Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtre

Najlacnejšie ponuky Apple iPhone 4 16GB

Apple iPhone 4 16GB - Špecifikácia

Zaradenie

Smartphone, iPhone

Výrobca

Výrobca

Apple

opraviť

Konštrukcia

Konštrukcia

dotykové

opraviť

Operačný systém

iOS

opraviť

Verzia operačného systému

iOS 6

opraviť

Hmotnosť

Hmotnosť

137 g

opraviť

Kým boli všetci ostatní zaneprázdnení snahou o udržanie kroku s iPhoneom, my sme sa zaoberali vytváraním nových funkcií, ktoré robia iPhone výkonnejším, jednoduchším na použitie a ešte nenahraditeľnejším. Výsledkom je iPhone 4. Najúžasnejšia vec, ktorá sa udiala s telefónom iPhone od jeho vzniku. Ľudia snívali o videochatoch celé desaťročia. iPhone tieto sny mení na skutočnosť. Stačí jeden ťuk a môžete zamávať na pozdrav svojim deťom, podeliť sa o úsmev kdekoľvek na svete alebo vidieť, ako sa váš najlepší priateľ baví na vašom rozprávaní – pri volaní medzi dvome iPhone 4 cez Wi-Fi. A funguje ihneď po vybalení. So žiadnym iným telefónom nie je telefonovanie také zábavné. iPhone 4 má dva fotoaparáty: jeden vpredu, ktorý zaostrí na vás. A druhý vzadu, ktorý zaostrí na všetko ostatné. Funkcia...

celá špecifikácia

Recenzie Apple iPhone 4 16GB

Overený zákazník MALL.SK

Dusan Foltin

Pridané: 5. novembra 2013

Zakúpený v MALL.SK

40%

Odporúča produkt
  • Vyrobok je vyborny pokial funguje.
  • Mobil sa po roku zacal kazit.

Inak pokial funguje tak najlepsi mobil na trhu,

netovinky.com

Pridané: 10. septembra 2013

Apple oficiálně představil iPhone 5C a iPhone 5S » Netovinky

Dnes je to konečně tu, všechny uniklé fotografie nových modelů od Apple s názvy iPhone 5S a iPhone 5C byly pravdivé. Opravdu se tak stalo, tudíž se odteď budou dát koupit dvě varianty, které se budou lišit výbavou a cenou. Více informací naleznete v celém článku.

Celá recenzia na netovinky.com
mkm

odborník

mkm

Pridané: 5. apríla 2012

Apple iPhone 4 - první prohlídka - YouTube

iphone .iphone je velmi dobry mobil teraz zacnem minusom .cena-ta je fakt prestrelena no a pre mna 2 a zaroven posledne minus je itunes no a teraz tie plusi:kvalitny retina displej 16 gb pamat vela apps jednoduche ovladanie fotoaparat vydrz .telefon odporucam


Overený zákazník Mobilné telefóny

Overený zákazník

Pridané: 3. marca 2012

Zakúpený v Mobilné telefóny

100%

Odporúča produkt

Spoľahlivý smartphone s dobrou výdržou a s prakticky všetkými funkciami, ktoré náročný užívateľ vyžaduje od takéhoto prístroja. Veľmi intuitívne ovládanie a možnosť inštalácie aplikácie pre akúkoľvek oblasť. Dobrá konektivita, veľmi kvalitný display, vynikajúca kvalita prevedenia. Za nedostatok považujem nemožnosť rozšírenia pamäte pamäťovou kartou. Čiastočne to nahradzuje možnosť uložiť dáta do cloudu, ale na to potrebujete neobmedzený dátový paušál, alebo byť stále v dosahu wifi siete.Vynikajúce je prepojenie s ostatnými Apple zariadeniami, veľmi návyková je možnosť bezdrôtovej prezentácie fotografií a videí na obrazovku televízneho prijímača pomocou apple TV. Cena zariadenia je dosť vysoká, ale zodpovedá kvalite použitých materiálov, navyše po uvedení typu 4S klesla o 200 Eur, čo je nižšia cena ako u porovnateľných zariadeni konkurencie a Androidom.

www.techbox.sk

Pridané: 5. decembra 2011

Apple iPhone 4: v znamení HD videa a videohovorov

iPhone 4 je realitou! Steve Jobs predstavil nový Apple iPhone 4, ktorý prinesie okrem nového iOS revolučnú konštrukciu, nový displej, HD video a videohovory.

Celá recenzia na www.techbox.sk

» Všetky recenzie produktu (57)

Vývoj ceny Apple iPhone 4 16GB