Recenzie Sony Xperia Z1 Compact

Produkt získal ocenenie

• Award

(61 z 78 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Konečne poriadny Android v kompaktnom tele, až na občas zhoršené fotky, mu nemám čo vytknúť. Prešiel som z iPhone 4S, iPhone 5S som nechcel kvôli katastrofálne slabej výdrži na jedno nabitie. Zobraziť celú recenziu

Najprínosnejšie kritické recenzie

(83 z 128 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Objednal som si od ofic.predajcu- skvostnú a originálnu 'Lime', verziu, kt.na slnku žiari ako reflexná vesta :) Nanešťastie som schytal model s displejom AUO. Sony totiž poslalo XZ1C do sveta s dvoma typmi displeja AUO A JDI. AUO je tmavší (môj bol výrazne tmavší), má posun farieb, biela nie je biel... Zobraziť celú recenziu

Ověřené recenze Sony Xperia Z1 Compact

Pridané: 24. apríla 2016

• Vydrž baterie,velikost,fotoaparáty, oznamovací dioda

Pridané: 18. januára 2016

• cena, vykon rozemery

vyborny pomer cena, rozemry a vykon

xy

Pridané: 30. decembra 2015

• kvalitny vyrobok
  • .

Hladal som spolahlivy mobil i ked za viac penazi.

Marián

Pridané: 2. novembra 2015

Zakúpený v MobilPC

• splnil moje očakávania, rýchly bezproblémový chod, pekný obraz displeja, vyhovujúca veľkosť
  • napriek veľmi šetrnému zaobchádzaniu sa na zadnej strane telefónu postupne objavujú malé prasklinky (materiál toho skla asi nič extra)

funkčne aj dizajnovo vydarený telefón, pre mňa vyhovujúca veľkosť, ale ten materiál zadnej časti telefónu by asi mohol byť za tú cenu kvalitnejší

Peter

Pridané: 12. októbra 2015

• Andriod 4.4.4 velmi svizny, aktualizacia na 5.1
  • kvalitny fotoaparat
  • odolnost voci vode a prachu
  • velka interna pamat
  • LTE a NFC
  • podpora USB OTG
  • znizena cena
  • krytky konektorov - snad vydrzia

Velmi kvalitny smartfon za znizenu cenu, vyborny fotoaparat, podpora 4G (LTE) a NFC, USB On The Go pre pouzitie klvesnice a mysi, 2GB RAM a 16GB ROM (11GB uzivatelskych)

Pridané: 6. októbra 2015

Zakúpený v Dobremobily.sk

• Už dlho moj favorit, kvôli foťáku a vodotesnosti. Zatiaľ som netestoval priamo vo vode. Snáď vydrží
  • Android 5. Ten by som neodporúčal inštalovať aj keď to tam stále svieti.

Perfektný mobil aj čo sa týka výdrže baterky.

Tomáš Maruškin

Pridané: 28. septembra 2015

• rozmery
  • výkon
  • odolnosť voči vode a prachu
  • fotoaparát
  • softvérový balast

Nakoľko mi bolo hneď od začiatku jasné, že chcem Sony a nič iné a tiež mi bolo jasné, že nemám záujem o to, aby som vo vrecku nosil viac televízor ako telefón, šiel som do kompaktu tejto spoločnosti a neľutujem. Rozmýšľal som ešte nad Z3 ale akosi som nevidel dôvod k tomu, aby som v podstate za drobné vylepšenia, ktoré podľa mňa nie sú nijak kľúčové priplácal nemalé peniaze. Telefón je pre mňa, ako bežného používateľa, ktorý ho zaťažuje priemerným nákladom aplikácii a procesov uspokojivý v každom ohľade. Chod je plynulý, usporiadanie je prehľadné, padne do ruky, odolá zvýšenej prašnosti a voda mu tiež nerobí problém. Fotoaparát je prednosťou. V krátkosti - spĺňa moje požiadavky a očakávania, ak ich len neprekonáva. A to som ešte nespomenul elegantný dizajn, ktorý mi jednoducho od tejto firmy imponuje.. niet nad čím váhať.

Pridané: 27. septembra 2015

splnil vsetky moje ocakavania

Overený zákazník Gigastore

Pridané: 19. septembra 2015

Zakúpený v Gigastore

• To najlepšie čo som mal
  • Vydržal 1 rok.

Bol som maximálne spokojný s týmto telefónom. Bohužiaľ sa pokazil po roku užívania.

