Acer Liquid Z500

• kvalitné rozlíšenie
    • veľkosť displeja

odporučil by som každému, kto chce niečo lacné a funkčné

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• zamrzne aj na niekolko dni a kedze baterka je vstavaná neda sa ani natvrdo restartovat. nikdy viac.

mam ho 3 mesiace a z toho som ho pouzila asi 5 dni. zvysok casu nesiel ani zapnut.

Lacný a výkonný

Slúchadlový konektor
3,5 mm Jack
Verzia Bluetooth
4.0

Buďte vždy o krok vpred pred ostatnými s veľkým a tenkým smartphone s 5 "displejom. Smartphone prináša úžasný dizajn, fantastický fotoaparát s technológiou Acer Bright Magic, vynikajúce DTS Studio Sound zvuk a mnoho zábavy.

S rýchlym fotoaparátom bez problému zaznamenáte nezabudnuteľné spomienky a zachytíte každý detail. S technológiou Acer Bright Magic získate perfektné snímky, a to aj za horších svetelných podmienok. Fotoaparát opatrený automatickým zaostrovaním a nízkou svetelnosťou F2.0 umožňuje zaobstarať jasné fotografie aj pri slabšom osvetlení. Všetko môžete zdieľať na YouTube, Facebooku a ďalších sociálnych sieťach.

Smartphone je vybavený systémom Androidom 4.4 Kitkat s radom predinštalovaných aplikácií. Systém prináša vynikajúcu podporu a optimalizáciu aplikácií. Vylepšenia dosiahli senzory pre úsporu energie. Systém KitKat je teraz oveľa múdrejší a prináša jednoduché funkcie, ktoré Vám pomôžu pri každodennej komunikácii. Intuitívne ovládanie a zvýšenie rýchlosti je samozrejmosťou.

Vďaka integrovanej Wi-Fi objavíte neobmedzený prístup k internetu a získate absolútnu voľnosť. Neviete, čo všetko môžete robiť? Nechajte sa inšpirovať! Môžete surfovať po internete, pripojiť sa k sociálnym sieťam (Google +, Facebook, Twitter), čítať si svoje e-maily a byť v neustálom kontakte s priateľmi.

• dobrý zvuk pri používaní slúchadiel
    • celkom rýchly
    • slabá výdrž baterky
    • slabý fotoaparát
    • niektoré aplikácie často reštartuje alebo vypína
    • slabá pamäť
    • nedá sa vybrať batéria
    • často sa pri dlhšom používaní prehrieva
    • nedajú sa zohnať obaly/kryty bežne v obchodoch, treba objednávať z internetu
    • plastový kryt pri ktorom mám pocit že sa rýchlo zlomí
    • ošúchava sa farba na zadnej strane telefónu

Vybrala som si tento telefón, pretože som chcela lacný a pekný mobil. No sklamal ma na plnej čiare. Fotoaparát vôbec nefotí tak, ako som očakávala. Reproduktor je hrozne tichý, no na slúchátkach ide fajn. Kvalita hovoru je veľmi mizerná a ťažko sa mi zvykalo.. skoro vôbec som na začiatku nedokázala počuť čo dotyčný hovorí, časom som si zvykla.

• žiande
    • po polroku seká, sam od seba vypína a nevie sa zapnuť niekedy aj po dvoch, troch hodinách, gps odišlo hned na zaciatku, baterka pol dna vydrzi

ACER nikdy viac

• dobry video zaznam
    • dizajn
    • zle fotky
    • strasny zvuk
    • ten gombik na zadnej strane (totalne zbitocne)
    • android

Za tuto cenu je to super. Pekny dizajn, z dobreho materialu. Videa su super v rozliseni 1080p s autofocusom. Fotky su zle.
    Zvuk je strasny, nepocutelny. Je to cisty ale velmy slaby. Reproduktor je taktiez nic, vydava len vysoke tony, stedne nic.
    S androidom nie som spokojni, vela zbitocnych applikaci, a dolezite nic. Su v tom aj mensie chyby. Ja som to kupil za sto, ale viac by som za to nedal, nie je zly telefon, ale ani nieje dobre.

• dizajn
    • batéria
    • seká
    • vypína sa
    • proste všetko .......

Zo začiatku fungoval bez problémov, no po čase začal sekať blbnúť atď.
    Mám ho rok a u si musím hľadať nový mobil.
    Keď som ho kúpila stál 150 eur, o dva týždne stál 120 eur nevedela som prečo jeho cena tak rýchlo klesá a už v tom mám jasno.

• Prvý dojem
    • Všetko...
    • Najhoršie čo som kedy mal
    • Nestabilný
    • Zamŕza
    • Samovoľne sa vypína
    • Nedrží predvolené nastavenia
    • Úbohá podpora od výrobcu
    • Kvalita hovoru, otrasná

Mám ho vyše polroka, ale došla mi trpezlivosť, niečo tak spackané som ešte nemal. Ako som sa na Z500, tešil, tak som zostal sklamaný. Značka Acer, nikdy viac!

• Priatelna cena
    • Velkost Displaya
    • Rychla funkcnost aplikacii
    • Notifikacna led dioda
    • moznost rozsirenia na SD kartu
    • Dual sim
    • Acer Rapid
    • Dts
    • nizka kapacita batrie cakal okolo 2700 mah

mam tento mobil tyzden som s nim maximalne spokojny co sa tyka vykonu a hudobny prehravac ma velmi hlasity reproduktor co ma moc potesilo na druhej strane som prekvapeny s notifikacnej led diody ako na 8 mpx fotak je to do cela primerane a na to ze je to telefon strednej triedy je moc kvalitny a tu cenu bi som ho odporucil kazdenu nenarocnemu uzivatelovi

• , zakúpené v eTECHSHOP.sk

• prijateľná cena
    • kvalitné rozlíšenie
    • veľkosť displeja

odporučil by som každému, kto chce niečo lacné a funkčné

Lacný a výkonný

• ..dobry prijem signalu..
    • ..asi vsetko ostatne..

..tento telefon jednoducho blbne nestiha a katastrofalne foti..jeho kupa bola chyba..