Najnovšie recenzie zo sekcie Mobilné telefóny

Alcatel 2051X

Alcatel 2051X

Overený zákazník NAJmobily.sk ROSALINDA

Pridané: pred 3 hodinami

Zakúpený v NAJmobily.sk

Dizajn OK žiaľ len to. Celková spokojnost s produktom žiaľ nulová. Určite nie pre starších ľudí. Hlavne menu slabé, písanie SMS správy čistá katastrofa, vyzváňacie tóny v poriadku, celková spokojnosť zákazníka u mňa je žiaľ sklamanie. Za tu cenu priznám sa zase čakať zázrak nemožno čakať. Na budúce si dám fakt pozor ⚠ na lacné produkty. Obchodu vytikam balné pracujte viac na kvalite balného mne to doslova prišlo otrasné zabalene čo sa kvality 0 bodov. Pekný deň prajem. .

Pridané: včera, 22:09

• Vkusný design
  • Super fotoaparát Leica
  • Veľkosť batérie 5000mAh a 90W HyperCharge nabíjanie (rýchle nabíjanie)
  • Nabíjačka v balení
  • IP 68, odolnosť proti vode a prachu
  • Skvelý displej
  • Darčeky
  • Zadný modul je celkom vystúpený
  • Váha telefónu. Nie, že by bol veľmi tažký, ale ťažší ako Huawei P30 PRO
  • Vyššia cena

S telefónom sa ešte zoznamujem. Páčia sa mi fotky, svižnosť telefónu,ako aj rýchlosť systému. Kopírovanie z telefónu do telefónu mi zabralo cca hoďku, bezdrôtovo, keďže som nemala kabel USB -C na USB-C. Čo sa týka vystúpeného modulu na zadnej strane, myslím, že je to o zvyku. Ono tá optika niekde uložená byť musí. Telefón sa počas môjho používania zatiaľ nijak zvlášť nezahrieval. Displej je naozaj jasný, viete si zvoliť aj nočný režim,tých režimov je tam viac. Rovnako tak aj na fotoaparáte. Myslím, že na svoje si prídu aj gameri.
Odporúčam tým, ktorí sú ochotný si priplatiť za kvalitný telefón so skvelým foťákom. Ak si nie ste istí, je tu lacnejšia verzia Xiaomi 14.

Pridané: včera, 22:05

(naposledy upravené včera, 22:06)

• Xiaomi 14

Prechod z modelu Redmi Note 8 pro. Oveľa luxusnejší vzhľad, nový OS
Dobre padne do ruky, okamžité reakcie, bleskové fotenie, krásne fotky s Leica Vibrant, krásne portétové fotky. Bezdrôtové spárovanie mobilu s PC. Po spárovaní prehladanie fotiek, poznámok, whats app, kalendár, priame telefonovanie, atď. Bezproblémové zálohovanie/kopírovanie obsahu do PC -na rozdiel apple a jeho zložitým itunes.
Kvalita spracovania na TOP úrovni, telefón vyzerá luxusne.
Výborne zvládnutá integrácia ostatných zariadení značky Xiaomi, ako napr. vysávač, lampy, čistička vzduchu, Mi BoxS, a ďalších

Karol Srnec Karol Srnec

Pridané: včera, 21:55

• špičkový fotomobil
  • fotoaparáty s rovnakým rozlíšením 50 Mpx
  • optika Leica a spracovanie obrazu Leica
  • príprava pre fotografický kit, ktorý z mobilu urobí dobre ovládateľný kompakt
  • v cene puzdro a výkonná 90W nabíjačka
  • konektivita s inými zariadeniami
  • niekomu môže vadiť výrazne vyčnievajúci modul s fotoaparátmi

Mobil pôsobí v skutočnosti kvalitnejšie ako na obrázkoch a videach.

Potešila výkonná 90W nabíjačka, Apple k svojím mobilom už roky nedáva žiadnu. Dokonca je v balení aj škrupinové puzdro. Nabíjanie je bleskové a tak som z a pár minút po vybalení mohol spustiť inicializáciu, ktorá prebehla rýchlo a bezproblémovo.
Mobil som si kúpil kvôli fotografovaniu. Má 4 hlavné fotoaparáty. Páči sa mi, že všetky majú rovnaké rozlíšenie 50 Mpx, takže séria fotografii má konzistentné rozlíšenie. Všetky fotoaparáty sú ukryté pod jedným kruhovým krytom. Sklo sa ľahko špiní, ale zároveň aj ľahko čistí. Jednotný kruhový kryt dovoľuje použiť adaptér na 67 mm filtre. Potrebné je ale vlastniť fotografický kryt.
Aplikácia fotoaparátu dovoľuje nastaviť všetky parametre expozície, čo mi ako fotografovi vyhovuje.
Obrazová kvalita fotografii je výborná. Čo mi ale vadilo je, že som musel ísť do debug módu, aby som dokázal prepojiť mobil so svojím stolným počítačom Apple. Je nepochopiteľné, že stále nie je dobre vyriešené prepojenie Android zariadenia s počítačmi a smart zariadeniami Apple.

