Recenzie Apple iPhone SE 64GB

(20 z 28 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie Apple iPhone SE 64GB

Pridané: 26. apríla 2018

výhodné vlastnosti

Overený zákazník MobilPC

Milan z LM

Pridané: 19. marca 2018

Zakúpený v MobilPC

S iPhonom mám už skúsenosť - spoľahlivosť, vysoká kvalita. Tento sme kúpili pre manželku - je síce menší, ale kvalita vysoká

Vanda

Pridané: 28. júla 2017

Zakúpený v Mobiluj

• kvalitný fotoaparát a veľkosť mobilu vhodná pre ženskú ruku

celková spokojnosť, vrelo odporúčam!

Pridané: 17. júna 2017

Zakúpený v WebMobily.sk

• Veľkosť displeja a samotného telefónu
  • Prekvapivá výdrž batérie na dobitie pri tak malej kapacite

Donedávna som používal čisto len smartfóny so systémom Android. Mal som ich niekoľko rôznych značiek a veľkostí displeja. Naposledy s 5,5" displejom. Chcel som skúsiť aj iný operačný systém, tak som siahol po smartfóne s iOS. Rozhodol som sa pre tento telefón a neurobil som zle. Funguje tak ako má a vôbec mi na ňom nechýba ani veľký 5", alebo 5,5" displej. Práve naopak, som rád, že som sa vrátil k 4" displeju. S telefónom sa výborne pracuje a hlavne jednou rukou. Som naozaj rád a spokojný, že som si ho zaobstaral.

Pridané: 8. júna 2017

spokojný

FeroT.

Pridané: 1. júna 2017

Zakúpený v iStores

• Jediný svižný 4 palcový smartfón na trhu. Software je ozaj vydarený. Takisto ja kamera- robí veľmi pekné fotky, výborne video. Prechod z Androidu bez problémov.Spokojnosť.
  • Zatiaľ nič.

Výborný malý telefón. Malá kancelária vo vrecku. Super doplnky. Zatiaľ nemá chybu. Odporúčam.

Pridané: 6. mája 2017

(Upravené 6. mája 2017)

• Super

ROCA systems, s.r.o.

Pridané: 21. apríla 2017

• Všetko

Absolútna spokojnosť.
niekedy som mal iba Iphone, potom som vyskúšal niekoľko androidov - nanútila mi ich firma. teraz ležia firemné androidy doma na polici a konečne mám telefón ktorý funguje.

warm_adblue

Pridané: 12. apríla 2017

• Rozmery
  • Dizajn
  • Výkon
  • Kvalita spracovania
  • Fotoaparát
  • Výdrž batérie
  • Anténa (Wi-Fi aj cellular)
  • Display (jemne nažltnutý a rozlíšenie v porovnaní s konkurenciou pokrivkáva)
  • Slabšia predná kamera
  • Umiestnenie 3,5mm audio konektora (preferujem mať jack na hornej strane telefónu)

V dobe obrovských tehál a škridlí je iPhone SE veľmi energickou rybou plávajúcou proti prúdu. Apple sa rozhodol vsadiť na istotu nadobudnutú predajom iPhone 5S a môžem spokojne povedať, že veľmi úspešne. Telefón odsúdený na úspech boduje (na dnešnú dobu) malými rozmermi, kvalitou spracovania a nadupanými vnútornosťami prebratými z väčšieho iPhone 6S. S touto mašinkou sa úžasne narába, odozvy aplikácii sú okamžité a suverénne. Mobil sa zmestí do jednej ruky, a vysokých/veľkých ľudí môžem upokojiť: meriam takmer dva metre a telefón mi absolútne nepripadá byť miniatúrny alebo krehký - môžem ho len a len odporučiť.

