spokojná,
  • splňa všetky moje očakávania

Dobrá cena za dobrý mobil

Andy

• pevná kovová konštrukcia
  • full HD display
  • absolútne bezproblémový chod
  • žiadne výhrady

Po troch týždňoch používania telefónu absolútna spokojnosť. Telefón spĺňa zatiaľ všetky moje očakávania. Okrem telefonovania používam intenzívne na surfovanie, komunikáciu (e-maily, videohovory, chat, sociálne siete) aj ako offline navigáciu. Občas fotenie. Za dobrých svetených podmienok fajn fotky. Profesionálne fotky od žiadneho telefónu očakávať nemožno, na to používam kvalitný digitálny fotoaparát.
Za danú cenu skvelý telefón. Pre bežného užívateľa absolútne postačujúci telefón. Hnať sa za nejakým výkonnejším telefónom za 600 EUR čisto len kvôli imidžu považujem za pomätenosť mysle :-).

Kačena

Kačena

Pridané: 17. marca 2014

po aktualizácii na android 4.3 hrozne seká...ale inak fajn mobil...:)

Zobrazujem 1 - 50 zo 133 recenzií [ 1 ] 2 3

HTC One M7