Sony Xperia V

4.0
Jemnosť displeja (PPI)
342 PPI

• , zakúpené v DIGIPARTNER.sk

• Dá sa pripojiť k televízoru cez MHL adaptér, dá sa vymeniť batéria a dá sa všeličo prehadzovať na externú SD kartu,
    • s čím už je v novom androide problém. Tu to ešte funguje. Samozrejme tá kartička sa potom dá použiť aj v nových mobiloch. Aj inak je to dobrý mobil, ale nechcem už opakovať, čo bolo v iných recenziách.
    • Veľa, veľa zbytočných aplikácií. Aspoň dvakrát viac ako v iných
    • Xperiach. Porovnávam napríklad ACRO S, alebo Z1C. Plno aplikácií som deaktivoval, dosť som hneď odinštaloval a hneval som sa, lebo nie som taký znalec, aby som hocikedy
    • vedel, či môžem niečo vypnúť, alebo radšej nie, Vždy mi to
    • vypisuje, že vypnutie môže spôsobiť problémy. Možno tam
    • všelijaké aplikácie napchal niekto v obchode, u ktorého som to
    • kúpil, alebo niekto tam, odkiaľ to do obchodu doviezli.

Ak vám záleží na vymeniteľnej batérii a možnosti dostať videá, obrázky, atď., na SD kartičku, ťažko zoženiete lepší mobil a ešte
    k tomu za takú teraz dobrú cenu. Predpokladám, že sa už dlho
    predávať nebude, predsa len to nie je celkom nový produkt.
    Odporúčam kúpiť, kým je ešte dostať.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• dobrá cena, elegantný a kvalitný vzhľad, vodeodolnosť, živé farby displeja
    • objavený 1 vypálený pixel,
    • slabá výdrž batérie,
    • rok starý model,
    • SONY oficiálne nepotvrdilo, či pre daný model vydá update na Android KIT KAT

Ak hľadáte telefón odolný voči vode v dobrej cene a nepotrebujete mať najnovší high-end model, tak XPERIA V je to pravé pre Vás.

• , zakúpené v MP3.sk

Verzia Bluetooth
4.0
Jemnosť displeja (PPI)
342 PPI

Operačný systém Android verzia 4.0.4 (Ice Cream Sandwich). Samozrejme možnosť ďalších update.

Displej s uhlopriečkou 4.3" HD Reality poskytuje dokonale ostrý a jasný obraz

Funkcia Mobile BRAVIA Engine 2 pre verne zobrazenie reality

rýchly výkon a plynulú grafiku zabezpečí dvojjadrový procesor s taktom 1.5GHz . Ide o najnovšiu generáciu, ktorá menej vyťažuje batériu telefónu

Kamera s rozlíšením 13 MP s rýchlym snímaním s nahrávaním videa v HD kvalite

Jednoduchá prepojiteľnosť pomocou funkcie 'One-touch', vďaka NFC technológii

Clear audio+ pre najvyššiu úroveň kvality zvuku

Certifikácia PlayStation

Najvyššia úroveň odolnosti smartfónu proti prachu a vode (IP55/57+) zabezpečuje ochranu pred dôsledkami ponorenia do hĺbky 1m po dobu 30 minút

MHL pripojenie pre sledovanie obsahu na veľkej obrazovke bez potreby nabíjačky

Rozmery zariadenia : 129 x 65 x 10.7 mm a hmotnosť : 120 g

Batéria s kapacitou 1750 mAh, udrží telefón v chode viac ako 400 hodín

2zákazníci neodporúčajú produkt

• fon je ok
    • 4roky stary a cena je pre švajčiarov kto da 450eza takuto staru šunku ----,

uz to konecne vipredajte za rzumnucenu

• vyborny fotoaparat
    • fukcnost ,spolahlivost, je pomaly , alebo sa hreje alebo mrzne ma tolko zbytocnych fukcii ze mu unika najzaklanejsia podstata a to ze to aparat na telefonovanie

najhorsi telefon aky som kedy mal! Pouzivam ho rok a pol prvy polrok fugoval normalne napriek prislubom co vstko dokaze ani prvych 6 mesiacov nefungoval uplne bez chyby neskor to uz islo len z kopca. Spomeniem len par vychytavok : 80% dna pouzivam BT slucatko kupil som niekolko preto ze som myslel ze casta strata signalu aj v tesnej bliskosti telefonu je chyba sluchadka az po tretom sluchatku som si vsimol ze je to telefonom nepomohlo ani ked bolo sluchadko od sony ked sa obcas pripoil na net tak sa hreje tak ze s nim zalozite ohen aj v dazdovom pralese, wifi je kapitola sama o sebe des! smrtelna kobinacia je spustena navigacia, bluetooth HF a vtom vam niekto zavola v tom momente alebo nepocujete BT alebo zabludite v lepsiom pripade ked zrusite hovor tak vam ide len polovica dispeja v horsom sa uplne vipne. Do vody som ho pre istotu nikdy neponoril.Dalsia skvela vlastnost je ked ho date vecer nabijat rano je je nabity a uplne prestavene menu zvukov.Do kontaktov pridat vlastne zvonenie je uplne zbytocne aj tak obcas zvoni vlastny ton.Ale aby som bol spravodlivy ma dve dobre vlastnosti: jednou vyborny fotak to sa musi nechat druhou je ze je to outdoorovy telefon v tomto pripade je najlepsie otvorit dvere a zahodit ho ako najdalej je to mozne. Ja osobne sa uz telefonu od SONY nedotknem ani dvojmetrovou palicou