Overený zákazník Mobilmarket.sk

Pridané: 9. septembra 2015

Zakúpený v Mobilmarket.sk

S produktom som spokojný, dostal som to čo som si predstavoval, ale pri takýchto produktoch je otázka času, kým človek vie zhodnotiť kvalitu a spoľahlivosť

Pridané: 30. augusta 2015

• vynikajúci foťák
  • veľmi rýchly
  • fyzické tlačidlo na fotenie
  • vodotesný
  • slabé sklo na displeji (je potrebná fólia)
  • ekvalizér a celkovo nastavenia zvuku sú otrasné. Úplne to deformuje zvuk. Najlepšie je všetko povypínať

Za tú cenu vynikajúci mobil! Pre tých, ktorí hľadajú mobil s malým displejom je toto asi najlepší výber. Dá sa aktualizovať na Android 5, ktorý oveľa zlepší výzor a ovládateľnosť prostredia.

Pridané: 29. augusta 2015

Zakúpený v Mobilné telefóny

rovnaky ma manzel, je s nim spokojny; ma vsetko, co potrebujem

Martina

Pridané: 25. augusta 2015

• rýchly
  • krásny dizajn

s telefónom som spokojná, má všetko čo som potrebovala.
Kúpa prebehla bez problémov.

vladki

Pridané: 24. augusta 2015

• rýchly, vnútorná pamäť, do 5" pre mňa ideál

kupoval som už ako starý model, ale nič lepšie s veľkosťou do 5" som nenašiel, naviac vodotesný a prachotesný
takže najlepší pomer výkon/cena

androidportal.zoz...

Pridané: 20. augusta 2015

POROVNANIE Sony Xperia Z1 Compact vs Z3 Compact

Ak máte záujem o kompaktný smartfón so skvelými špecifikáciami a výdržou batérie, ktorá prekoná väčšinu konkurencie, máte na výber iba spomedzi zariadení od Sony. Samozrejme, že hovorím o legendárnych kompaktoch, ktoré boli predstavené ešte minulý rok. Sony Xperia Z1 Compact debutovala v januári na CES 2014.

Celá recenzia na androidportal.zoz...

Pridané: 15. augusta 2015

• výkonnosť
  • rozmery
  • háklivá zadná strana mobilu (škrabanec už na tretí deň)

Od Sony som ešte nemal zlý výrobok :-)

Pridané: 10. augusta 2015

• rýchlosť
  • RAM
  • Kvalita materiálov
  • parametre
  • Nutnosť použiť ochranné fólie (full body) - vzhľadom na dostupné recenzie a testy som fólie inštaloval ihneď po vybalení z krabice - ale s tým som rátal
  • Spracovanie: po 5 dňoch som si všimol, že zadný kryt (sklo) je v strede mierne vydutý - akoby sa začal odliepať od tela mobilu. Je to vidieť a keďže tento mobil má byť vodotesný, budem to reklamovať

Aj keď už nie najnovší, predsa ešte svojimi parametrami vysoko nadštandardný produkt za rozumnú cenu
Zatiaľ jediný nedostatok je vyššie spomenuté spracovanie
Od prvého dňa hlási možnosť prechodu na Lolipop - vzhľadom na prevažujúcu nespokojnosť užívateľov (viď recenzie) to zatiaľ ignorujem.

Overený zákazník HEJ.sk

Zenq

Pridané: 28. júla 2015

Zakúpený v HEJ.sk

• rýchlosť, odolnosť, kvalita

Z-ková rada je naozaj špička vo svojej triede. Výborný multimediálny smartphone , nemám mu zatiaľ čo vytknúť

recenzie.sme.sk

Pridané: 21. júla 2015

Sony Xperia Z1 - Recenzie.SME.sk

Neponúkne vám len vysoký výkon a pekný dizajn, ale aj odolnosť pred vodou a podľa výrobcu aj skutočne skvelé fotografie. Výhody: špičkové spracovanie, výkon, odolnosť. Nevýhoda: fotografie zaostávajú za očakávaním. Pozri ďalších viac ako 15 odborných recenzií:

Celá recenzia na recenzie.sme.sk

radom

Pridané: 20. júla 2015

• Rýchlosť, waterprof
  • Foťák trošku sklamal (mal som Xperia S)

OK. Zvyknem si

Zakúpený v NovéMobily.sk

• aktualizacia na android 5.0.2
  • fotak
  • vydrž baterie mne osobne vydrží 4 dni
  • velkosť telefonu akurát zapadne vo vačku
  • display
  • atd....
  • horší reprák
  • magnetický kábel na nabíjanie nieje súčasťou balenia
  • Zadná strana z plastu, ktorá sa rýchlo poškriabe

Zatiaľ bezproblémový, vrele odporúčam.Dobrý mobil za dobrú cenu . Ja mam čierne prevedenie kupoval som ho za 244 Eur.
Veľká škoda že je zadná strana z plastu ,ale ak sa kúpi nejaký obal tak sa to, ako tak vyrieši.
Ak je mobil vodotesný určite by mal byť súčasťou balenia magnetický kábel na nabíjanie .Myslím si že firmu SONY by to určite nepoložilo na kolená a spotrebiteľ by to určite ocenil...