Veselin

Pridané: 10. apríla 2017

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Changed my old iPhone 5 with SE and now I feel like I have my old phone with all the new features of new ones. I'm really happy.
  • None

Overený zákazník Dobremobily.sk

ROMAN

Pridané: 6. apríla 2017

Zakúpený v Dobremobily.sk

• Prvý IPhone, zatiaľ super. Doteraz sme používali Android ktorý stále mrzol, vypadával signál, aplikácie ktoré sa nedali odinštalovať a zbytočne zaberali miesto a nakoniec odišiel do servisu ešte v záruke som povedal dosť a rozhodol sa pre IPhone.
  • Musím povedať že zatiaľ veľmi spokojný.
  • Nie sme moc náročný
  • Tak že zatiaľ nič proti

Proste IPhone je IPhone

Som spokojný.

Janka

Pridané: 8. marca 2017

Zakúpený v Mobiluj

• mobil sme kúpili dcéram a sú nadšené,takže zatiaľ je všetko v poriadku

Pridané: 6. marca 2017

• ok
  • zatiaľ nič

ok

netovinky.com

Pridané: 16. februára 2017

Apple iPhone SE - I po roce dává smysl (recenze) - Netovinky.com

iPhone SE je ideální volbou, když sháníte náhradu za svůj už dosluhující pětkový model a zároveň vás neláká větší displej. Rychlostí iPhone SE s klidem stíhá i letošní iPhone 7 a jeho výkon je nesrovnatelně vyšší než u několik let starých pětkových iPhonů.

Celá recenzia na netovinky.com
Overený zákazník mzone.sk

Pridané: 7. februára 2017

Zakúpený v mzone.sk

• Telefon podla mojich predstav
  • Hlucny home button
  • Hrkajuci power button

Za taku cenu by tieto nedostatky nemali existovat

Janci

Pridané: 1. januára 2017

Zakúpený v iStores

• Velkostne velmi vhodny Smartphone pre ludi ktori nemaju radi velke telefony.
  • Velka vydrz baterie az 2 dni pri beznom pouzivani, zapnutej wifi, surfovani po nete...
  • Velke plus je hlavne System IOS - ten je prosto TOP.
  • Nestretol som sa so ziadnou vlastnostou ktora by mi vyslovene vadila

Celkovo sme s produktom velmi spokojni, teda hlavne moja manzelka ktora ho dostala ako vianocny darcek. Predtym si nevedela predstavit ze by mala nejaky iPhone no teraz po par dnoch nepretrziteho pouzivania zmenila nazor.

Pridané: 31. decembra 2016

• Jednoducho iPhone.

...bol to darček pre dcéru, tá bola milo prekvapená, preto maximálna spokojnosť.

Pridané: 30. decembra 2016

Zakúpený v Mobiluj

• Originálne balenie, všetko funguje ako má, telefón je skvelý

Odporúčam produkt aj obchod

Pridané: 25. decembra 2016

Zakúpený v Mobiluj

• malý šikovný a hlavne plne funkčný

Pridané: 27. novembra 2016

• rýchly
  • malá velkosť
  • všetko funguje tip top

Po dlhšom čase čo som mal telefóny s obrazovkou 5 palcov mi to začalo trošku liezť na nervy, hlavne aj výdrž baterky ako aj nespratnosť velkého telefónu. Toto SE je super, splnilo všetky moje očakávania.

Pridané: 23. novembra 2016

Super

Zdeno

Pridané: 18. novembra 2016

Zakúpený v WebMobily.sk

• Velky vykon v malom tele. Pekny dizajn ktory neomrzi. Retina display. Rychle reakcie. Vydrz baterie. Vsetky komunikacne doplnky. Proste bezchyby.
  • Absolutne nic.

Najlepsi mobil v triede 4 palcovych telefonov.

Pridané: 13. novembra 2016

Zakúpený v WebMobily.sk

Myslím si, že netreba vypisovať Pre a Proti na takýto telefón

Milan Dančík

Pridané: 7. novembra 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Oceňujem výkon a kvalitu tohoto telefónu vzhľadom na jeho malé rozmery.

