Recenzie Apple iPhone 6 Plus 16GB

(26 z 35 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Moja recenzia po prvych dnoch:
Telefon som kupil v prvy den predaja na SK (31.10). Nastartovanie klasika, nastavil som ho ako novy iPhone a nainstaloval som "svoje must have" appky.

Zacnem zovnajskom:
Co sa tyka kvality spracovania, tak je to klasicky iPhone, vsetko proste s... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Apple iPhone 6 Plus 16GB

Overený zákazník WebMobily.sk

Pridané: 12. apríla 2018

Zakúpený v WebMobily.sk

Super telefón bez problémov super cena
Človek naklonený k jablku si príde na svoje

Overený zákazník Mobiluj

sandor

Pridané: 24. novembra 2017

Zakúpený v Mobiluj

• môj prvý iphone,ale súper
  • odporučal by som každemu zaujemcový:prehľadný,cena ,veľkosť
  • aj keď som starší ročník narodenia je to veľmi jednoduché ovladanie,oveľa jednoduchšie,ako u androidu,odporúčam aj starším zaujemcom!Mám ho sice krátko,ale nemenil by som už za android,je 100%,ľahko saovlada,foťak super a vydrž baterie dobrá!
  • zatiaľ žiadné

Som spokojna

Overený zákazník Turbado.sk

Sara

Pridané: 1. novembra 2016

(Upravené 1. novembra 2016)

Zakúpený v Turbado.sk

• Výborná kamera, krasny dizajn. Jednoduchý a rýchly operačný system. Mozem len odporučiť.

Vyborny jednoduchý a krasny telefon pre kazdeho :)

Overený zákazník Dobremobily.sk

Pridané: 29. septembra 2015

Zakúpený v Dobremobily.sk

je úžasnýýý

netovinky.com

Pridané: 8. augusta 2015

Apple iPhone 6 Plus - Větší a vybavenější sourozenec (recenze) - Netovinky.com

Kompletní recenzi standardní verze poslední generace iPhonu jsem publikoval už na začátku tohoto roku. Zvětšená verze Plus se mi do rukou dostala teprve před pár týdny a krom testování jablečné hudební služby Apple Music, jsem začal zkoušet i samotný phablet. Změn oproti standardní verzi není mnoho, o to jsou však markantnější.

Celá recenzia na netovinky.com

Skvely

www.letemsvetemap...

Pridané: 11. marca 2015

Recenze iPhone 6 Plus: velikost a výdrž nade vše

Fyzikální zákony ovlivnit nejdou… iPhone 6 Plus tedy naprosté většině kvůli gigantickým rozměrům vyhovovat nebude, pro ty tu ale je iPhone 6. Pro ty ostatní, kteří neustále konzumují obsah a nevadí jim, že v některých situacích budou nuceni telefon používat oběma rukama, je tu právě tento model. Neuvěřitelná baterie a perfektní displej společně se výkonným fotoaparátem z iPhonu 6 Plus dělají produkt, který nabízí tak trochu všechno v prvotřídním podání. Mezi hlavní nevýhody patří kluzkost, zbytečně velké okraje a několik chyb v operačním systému iOS. Ty už dávno mohly být vyřešené aktualizacemi, doufejme tedy, že o tom Apple ví a prokáže to v následujících měsících. Apple jen musí pochopit, že se k phabletům nemůže chovat stejně jako ke klasickým telefonům. Samsung, ať chcete nebo ne, to už dávno ví, a tak do jeho řady Note přidal několik užitečných funkcí, které naplno využijí velký prostor pro tvorbu či konzumaci obsahu. Celkově ale iPhone 6 Plus hodně chválím, jedná se o komplexní balíček plný užitečných věcí, které opravdu usnadní život. Je radost tento model používat – to mluví za vše.

Celá recenzia na www.letemsvetemap...

Pridané: 28. februára 2015

Zakúpený v Mobilné telefóny

Je to iPhone to hovorí za všetko

www.fonyzciny.sk

Pridané: 26. januára 2015

Máte iPhone? Xiaomi Vám ho vymení za svoj Note alebo Note Pro | FónyzČíny.sk

Áno čítate správne. Čínska, rýchlo rastúca spoločnosť Xiaomi príde s veľmi zaujímavým marketingovým ťahom namiereným proti spoločnosti Apple. Vyzerá to tak, že majitelia smartfónov od Applu budú môcť získať jedno zo zariadení spoločnosti Xiaomi, ak sa vzdajú svojho iPhonu. Konkrétne spoločnosť bude vymeniať iPhone 5S za Xioami Mi Note a majitelia iPhonov 6 alebo 6 Plus budú mať možnosť si svoje zariadenie vymeniť za výkonnejší Xiaomi Mi Note Pro. Správy dokonca hovoria, že táto výmena bude možná bez ohľadu na to, v akom stave sa iPhone bude nachádzať. Napriek tomu však predpokladáme, že by mali byť iPhony minimálne funkčné.

Celá recenzia na www.fonyzciny.sk
Overený zákazník www.lacnenotebooky.eu

Lacang

Pridané: 21. januára 2015

(Upravené 21. januára 2015)

Zakúpený v www.lacnenotebooky.eu

• Perfektny.

Nic

TECHBOX.sk

TECHBOX.sk

Pridané: 27. novembra 2014

Porovnanie Apple iPhone 6 vs iPhone 6 Plus - YouTube

Pravdepodobne teraz čakáte, že vám z istotou poviem, ktorý z dvoch nových iPhonov je lepší a prečo. Bohužiaľ, aj keby som túto otázku veľmi rád zodpovedal, nemôžem. Sám som sa totiž ešte stále nerozhodol na 100%. Plusko je jednoducho pre mňa zatiaľ priveľké a úprimne som aj ja čakal, že to bude konečne iPhone, ktorý mi vydrží nabitý od soboty rána až do nedele večera. Keďže však veľký displej ponúka pohodlnejšie prezeranie internetových stránok, čítanie kníh, či sledovanie videí, pri používaní iPhone 6 Plus som podstatne menej využíval svoj iPad mini. Percentá batérie tak ubúdali rýchlejšie, nakoľko pri iPhone 5S a iPhone 6 sa toto využitie delilo medzi dve zariadenia. Keď však vznikne viac optimalizovaných aplikácií pre tak veľkú plochu, Apple ešte trochu odladí iOS 8 a ja opätovne zatúžim po phablete z dielne Apple, dostane 6 Plus určite ešte jednu šancu. Zatiaľ ostávam verný „menšiemu“ iPhone 6, ktorý sa stále zmestí aj do vrecka nohavíc a neokupuje tašku, či vnútorné vrecko saka.