Overený zákazník MP3.sk

• foták
  • systém bez sekania
  • velikosť
  • výdrž baterie
  • magnetický kabel na nabýjanie neni súčastou balenia

kvalitný telefon za dobrú cenu

Ján Krúpa

Pridané: 30. júna 2015

• rýchlosť,výborný kontakt dotykom aj s perom.
  • neviem

nieje sony ako sony

windowscentrum.sk

Pridané: 20. júna 2015

Kupujete telefón? Nechajte si poradiť

Rozmýšľate nad kúpu mobilného telefónu? Prinášame vám sériu článkov kde vám vysvetlíme význam procesoru, ram pamäte, grafickej karty a ostatných parametrov, ktoré poháňaju vášho “tátoša”. Dúfame, že vám táto séria článkov pomôže pri výbere telefónu. Ďalej vám prinášame viac ako 20 užívateľských recenzií, ktoré nájdete v článku (každým dňom pribúdajú aj ďalšie). Ak potrebujete poradiť ohľadne kúpi telefónu, neváhajte nás kontaktovať: https://www.facebook.com...

Celá recenzia na windowscentrum.sk
Overený zákazník Shield.sk

Andrej

Pridané: 17. júna 2015

Zakúpený v Shield.sk

• vydrz, dizajn, kvalita, znacka

Spokojny

Pridané: 14. júna 2015

• zatiaľ žiadne

digitalportal.sk

Pridané: 7. júna 2015

TOP 10: smartfony za máj 2015 | DigitalPortal.sk

Čitateľom prinášame nový pravidelný mesačník „TOP 10“ v ktorom predstavíme najobľúbenejšie zariadenia vybranej sekcie za predošlý mesiac podľa porovnávača heureka.sk. TOP 10 smartfónov za máj 2015 nás neprekvapí, keďže popredné priečky si drží Samsung, Apple a Sony. Avšak niektorí čínski dravci ako Huawei sa už pomaly dostávajú k najvyšším priečkam. Predchodca vyššie spomínanej a obľúbenej Xperie Z3 Compact je tento model a tiež sa teší svojej obľube. Na dnešné pomery stále veľmi výkonný hardvér, veľa zábavy a výkonu v telefóne s iba 4,3“ displejom, čo žiadny iný výrobca neponúkal a predovšetkým celkom dobrá cena. Azda jediné čo možno telefónu vytknúť je sklenené prevedenie, ktorého sa Xperie zo série Z držia dodnes. Škriabal sa a pri páde bolo vysoké riziko prasknutia, recenzia na telefón je tu.

Celá recenzia na digitalportal.sk

Pridané: 1. júna 2015

Zakúpený v MobilPC

mobil je superrýchly, ľahko sa s ním manipuluje, dostupná je aktualizácia softvéru na najnovší android, spĺňa všetky moje požiadavky, som s ním max. spokojná

Overený zákazník Shoppie.sk

Juro

Pridané: 28. mája 2015

Zakúpený v Shoppie.sk

• Perfektný

Perfektný. Keď máte nainštalovaný správny software, predĺžite "šťavu" až na 5 dní.

Pridané: 24. mája 2015

• Sikovny
  • Zatial nic

Gabho

Pridané: 15. mája 2015

• Kompaktna velkost
  • Vodeodolnost
  • Rychla odozva systemu
  • Pri nabijani magnetickym konektorom sa mobil neda velmi pouzivat, kedze je umiestneny v mieste kde sa telefon drzi a konektor sa casto odpoji.

