Aligator S4030 Duo

cenovo bol dosť výhodný
    pačil sa mi aj vzhlad
    myslím ze je vhodný pre deti a starších ludi

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• hned ma to oslovilo malo dobru cena a sme s nim spokojny..
    • Ďakujeme :)
    • no ja by som jednoznacne odporučrala preto lebo tento obchod je v každom meste a velmi dobre sa mi tu nakupuje

no neviem lebo nebol drahy a ma to všetky aplikacie čo som chela

• , zakúpené v Alza.sk

Dobrý pomer cena / vlastnosti. Slabší popis funkcií, ako a čo inštalovať.

Operačný systém
Bluetooth
Dual sim
GPS modul
FM rádio

Šikovný a praktický mobilný telefón ALIGATOR S4030 Duo v čiernej modernej farbe, vám určite splní všetky vaše požiadavky. Disponuje Dual Core so dvojjadrovým procesorom 1.0GHz, ktorý  postačí všetkým nenáročným používateľom, štvorpalcovým displejom v rozlíšení až 800x480 pri práci s telefónom. Fotografie vám zachytí zabudovaný 5Mpx fotoaparát s možnosťou aktivácie LED blesku. Predinštalovaný operačný systém Android 4.2 taktiež postačí všetkým začiatočníkom a nenáročným používateľom a zabezpečí vám napríklad komunikáciu cez sociálne siete. Plusom je aj to, že mobil podporuje možnosť používania dvoch SIM kariet súčasne.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• cena bola výhodná
    • Nik mi ho nevie opravit,stále mi vypisuje pamat plná a ked kliknem na položku napíše mi že je prázdna,takže v opravovni mi povedali,že je potrebné celé preinštalovat za poplatok 60,-eur,super čo?

Nič len cena bola lákavá,fungoval pol roka a teraz ho môžem zahodit?Kde mi ho budú vediet opravit?okolie Prešov,Bardejov

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• a jo dosť citlivy na dotik aj ked telefonujem maskakuje mi vela iných veci

cenovo bol dosť výhodný
    pačil sa mi aj vzhlad
    myslím ze je vhodný pre deti a starších ludi

Neodporučam,mala pamäť už mi vobec nejde

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• hned ma to oslovilo malo dobru cena a sme s nim spokojny..
    • Ďakujeme :)

no neviem lebo nebol drahy a ma to všetky aplikacie čo som chela

• , zakúpené v Alza.sk

Dobrý pomer cena / vlastnosti. Slabší popis funkcií, ako a čo inštalovať.

• , zakúpené v Alza.sk

• Všetko je primerane cene som spokojná

so spokojná