ZOPO ZP700

4.0
Max. snímková frekvencia videa
30 sn./s

• , zakúpené v Amio.sk

• Uz som mobil mala predtym tak som ho kupovala na vymenu za pokazeny.
    • Parametre za tu cenu
    • Rozne farby
    • Je akurat fajn velky
    • Nie je na neho vela doplnkov a servis.

Za cenu postacujuci pre nenarocnejsieho zakaznika.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Bateria je dost slaba
    • Na 8mpix fotak som cakala viac

Vcelku ok az na tu bateriu

• vykon, cena, 2 sim karty
    • neznama znacka

necakal som taky vykon za taku cenu a preto je to ozaj dobra kupa + zaujimave farby :)

kratka recenzia? ozaj neviem co este napisat...

Je dávno známe, že ak je zrozumiteľný obsah stránky, na ktorej rozloženie sa čitateľ díva, jeho pozornosť je rozptýlená. Dôvodom použitia Lorem Ipsum je fakt, že má viacmenej normálne rozloženie písmen, takže oproti použitiu 'Sem príde text, sem príde text' sa obsah vypĺňanej oblasti na stránke viac podobá na skutočný text.

Veľkosť displeja
Verzia Bluetooth
4.0
Max. snímková frekvencia videa
30 sn./s

Výkonný a hravý smartfón ponúkaný v niekoľkých farbách so 4 jadrovým procesorom a operačným systémom Android 4.2 Jelly Bean. Interná pamäť o kapacite 4 GB, ktorú bez problémov rozšírite pomocou microSD karty až o 64 GB. Hlavnou prednosťou je 4,7“ QHD displej s rozlíšením 960 x 540 pixelov, ktorý sa vyznačuje skvelými farbami a ostrosťou. Samozrejmosťou je zadný 8 Mpx fotoaparát s autofocusom a LED bleskom. Telefón je vybavený funkciou DualSIM. ...

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Amio.sk

• Uz som mobil mala predtym tak som ho kupovala na vymenu za pokazeny.
    • Parametre za tu cenu
    • Rozne farby
    • Je akurat fajn velky
    • Nie je na neho vela doplnkov a servis.

Za cenu postacujuci pre nenarocnejsieho zakaznika.

Mobil mam rok. po 3 mesiacoch som ho musela dat reklamovat lebo displej prestal fungovat. dali mi novy a po par mesiacoch zacal padat system a tak som ho dala preinstalovat. po par mesiacoch opat zacal padat a odpalil mi SD kartu. Je proste nepouzitelny. NEODPORUCAM - nizka cena, ale aj kvalita. Ak hladate nieco na dlhodobejsie pouzitie tak ZOPO urcite nekupujte

• Dobrá cena
    • Po 6 mesiacoch sa roztriasol obraz, takže nepoužiteľný.

Nie je to dobrá cena , lebo šlapal len 6mesiacov

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Bateria je dost slaba
    • Na 8mpix fotak som cakala viac

Vcelku ok az na tu bateriu

• vykon, cena, 2 sim karty
    • neznama znacka

kratka recenzia? ozaj neviem co este napisat...

• , zakúpené v Gigastore

• Vynikajúci pomer cena/výkon,atraktívne farby pre mladých ľudí, výborná kvalita spracovania,najnovší OS android, tech.podpora výrobcu,
    • Oproti špičkovým zariadeniam má trošku horšie odozvy na dotyky na displeji,vzhladom na cenu ale veľmi dobré.Menšia kapacita batérie, veľmi slabé podsvietenie domovských tlačidiel,inak ale veľmi vydarený a odladený telefon za cenu cca 100 Eur.

Zatiaľ len krátko používaný telefón, čas ukáže nedostatky, momentálne ale telefón funguje perfektne, GPS,WiFi,BT bez problémov. Svižné reakcie telefónu a vcelku kvalitný displej so všetkými potrebnými funkciami.Cena mierne nad 100 Eur za odladené štvorjadro je viac než dobrá . Môžem odporučiť.

• , zakúpené v Gigastore

• som spokojna so vsetkym, len doplnky som musela objednavat so Šanghaia alebo z Čiech sa da ale tam to bolo drahsie :-)
    • fotky nic moc

Hladala som urcite parametre telefonu tento mi sadol do mojich narokov za tu cenu som velmi spokojna.

• Je cool bateria 3dni XD
    • niiiiiiič

Vinikajúci mobil odporúčam kúpiť :)

• , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• Pekny a rychly telefon,super dysplej,cisty android.
    • Android 4.4

Super telefon za tie prachi,le skoda tej aktualizacie androidu 4.4.
    V popise maly 4.2,s tym by bol 100%.
    Ale aj tak spoknojnost.

• , zakúpené v www.tovarkuvam.sk

• -pomer výkon/cena
    • -kvalita spracovania
    • -produkt pre slovenský trh
    • -prijal by som väčšiu kapacitu batérie
    • -slabé osvetlenie ikoniek v spodnej lište

hľadal som mobil do 130€ pre mamu,podstatný bol
    4,7´