S telefónom som veľmi spokojný

Pridané: 5. novembra 2016

Zakúpený v WebMobily.sk

• operačný systém, natívna obsluha, veľkosť
  • žiadne

prianie dcéry vyskúšať telefón s iným systémom ako má doteraz

Overený zákazník NetMobil.sk

Natalia

Pridané: 31. októbra 2016

Zakúpený v NetMobil.sk

• Je vhodný do vrecka oproti IPhone 6 alebo 7.
  • nic

perfektny nakolko mne nevyhovovala velkost "6"

Overený zákazník Gigastore

Pridané: 28. októbra 2016

Zakúpený v Gigastore

Je to špičkový produkt a je vhodný do vrecka oproti IPhone 6 alebo 7.

Overený zákazník Gigastore

Barbora Babicová

Pridané: 24. októbra 2016

Zakúpený v Gigastore

• Absolútna spokojnosť.
  • Výdrž batérie, ale to je asi normálne pri tomto type telefónov.

Pomer výkon a cena - spokojnosž

Pridané: 17. októbra 2016

• rychlost
  • vydrz baterie
  • fotak
  • displej

kvalitny produkt, svizny, s velkou kapacitou

Overený zákazník NovéMobily.sk

• kompaktny dizajn,
  • privetive pouzivatelske rozhranie,
  • dlha vydrz baterie,
  • velka interna pamat
  • oproti androidu nestastne riesene rychle nastavenia,

ano oficialne je apple blbuvzdorny telefon, niektore nastavenia oproti Samsungu su koplikovanejsie na pristup, avsak nic to nemeni na tom ze apple a ios 10tka su jednoduche na pouzivanie a chapanie, ako dlhorocny pouzivatel samsungu mi chyba jednoduch krok spat pripadne hromadne zavretie pouzitych aplikacii,
celkovo hodnotim na 100% nakolko plni to co som si kupila vsetky funcie kt potrebujem ovlada takze spokojnost. moja kupna cena bola 539 co v porovnani pomer cena vykon je adekvatne

Pridané: 16. septembra 2016

odporúčam

Overený zákazník MobilPC

Pridané: 28. augusta 2016

Zakúpený v MobilPC

• udajne, a aj z mojho dojmu, najrychlejsi smartphone na trhu
  • vyborna vydrz baterie (kym som sa s nim prve dni intezivne hral, tak by som nabijal asi raz do dna, ale bezneho pouzivania uz vydrzi v pohode aj dva dni)
  • idealna velkost do ruky, stale clovek dociahne jednou rukou aj do protilahleho rohu displeja
  • iOS v poslednej verzii je naozaj vychytany system s ponukou aplikacii o akych sa androidu stale ani nesniva
  • ako pouzivatel macu o prepojeni systemov ani nehovorim, icloud na fotky je perfektna vec, prepojenie s messages a facetime mi umoznuje telefonovat a odpisovat na spravy bez toho aby som sa chytal telefonu, cez itunes si hladam a instalujem aplikacie, nahravm hudbu cez wifi takisto bez toho aby som sa telefonu vobec chytil
  • bral by som cisto cierne prevedenie, space grey sa mi dizajnovo uplne nepaci ale ostatne farby uz vobec nie
  • displej je predsalen na tuto dobu u slabsej kvality, ked porovnam napr. so samsung s7 alebo aj 6s iphonom tak je to viditelne inde
  • opticka stabilizacia by fotaku tiez dost pomohla, ale ak by to malo byt za cenu pretrcajuceho z tela telefonu, tak to radsej ozeliem

podla mna najlepsi smartphone na trhu, ako pouzivatel macu som vlastne ani neriesil ci android alebo iphone lebo bohuzial to prepojenie je stale inde, a takisto ked som si aj skusal najnovsie androidy v podobnej alebo aj vyssej cenovej relacii, tak ma velmi neohurili. za cenu nieco malo cez 500 eur to je telefon ktory bude aktualny aj o 2-3 roky a stale predpokladam, ze sa bude dat predat aspon za 30-40% povodnej, takze uz neplati ze by iphone bol predrazena zalezitost.
kto chce vyladeny smartphone na pouzivanie, nie na nastavovanie, je to jasna volba

Jakub

Pridané: 28. augusta 2016

Dobrý, výkonný, nezamŕza.