Pridané: včera, 21:34

• Kvalitný foťák
  • Krásny obraz
  • Luxusný dizajn
  • Darčeky + nabíjačka
  • Váha mobilu
  • Veľkosť modulu fotoaparátu

Xiaomi 14 ultra má všetko, čo vlajková loď má mať. Top čip set, dostatočnú rám, certifikáciu ip68, veľký display, 5k baterku. A zopár drobností, čo môže niekomu vadiť. :)
A však klady tohto modelu ďaleko prevýšila niektoré malé nedostatky ako sú vyššia cena a váha. Na veľkosť modulu fotaku na zadnej strane si človek chvíľku zvyká ale po chvíľke môjho používania už ho ani nevnímam. Takže za mňa pohoda. Musím uznať asi je vhodnejší pre väčšie ruky. Medzi jeho prednosti radim: Kvalitný foťák, luxusný dizajn a veľká baterka robí s tohto foto-mobilu jednotku na trhu. Používam ho len chvíľku ale zatiaľ veľká spokojnosť. Určite tento mobil doporučil každému kdo rád fotografuje a vie si priplatiť za kvalitu.

UleFone Power Armor 18T Ultra

UleFone Power Armor 18T Ultra

Overený zákazník elektroshock.sk Vladimír RS

Pridané: včera, 20:22

Zakúpený v elektroshock.sk

• Zatial ide podľa predstáv
  • určite cena/výkon

Má svoje muchy, ktoré sú za úkor ceny.
Hlavne mi vadí automatický jas. Väčšinou keď ho chcem odomknúť otlačkom, tak telefónu trvá dosť dlho kým sa jas upravý podľa prostredia. Keď je slnečno tak displej je úplne tmavý. Treba mať skúsenosť ako manuálne (naslepo) zvýšiť jas. Inak zatiaľ bez problémov.

Samozrejme 420g váha a rozmery sa zaraďujú do nevýhod.

Jozef Bušik Jozef Bušik

Pridané: včera, 20:08

(naposledy upravené včera, 20:22)

• asi najlepsi fotak aky som kedy mal v mobile
  • super rychle nabitie
  • krasny mierne zahnuty displej
  • zaujimava a celkom pekna povrchova uprava
  • operacny system hyperos zda sa mi rychlejsi ako miu
  • asi len cena ale pri novinkach sa to da cakat

Samsung Galaxy S23 S911B 8GB/256GB

HONOR 90 Lite 5G 8GB/256GB

Overený zákazník Alza.sk Ivan

Pridané: včera, 18:54

Zakúpený v Alza.sk

• Kupoval som pre známeho,nemá žiadne výhrady
Doogee V30 5G 8GB/256GB

Doogee V30 5G 8GB/256GB

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: včera, 18:25

(naposledy upravené včera, 18:28)

Rýchli, veľká batéria, 5G sieť,

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: včera, 18:24

(naposledy upravené včera, 18:28)

• Úžasne fotky Krásny dizajn rýchle nabijanie

Xiaomi mam od 10T Pro a zatial nikdy nesklamali vrelo odporučam.Obsah balenia opäť potesil pribalena 90W nabíjačka,ochranný kryt a samozrejme odolná ochranná fólia na displeji a zadných fotoaparátoch.

Pridané: včera, 18:00

• Dizajn - mne osobne páči sa, vyzerá dosť seriózne. Do ruky je dobrý
  • Kamera - veľmi dobra kamera. Dá sa fotiť v 2 režimoch.
  • Baterka - energetická efektívnosť veľmi dobra. Ak pouzviat na všetky 100% (internet, gps, foto video) vydrží 1 plný deň
  • Komplektacia - veľmi bohatá, kryt a 90W nabíjačka. Z nabíjačkou to veľmi pomáha, keď som na letisku čakal a sedel v telefóne, a za 20 min nabil som telefón z 30% do 90%. Veľmi to pomacha!
  • Výkon - najvykonejsi cpu na teraz a rýchla UFS 4.0
  • Osobne pre mňa, trošku mali. Chcel by som trošku väčší.

Bol som na dovolenke a presne pred ňou kupoval som tento telefón.
Prešiel som na Xialomi 14 z Poco X3 Pro, tak ze porovnavat budem s týmto telefónom.

