Xiaomi MI2S 32GB

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v SmartPanda.sk

• pomer cena výkon
    • výkonné wifi
    • domovský server na sťahovanie v čínštine...tak,ale to je logické,nie nevýhoda vlastne ;-)

super spokojnosť s hardverovou konfiguráciou,MIUI je "návykové"...super prehľad o všetkých nastaveniach,je to smartfon v ktorom sa človek nestratí,neobsahuje kilá zbytočného balastu vecí ,ktoré človek nechce používať a v základnej konfigurácii je v ňom vlastne všetko nainštalované aby si plnil svoju funkciu...ako perlička sa dá spomenúť že ked som bol posledne na hubách ,tak podľa foto čo som si urobil, viem pomocou gps v tom foto presne kde sa mám nabudúce vrátiť ;-)

• rýchly
    • malá výdrž batérie

nemenil by som

• vsetko
    • nic

celkova spokojnost

Produkt nemá žiadne parametre.

Xiaomi Mi2s svojim vzhľadom, výkonom a cenou prekonal všetky očakávania. Čínsky megabombardér ponúka za neuveriteľnú cenu neuveriteľne veľa. Keď výrobca svojho miláčika predstavil, predajcovia ho predali za čas, ktorý mnohí považujú za rekordný. Niet divu. Úžasne výkonný procesor, množstvo priestoru, úžasná kamera s fotoaparátom, funkcie, prevedenie, a tiež vzhľad urobili z tohto smartphonu ozajstnú špičku. A cena? V porovnaní s tým, čo ponúka, nemá konkurenciu.

• LEPŠÍ O PÁR EUR DRAHŠÍ, ALE OVEĽA VÝKONNEJŠÍ MODEL MI4 ZA VEĽMI DOSTUPNÚ CENU !!! Xiaomi je čínska, dynamicky sa rozvíja...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Používate smartfón od čínskej spoločnosti Xiaomi? Modelová rada Mi2 a Mi2S (recenzia na smartfón) má oficiálne stále Jel...

• perfektný displej
    • dobre padne do ruky (4.3" displej je akurát)
    • super fotoaparát
    • neskutočne rýchly
    • prostredie MIUI
    • dobrý výkon za dobrú cenu
    • pekne vyzerá
    • pri dlhšom hraní náročných hier sa zahrieva
    • batéria má priemernú výdrž

Napriek tomu, že ide iba o môj druhý android, pár som ich už mal v ruke. Mobil som si vybral hlavne na základe recenzií na internete a ceny. A vybral som dobre. Lepší mobil som zatiaľ v ruke nedržal. Výborný displej, super výkon, nič neseká, nepadá, všetko funguje ako má. Foťák fotí dobre, pamäť 32GB mi úplne postačuje. Za tú cenu cenu ide o vynikajúce zariadenie. Vrelo odporúčam. Nevýhodou je že ho už tak ľahko nezoženiete

• Veľký Čínsky trh, kde má stále viac a viac ľudí smartfóny narastá a krajinu premenila na najväčší mobilný trh. Xiaomi, k...

• , zakúpené v SmartPanda.sk

• pomer cena výkon
    • výkonné wifi

• Xiaomi Mi3, model o ktorý je záujem a má svoju limitovanú edíciu už čoskoro dostane svojho nástupcu. Mal by ním byť Xiao...

• Všetko
    • mohli byť podsvietené tlačidlá ale je to len o zvyku :) Podla mňa maličkosť.

Keď som sa dozvedel o Xiaomi hneď mi padol do oka model Mi2S, a keď som ho dostal do rúk oči mi vypadli... Perfektne spracovaný, nadstavba MIUI výborne zladená, neuveriteľné množstvo nadstavení a prispôsobení tohto prostredia. Všetko som ešte nestihol preveriť mám ho dokopy 3dni takže ešte mám na čo dochádzať. Myslím, že sa nemusíte báť kúpiť tento telefón aj keď je Čínskej výroby je to úplne iný level.

• rýchly

• notifikačna dioda
    • MIUI system = klon IOS, ale vylepšení
    • spracovanie
    • GPS
    • spodné tlačidlá niesú podsvietené ,ale da sa nato zvyknuť.
    • trošku vyššia hmotnosť 148g

Telefón, som si zakúpil po skúsenostiach so SAMSUNG S2, S3, Iphone 4S, a ani jeden telefón mu nesiaha ani po členky

Xiaomi sa jedna o nadupany telefon a je super vyladený.
    Každý piatok vychádza aktualizácia MIUI vďaka česko slovenským vyvojarom za preklady.
    systém je veľmi podobný IOS, ale ešte viac vylepšeny je prehľadny a veľmi dobre sa v nom nastavuju veci,
    Obsahuje plno užitočných ulít. antivirus, čistič ram.

Displej: veľmi ma prekvapil krásne podanie farieb živé, dobra viditeľnosť na slnku. Dole pri home tlačitku obsahuje notifikačnú LED ktorá dokáže meniť farby (modra, zelena, biela, červena atd)

Výkon: Ani jedno malé váhanie. Xiaomi si poradí s naročnými hrami, 2gb Ram môže vam bežať plno vecí v pozadí.

Fotoaparát: Bol som z neho veľmi prekvapeny je veľmi dobrý
    jedna sa o 13megapixel, ma veľmi veľa nastavení.

GPS: nájde veľmi rýchlo satelity krásne naviguje

Batéria: 2000mah, slušna vydrž nabíjam denne.

Xiaomi ma veľmi prekvapil, jedna sa o veľmi podarený kúsok, toto mi otvorilo oči, že nemusím dávať zbytočne veľa penazí sa kus plastov ostatných značiek.
    Tu dostanete za malo penazi veľa muziky. Určite odporúčam a netreba sa báť novej značky.

• Čínsky výrobca Xiaomi sa stáva v posledných mesiacoch fenoménom naprieč celým svetom. Ambiciózny model Mi2S s kvalitnou ...