Recenzie Apple iPhone 8 64GB

(22 z 33 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie Apple iPhone 8 64GB

Overený zákazník WebMobily.sk

Pridané: 20. februára 2018

Zakúpený v WebMobily.sk

• Je to môj prvý i pohon, zatiaľ sa s ním zoznamujem, neviem posúdiť výhody, nevýhody

Zimmermann

Pridané: 15. februára 2018

Zakúpený v Dobremobily.sk

• Už môj tretí iphon za posledných 10 rokov, sú to spoľahlivé a kvalitné telefóny, nikdy som ani jeden iphon nemusela servisovať ani reklamovať .
  • Vysoká cena.

Zakúpený v vasmobil

Veľmi rýchlo si zvykám.super

Pridané: 2. januára 2018

Zakúpený v mzone.sk

• Mám ho ako darček k narodeninám ,tak že ešte neviem ohodnotiť . Ale je pekný mobil.

Overený zákazník Shield.sk

Pridané: 19. decembra 2017

Zakúpený v Shield.sk

• Rýchly, veľkosť tak akurát.
  • Vysoká cena.

mobilizujeme.cz

Pridané: 13. novembra 2017

Recenze Apple iPhone 8: sourozenecký boj na obzoru - Mobilizujeme.cz

Kalifornská společnost Apple má za sebou další úspěšný rok. Podařilo se ji stabilizovat odvětví iPadů, vydat iOS 11 a hlavně představit hned tři nové jablečné smartphony. Ačkoliv svět upírá zrak především k novátorskému modelu X, Apple vchází na bojiště i se základním iPhonem 8. Má ale tento po několik let téměř stejný telefon ještě šanci uspět v lítém souboji s vlastním bratrem?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

Overený zákazník iStores

Minoo

Pridané: 5. októbra 2017

Zakúpený v iStores

• Cena za veľkosť pamäte...

Je rýchli,sedí v ruke ako uliaty heeh.Nemrzne ako Androidy poniektoré... Kvalitné prevedenie tela mobilu .Pre mňa su pluska proste veľké.Som jednoducho spokojný :)

Pridané: 5. októbra 2017

odborník

All mobile

Pridané: 12. decembra 2017

VIDEO: Apple iPhone 8 Unboxing

Rozbalení, ukázka obsahu krabičky a krátké představení voděodolného iPhonu 8.

www.letemsvetemap...

Pridané: 11. decembra 2017

Recenze iPhone X: vstupenka do nového desetiletí iPhonů

Není vůbec jednoduché shrnout dojmy z iPhonu X jen do několika vět. Přeci jen jde o skutečně výjimečný telefon, se kterým vstupujete do nové éry jablečných telefonů. S jeho koupí určitě neuděláte krok vedle. Prostě a jednoduše se jedná o nejvybavenější a nejpokrokovější smartphone, který si můžete aktuálně od Applu zakoupit. Na druhou stranu si stále stojím za názorem, že se mělo jednat o klasického nástupce loňských sedmiček, nikoli o prémiový model za ještě prémiovější cenu. Nicméně pokud vás starý design iPhonů už nudí, chcete být součástí zrodu nového desetiletí iPhonů a být těmi prvními, co si vyzkouší novinky jako Face ID, první OLED displej v telefonu od Applu nebo výřez a s ním spojený bezrámečkový design, pak je tu iPhone X pro vás. Jeho koupi si vyčítat nebudete, jen je potřeba se připravit, že budete muset sáhnout hlouběji do kapsy a za prémiovost si připlatit.

Celá recenzia na www.letemsvetemap...

Pridané: 17. októbra 2017

Zakúpený v mzone.sk

Iphone 8: zatiaľ nemôžem úplne kladne hodnotiť, nakoľko na druhý deň po doručení som ho vrátil späť na reklamáciu pre výrobnú vadu (telefón sa pri nabíjaní prehrial, zrejme problém s batériou a prestal fungovať):( Napriek tomuto problému, (je o ňom pomerne dosť písane na internete), by som budúcich záujemcov od kúpy neodrádzal. Iphone (a to akýkoľvek) je telefón, ktorý sa podľa mňa nedá porovnávať zo smartfónmi iných značiek (a to som ich vyskúšal pomerne dosť). Za tých pár minút používania môžem vyzdvihnúť jeho rýchlosť. Oproti Iphone 6 s posledným updatom ktorý použivam je značná. Okrem iného na mňa zapôsobila možnosť migrovať zo staršieho Iphonu bez pripojenia kábla. Na začiatok je to všetko. Viac sa fakt nedá, iba ak to že sa neviem dočkať na ten môj:)

monika

Pridané: 15. októbra 2017

Zakúpený v mzone.sk

S telefonom som maximálne spokojná, mám rada túto značku a vlastním okrem neho 6s aj SE.

www.techbyte.sk

Pridané: 14. októbra 2017

RECENZIA iPhone 8 Plus: Klasika so špičkovým hardvérom

Výkonný, energeticky efektívny smartfón s kvalitným duálnym fotoaparátom, avšak aj so zastaralou konštrukciou. Pre výstrednejšie typy používateľov je preto skôr iPhone X, osmička ich nároky až tak neuspokojí. Ak ale patríte medzi tých, ktorým na dizajne príliš nezáleží, no na poriadny hardvér nedajú dopustiť, iPhone 8 Plus je pre vás doslova ideálny model.

Celá recenzia na www.techbyte.sk

fontech.startitup.sk

Pridané: 13. októbra 2017

Recenzia | iPhone 8 Plus vyzerá zastaralo, no jeho výkon a fotoaparát sú dychberúce

Na dni, počas ktorých som mal možnosť iPhone 8 Plus používať, budem ešte dlho spomínať. Niet pochýb o tom, že sa jedná o jeden z najlepších smartfónov tohto roka. Na druhej strane však netreba zabúdať ani na minuloročný iPhone 7 Plus, ktorý má v porovnaní s osmičkou iba minimum rozdielov a stojí o viac ako 100 € menej. A samozrejme, tohtoročné 8-čky sú v tieni iPhone X, ktorý príde na trh už za pár týždňov.

Celá recenzia na fontech.startitup.sk
TechN.SK

odborník

TechN.SK

Pridané: 3. októbra 2017

iPhone 8 Plus RECENZIA SK/CZ 4K - YouTube

Nový iPhone 8 Plus sa naozaj vydaril. Smartfón ponúka ešte vyšší výkon, lepší fotoaparát, podporu pre bezdrôtové nabíjanie a množstvo ďalších zaujímavých noviniek. Viac už v samotnej videorecenzii na http://techn.sk/