Rozmery
Osobne pre mňa je trošku mali, chcel by som kúpiť Xiaomi 14 Pro, ale zial, nie je v EU. Ultra kupovať nechcem, veľmi drahý.
Ale, výhoda tohto že je menší v tom ze vo vrecku sedí dobre.

Display
Display je tu pekný, veľmi všetko dobre zobrazuje, jas tiez parádny, na slnku všetko dobre vidno. AMOLED je dobra, veľmi cítiť rozdiel oproti IPS čo sa týka kontrastu.

Výkon
Všetko funguje tak rýchlo, ako to musí fungovať :) V hry nehrám, ale som spokojný s tou vykonostou smartfonu. Malo by stačiť tohto na 3+ roky

Batéria
Batéria vydrží cca 1 deň plného používania. To znamená písanie v messengers, navigácia na mapách, foto a video. Tak že, podľa mňa, keď pozerám instagram, tak baterka nie až tak rýchlo vybíja sa, oproti Poco X3 Pro.

Kamera
Kamera fotí dobre. Z Iphone neporovnával som, ale určite veľmi dobre. Konečne môžem dostať telefón, odfotiť a hneď to dať niekde alebo niekomu poslať. Tak ze, veľmi sa páči teleobjektív. Približuje dobre a nezhoršuje sa kvalita (do určitého bodu).

Software
Poco X3 Pro ma 120 Hz displej, a Xiaomi 14 tak isto. Ale, nejakým magickým spôsobom, na Xiaomi 14 všetko je plavnejšie. Neviem, ako to spravili, ale s tym som spokojný. Animácie už niekde veľmi blízko do Iphone (pozeral som casto u kamarátov).

Celkovo, z telefónom veľmi som spokojný. Prvý krát som v živote kúpil taký drahý smartfone a teraz rozumiem za čo ľudia platia 800+ eur :)

Pridané: včera, 17:56

• vynikajúci telefón, skvelá alternatíva k telefónu Apple! Kvalita fotografií je vynikajúca
  • nevšimol si

Odporúčam tým, ktorí hľadajú produktívny smartfón s kvalitnými fotoaparátmi.

Štrba Michal Štrba Michal

Pridané: včera, 16:09

• unikátne prevedenie telefónu v spojení s foto-kitom
  • skvelé LEICA fotoaparáty
  • rýchle nabíjanie
  • výborný display
  • asi len ta cena

dôvod pre kúpu tohto telefónu bol ten, že spoločnosť Xiaomi uviedla konečne vlajkovú loď Ultra aj na slovenský trh s plnou podporou.
taktiež ma oslovili fotoapáraty v telefone s jedinečným spojením s fotokitom ktorý dodava telefonu nielen ďalšie funkcie navyše ale aj pocit skutočného fotoaparatu ukryteho v tele mobilneho telefonu.

Pridané: včera, 16:02

(naposledy upravené včera, 16:08)

• Dizajn
  • Fotoaparáty Leica - režim Vibrant/Authentic
  • Pomer cena - výkon
  • Kvalitná konštrukcia

Pridané: včera, 16:01

• 1. Najviditeľnejšie zmeny sa týkajú teleobjektívov. Napríklad stredový modul sa teraz zapína pri 3,2-násobnom priblížení, ako by mal, a nie pri 2,6-násobnom ako na Xiaomi 13 Ultra. Oba "televízory" sa stali lepšími pri fotografovaní pri slabom osvetlení, najmä ten s 5-násobným priblížením, kde použili svetelnejší objektív. Výsledkom sú jasnejšie a detailnejšie fotografie so širším dynamickým rozsahom. Zlepšila sa aj fotografovanie na dlhé vzdialenosti. Nová funkcia Ultra Zoom, ktorá sa spolieha na umelú inteligenciu, sa aktivuje pri 30-násobnom priblížení a umožňuje zvýšiť ostrosť a detailnosť fotografie. Samozrejme, hovoríme o zdokonaľovaní obrazu, takže niektoré nuansy nemusia zodpovedať skutočnosti, ale výsledok je aj tak pôsobivý. Ak chcete, môžete túto možnosť vypnúť.
  • 2. Vynikajúci displej AMOLED s adaptívnou obnovovacou frekvenciou a ochranou proti blikaniu
  • 3. Plne chránené proti vode a prachu vo vnútri
  • 4. Rýchle nabíjanie
  • 5. Stereo reproduktory hrajú vyvážene a veľmi blízko pri hlasitosti, čo je v smartfónoch nezvyčajné
  • 6. Z hľadiska detailov, ostrosti, dynamického rozsahu a šumu je hlavný fotoaparát Xiaomi 14 Ultra prakticky rovnaký ako ten v modeli 13 Ultra. Iba pri silnom priblížení je vidieť minimálne zlepšenie v prospech nového modelu. Zábery sú však predsa len iné, pretože tento rok výrobca vsadil na prirodzenosť reprodukcie farieb, takže zábery z modelu 14 Ultra nie sú také sýte. Zlepšila sa aj práca s tieňmi a svetlom, vďaka čomu fotografie pôsobia objemnejšie.
  • 1. Spätné nabíjanie je slabé
  • 2. Sklamaný, že hlavný fotoaparát je ako 13 ultra, už by ste to mohli urobiť lepšie
  • 3. Vysoká cena. Cena od 900 USD v Číne (pri priemernom výmennom kurze približne 827 eur) a 1 500 EUR v Európe však bude pre mnohých dôvodom, aby sa bližšie pozreli na konkurenčné produkty.
  • 4.??? Batéria je zvláštna, pretože čínska verzia má batériu s kapacitou 5300 mAh, zatiaľ čo globálna verzia má batériu s kapacitou 5000 mAh. Je to spôsobené tým, že v Číne je smartfón vybavený batériou z karbidu kremíka s vyššou hustotou energie, zatiaľ čo pre zvyšok sveta je zariadenie vybavené lítium-iónovou batériou. Čo je dôvodom tohto rozhodnutia, nikto nevysvetľuje.