Maher

Pridané: 15. mája 2015

• velkosť
  • vodotesnosť
  • vybava
  • zadné sklo je len z plastu
  • krytkA USB

Telefón som kupoval pre maminu, ale pracoval som s ním páči sa mi jeho kompaktná velkosť, vodotesnosť aj keď krytka USB mohla byť lepšie riešená vyzerá dosť labilne a neviem koľko vydrží, takisto zadné sklo je plastové a očakávam jeho skoré poškriabanie (možno prekvapí) . Inak je to super telefón odporúčal som ho niekoĺkým známim a všetci sú sním zatial spokojný a jednému už aj niekoĺko krát spadol na zem no okrem nejakých oderkov je bez škody tak ho považujema aj za odolný. Má super pomer cena výkon a je naozaj škoda že aj iný výrobcovia nerobia takékto výkonné zariadenia s podobnými rozmerami. Musím pochváliť dodané príslušenstvo lebo v dobe ke´d už výrobcovia dávajú len nabíjačku a USB kábel sa vňom nachádzal aj OTG kábel fólia na display a špusnové slúchadlá

Pridané: 11. mája 2015

Zakúpený v MOBILE WORLD

super velkost... nie je to pinpongova raketa super vydrž baterky super vykon

Overený zákazník NovéMobily.sk

• ?

V poriadku

Pridané: 3. mája 2015

Zakúpený v vasmobil

• Elegantný, mám ho v bielom prevedení. Je svižný, reaguje pohotovo.

Predtým som mala Xperiu U, bola dosť problémová od začiatku, najväčší problém bol s jej prehrievaním. Nová Z1 reaguje pohotovo, nezamŕza, dobre sedí v ruke. Baterka má dobrú výdrž, aj pri dennom hraní vydrží dlho. Mám biele prevedenie, je elegantné a nevidieť na ňom toľko odtlačkov, ako na čiernej verzii. Zatiaľ veľká spokojnosť

Pridané: 1. mája 2015

• množstvo funkcií
  • rýchlosť
  • skvelý fotoaparát
  • solídna výdrž batérie
  • perfektný display, všetko vidieť aj na slnku

môj prvý smartphone. kedže manželka aj dcéra už mali xperie /každá iný model/ vyše roka a fungujú im bezchybne, rozhodol som sa aj ja pre xperiu. kedže telefón nosím väčšinou po kapsách a aj v montérkach, riešil som odolnejšiu verziu.
po 2 týždňoch používania som z telefónu unesený, je rýchly, spoľahlivý, nezamrzol, nevypol sa. dobre sadne do ruky a veľmi oceňujem aj magnetický port na nabíjanie /nemusím otvárať žiadne krytky/. odolnosť ešte odskúšaná nebola, ale určite aj k tomu príde lebo nejakému pádu či namočeniu sa človek časom nevyhne.
zatiaľ maximálna spokojnosť...

Pridané: 27. apríla 2015

Zakúpený v Bestcena.sk

Telefón mám zatiaľ iba dva týždne ale som spokojná.

Pridané: 24. apríla 2015

(Upravené 24. apríla 2015)

Ok

mobilrecenzie.eu

Pridané: 21. apríla 2015

Recenze: Sony Xperia Z1 Compact | MOBILRECENZIE.EU

Hľadáte mobil za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodoch . Recenzie a porovnanie mobilných telefónov tu .

Celá recenzia na mobilrecenzie.eu
Overený zákazník Prva.sk

kuko

Pridané: 20. apríla 2015

Zakúpený v Prva.sk

Maximálna spokojnosť

Pridané: 8. apríla 2015

• Super bateria, rychly

Perfektny mobil so super parametrami za dobru cenu

Overený zákazník HEJ.sk

Tvoj tatko

Pridané: 8. apríla 2015

(Upravené 8. apríla 2015)

Zakúpený v HEJ.sk

• Rýchlosť, fotoaparát,
  • Malá výdrž batérie, zadná stena je magnet na odtlačky (z toho dôvodu nutnosť dokúpiť obal na telefón)

Ak nová aktualizácia vyrieši nemožnosť ukladať aplikácie na pam. kartu, som s telefónom úplne spokojný

Pridané: 1. apríla 2015

• vsetko
  • Nic

MAm co som chcel a som stym spokojny

Pridané: 28. marca 2015

(Upravené 28. marca 2015)

• Všetko je super, telefón vo svojej kategórii jednoznačne najlepsii
  • Zatiaľ ziadne

Overený zákazník Mobilmarket.sk

miso

Pridané: 23. marca 2015

Zakúpený v Mobilmarket.sk

• Super telefon za cenu dokupil som si este pamatovku 32 gb class 10 a uz je to na 100%
  • Dlha vydrz baterie
  • Silikonovy obal co som si k tomu objednal zakryva mikrousb
  • Dokupit som si musel magneticky kabel na nabijanie mohlo by to byt v baleni skoda

....

Zobrazujem 1 - 50 zo 189 recenzií [ 1 ] 2 3 4