THL 5000

Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
140 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v Penta SK s.r.o.

• dlhšia výdrž batérie
    • Niekedy sa sám od seba reštartuje

Pred tým som mal THL W200. Zostal som verný značke, obsluha je už nie taká ako na predchádzajúcom modeli.
    Kde by som mohol kúpiť batériu do THL W200

• , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• Nefunkčný kus.

Dostal som balíček, rozbalil ho, zapojil telefón do nabíjačky a tam celý proces skončil. Nenabíja sa, odoslal som ho späť s tým, že odstupujem od kúpnej zmluvy, lebo keď tak pozerám recenzie, každému 4tému posielajú kus, ktorý sa nedá nabiť. Dúfam, že nebudú naťahovať a že sa to bez problémov vybaví a mne sa vrátia peniaze čím skôr.

• Vydr baterie

Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
140 g
Možnosť pamäťovej karty

Štýlový dotykový smarfón THL 5000 Black WCDMA 16GB je vyrábaný v čiernej farbe. K dispozícii je rádio, SIM Toolkit a možnosť Dual SIM. Zariadenie umožňuje využívať tradičné funkcie, ako sú napríklad MMS, hry, kalendár, budík, GPS modul či prehrávanie MP3. Bohatú konektivitu zaručuje Bluetooth, technológia NFC a slúchadlový výstup. Dotykový smartfón disponuje prednou kamerou s rozlíšením 1920 x 1080 pixlov a fotoaparátom s rozlíšením 13 Mpixlov. 5 palcový dotykový IPS Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Výdrž batérie
    • Tento mobil mám cca 1 rok po 6 mesiacoch sa pokazil reproduktor následne sa začal samovoľne reštartovať až úplne prestal ísť reklamoval som ho opravili ho a do 1 mesiaca sa to všetko začalo opakovať.

Nekupujte si čínske telefóny toto je už druhý čo som mal. Zo začiatku vyzerajú dobre ale v skutočnosti sú to vyhodené peniaze.

• , zakúpené v Penta SK s.r.o.

• dlhšia výdrž batérie

• Software

Po 6 mesiacoch sa vyskytli tieto problemy:

- 2x prasknuty displej pri lahkom namahani
    - nefunkcne tlacidla na Volume a ON/OFF
    - telefon sa nevypina pri nabijani

Milujem vydrz baterky a vykon telefonu ale potrebujem zariadenie, ktore nevyzaduje starostlivost kazdu chvilku. Nakoniec som presedlal na Lenovo Vibe P1.

• , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• Nefunkčný kus.

• nejde zapnúť

nechce sa zapnúť ani po pripojení do nabijačky, vrátim ho a kúpim si iný

• Vydr baterie
    • Nepodporuje 4 G siet

Spokojnost

• Vysoký výkon
    • FullHD display
    • Najvýkonnejšia bat=ria
    • Rozmery/výkon
    • Dobrý fotoaparát
    • Grafická karta by mohla byť výkonnejšia

Hlavnou výhodou tohoto telefónu je skvelá výdrž batérie. Môžete sa na ňom hrať celý deň, a aj tak ho nevybijete. Ostatné výhody sú pre mňa skôr samozrejmosťou, ale malo by sa spomenúť, že daný 8-jadrový procesor všetko zvláda maximálne plynule za pomoci 2GB RAM, ktorá je preňho akurát. Bez priameho používania pre nenáročného človeka vydrží bez problému viac ako týždeň. Taktiež sa nedá nespomenúť Fotoaparát, ktorý je uvedený ako 13MPX, ale taktiež je interpolovaní na 18MPX. Kvalitná batéria tvorí dojem, že bežná činnosť so smartfónom ho nedokáže vybiť a teda jediné pri čom si všimnete len malý pokles batérie sú veci, ktoré s normálnym smartfónom robiť bežne nemôžete, lebo by ste ho hneď vybili ako napríklad WIFI hot-spot, ti graficky náročné hry s maximálnym jasom a aj pri týchto činnostiach ho ledva vybijete.

Aby som to zhrnul, je to jeden z najlepších a najvýkonnejších telefónov aké dnes môžete dostať.
    Cenovo sa pohybuje asi na najnižšej úrovni vzhľadom na jeho vysokú kvalitu.
    Určite ho ocenia aj náročný užívatelia, ktorý budú spokojný s dlhotrvajúcim výkonom, aj nenáročný užívatelia, ktorý ho budú nabíjať raz, dva krát do mesiaca.

• po 8 mesiacoch použivania mu začina pekne drbat.3 krat sa mi reštartoval že mi zmizli všetky čisla zo sim karty aj s pametovej karty všetky subory,už nikdy viac činsky telefon...

ked vam tam nabehnu tie činske znaky,stlačte gombik hlas minus,potom tu fajku na pravo dole na displeji a kratko gombik zapnut vypnut

• , zakúpené v www.tovarkuvam.sk

• Super vydrz - 6 dni od nabitia mam 42%
    • Vyborny display
    • Minimum predinstalovanych zbytocnosti
    • Nic

Za tu cenu super

• , zakúpené v www.tovarkuvam.sk

super telefón, až na to že sa mi hneď doškriabala fólia ktorá je na displeji, áno na to tam je aby sa nepoškodil displej ale mala som ho eln dva dni a boli tam oborvské ryhy. takže určite kúpiť asi nový