1. Primárny fotoaparát je rovnaký ako u modelu 13 ultra, ale situáciu zachraňuje umelá inteligencia. Kúpil som si ho kvôli kvalite fotoaparátu a umelej inteligencii (rád cestujem a fotím, takže nemusím nosiť veľký fotoaparát).S fotkami som spokojný, vďaka inteligencii telefónu sú kvalitnejšie ako v 13 ultra a výrazne kvalitnejšie ako v bežnej 13.
2. Rýchle nabíjanie
3. Po technickej stránke sa Xiaomi 14 Ultra naozaj považuje za jeden z najlepších smartfónov. Má skvelý displej, výkonný hardvér, špičkové fotoaparáty, rýchlosť nabíjania a tiež výdrž batérie. Ide o naozaj skvelý smartfón, ktorý uspokojí potreby každého používateľa: mobilného hráča, videoblogera, milovníka prémiových zariadení aj ženy v domácnosti.
Najdôležitejšie je zvyknúť si na jeho veľkosť a hmotnosť. Ak sa vám to podarí, od Xiaomi 14 Ultra sa už nebudete môcť odtrhnúť. V opačnom prípade sa zamerajte na Xiaomi 14, cenovo dostupnejšiu a ľahšiu vlajkovú loď

Xiaomi Redmi 12 4GB/128GB

POCO X6 PRO 5G 12GB/512GB

Overený zákazník planeo.sk Alex

Pridané: včera, 13:18

Zakúpený v planeo.sk

• Super telefón v akcii...
  • Globálne sa do obchodoch dostal v januári
  • Telefón dostal špičkový procesor s frekvenciou až 3,3Ghz...
  • Nevýhody zatiaľ som nezbadal

Pridané: včera, 11:58

• Výborný telefón pre jeho funkcionalitu a kvalitu. Zadný kryt je veľmi elegantný a na dotyk prijemný. Nabíjanie 90W je neuveriteľne rýchle. Odozva a rýchlosť systému na novo hyper OS je neskutočná. Kvalita fotoaparátov či už za videa alebo fotiek je excelentná. Jas obrazovky neskutočný, v noci mi skoro oči vypálilo.
  • možno trošku väčšia váha a väčší rozmer kvôli fotaku - daň za veľkosť batérie a kvality fotoaparátov

Odporúčam tento produkt, nakoľko už niekoľko predchodcov som mal od rovnakej spoločnosti. Pri drahšom telefóne dostanete aj to čo ste si zaplatili, kvalitu prevedenia telefónu či už rámu telefónu alebo predného displeju. (nebudete frflať a mrmlať či už na veľkosť pamäte alebo rýchlosť telefónu) Možno väčšia váha telefónu zamrzí ale vykoná batéria a jej možnosť rýchleho nabitia je k nenahradeniu a všetko toto zanedbateľne nahradí. Taktiež aj jednotlivé funkcie telefónu sú na výbornej úrovni. Prenos dát je veľmi rýchly, kopírovanie z druhého telefónu netrvalo viac ako 15 minút. Skvela voľba ak ste ochotný kúpiť si radšej drahšiu vec, ako nadávať na lacnejšie telefóny. Za mňa veľká spokojnosť.

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25