• fotak je super .. ale slabsie zaostruje
    • mozno zarucuje vodeodolnost no ked vam spadne na zem alebo ho viac zatazite je nepouzitelny .. :( ani reklamovat mi to nechcu

mal byt vodeodolny prachuvzdorny no raz som si nan nechtiac sadol a bolo po mobile , uz mi nefunguje dispelej , kupil som si aj novy lenze cela doska mi odisla na nom.. strasne krehke mobily to su

• , zakúpené v DIGIPARTNER.sk

• Veľa, veľa zbytočných aplikácií. Aspoň dvakrát viac ako v iných
    • vedel, či môžem niečo vypnúť, alebo radšej nie, Vždy mi to
    • vypisuje, že vypnutie môže spôsobiť problémy. Možno tam
    • všelijaké aplikácie napchal niekto v obchode, u ktorého som to
    • kúpil, alebo niekto tam, odkiaľ to do obchodu doviezli.

k tomu za takú teraz dobrú cenu. Predpokladám, že sa už dlho
    predávať nebude, predsa len to nie je celkom nový produkt.
    Odporúčam kúpiť, kým je ešte dostať.

• Veľmi dobrý foťák 13mpx,pre mobil dosť!Veľa funkcií či už spomínaného foťáku,alebo celkovo mobilu.Výdrž batérie nieje najhoršia a dá sa upraviť.Vode odolnosť,vynikajúci zvuk mp3 prehrávača,veľká podpora na sieti,hry,aplikácie atď.Dobrá viditeľnosť displeja na slnku,tiež nastaviteľná na auto,alebo manuál.Ako som spomínal výdrž batérie sa dá ovplyvniť vynútením ukončením nepoužívaných aplikácií.Nabíjal som vo štvrtok o 15:30 a teraz je nedeľa 14:00 a batéria je na 40%myslím není o čom.Rýchlo sa nabíja.(dobrá nabíjačka,dodávaná)
    • Nemohol som zohnať dokovaciu stanicu,až cez EBAY z honkongu.

Mám ho rok a myslím,že je to dobrý mobil za dobrú cenu.Ja som spokojný na 100%.Výhodou je vode odolnosť a prachu tesnosť,čo som otestoval riadne keď som sa nechtiac kúpal aj s mobilom.Spracovanie je kvalitné(pasuje do ruky a dá sa ovládať jednou rukou)Telefón dodávajú s dvoma fóliami na displej,čo je dobre.Dobre v ňom funguje navigácia Sygic.(otestované)Mobil je vhodný pre mladých,aj starších používateľov. .Je svižný!Momentálne naň Sony uvoľnilo nový softvér ktorý šľape ako hodinky.Tak veľa zdaru!

• , zakúpené v Shoppie.sk

• SONY oficiálne nepotvrdilo, či pre daný model vydá update na Android KIT KAT

• , zakúpené v MP3.sk

fajn telefon, vela moznosti

• , zakúpené v MobilPC.sk

• super telefón, vynikajúci displej, dobré videonahrávky
    • slabšia výdrž batérie

vyrovná sa aj drahším modelom

• , zakúpené v NetMobil.sk

• rýchly, veľa aplikácii ...šikovný mobil
    • výdrž baterie

Za málo peňazí veľa muziky

• Cena, funkcie, rýchlosť, operačný systém, aplikácie, design, fotoaparát, VODOTESNOSŤ
    • okrem toho že sa občas prehrávač hudby vypne keď porpi ňom zapnem internet alebo viac vecí (čo je chyba androidu a nie telefónu) som žiadne nenašla, som nadmieru spokojná

Výborný telefónik s veľkým displejom avšak pohodlne sa drží v ruke nie ako o kúsok väčšie "tehly", krásny design, skvele sa s ním pracuje a ľahko sa dá prispôsobiť aplikačne aj nastaveniami pre vlastné potreby. Mnoho recenzií uvádza fotoaparát ako nevýhodu ja som s ním fotila v interiéri aj v exteriéri aj natáčala videá a myslím si, že fotí úžasne aj videá boli pekné, s ostrým obrazom. Panoramatické zábery sú priam báječné. Čo sa týka vodotesnosti je skvelý, padol mi do vane ani som ho nevypla ani nesušila všetko fungovalo v poriadku jedine pri volaniach ma nepočuli pár hodín kým mikrofón vyschol. Viem len odporučiť. Ja osobne som si ho vybrala lebo sa mi páčil vzhľad a odporučili mi to ako funkčne podobný model Z-tku a pritom omnoho lacnejší. :)