Overený zákazník INGRAM

Palo

Pridané: 27. augusta 2016

Zakúpený v INGRAM

• vyborny produkt, vykon a kvalita.
  • nic

odporucam, spokojnost

Pridané: 18. augusta 2016

Zakúpený v Mobilné telefóny

perfektny nakolko mne nevyhovovala velkost "6"

Overený zákazník vasmobil

Slimkox

Pridané: 13. augusta 2016

Zakúpený v vasmobil

• Je to Apple, uzavretý operačný systém ktorý je neskutočne rýchly a nezamŕza ako nejaký blbý Android

Nemám čo dodať, Aplle bude vždy Aplle

• Rýchli
  • Výdrž batérie
  • skvelé fotky
  • nepoznám

Tento iphone odporúčam každému, kto preferuje menšie prevedenie. Proste sa to nedá porovnať s adroidom, ktorý zamŕza a potrebuje rôzne čistiace programy, aby vôbec fungoval. O výdrže batérie ani nehovorím. U iphon SE takýto problém nieje, je totiž rýchly, batéria vydrží aj 2 dni ( ak sa nehráte na ňom od rána do večera), robí neskutočne krásne fotografie a v nekonečnom dôsledku je aj pejný.

Overený zákazník DATART.sk

Eusébio Gonzáles

Pridané: 4. júla 2016

Zakúpený v DATART.sk

• overená konštrukcia a malé rozmery
  • stabilný a odladený iOS
  • veľké množstvo aplikácií
  • v súčastnosti najvýkonnejší štvorpalcový smartphone

Po tom čo Blackberry neoficiálne priznalo, že končí zo svojim operačným systémom a žiadne nové telefony s ním už nevyrobí, som sa rozhodol pre Apple a hlavne pre štvorpalcový model SE, ktorý má výkon 6-kového iphonu.
Lagujúci android nepripadal v úvahu.

Overený zákazník lacne-nakupy.sk

Lukáš

Pridané: 25. júna 2016

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

• Telefón akurát doruky žiadna tehla ako ostatne
  • Na svoju veľkosť naslapany Hardware
  • Jednoducho pecka
  • Kto hľadá maly a rýchly telefón toto je on
  • Vyššia cena

Odporúčam

Overený zákazník HEJ.sk

Matej

Pridané: 17. júna 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• Rychly telefon s vysokym vykonom
  • Slusna vydrz (hlavne v stand-by)
  • Kompaktne rozmery
  • Kvalitne spracovanie
  • Chybajuci 3D touch
  • Horsia predna kamera
  • Ponukane kapacity pamate
  • Cena za vacsiu pamat

Jednoducho povedane je to iPhone. Telefon je to skvely, ma vysoky vykon, rozmery ako iP 5/5S, takze povodne doplnky budu pasovat bez problemov. Co sklame je vyssia cena za 64GB model a iba 16GB ako zaklad pri nie najlacnejsom telefone.

Overený zákazník iSTYLE SK

Pridané: 9. júna 2016

Zakúpený v iSTYLE SK

• Spokojnost
  • Nic

techbox.dennikn.sk

Pridané: 6. júna 2016

RECENZIA Apple iPhone SE - malý, ale šikovný | TECHBOX.sk

Nový iPhone SE je v podstate iPhone 5S, ktorý dostal do vienka podstatne výkonnejšie vnútornosti. Osobne mi tento rozmer príde už malý, ale pre majiteľov staršieho iPhonu 5S, prípadne iPhonu 5C je nový iPhone SE vydareným nástupcom, ktorý v rovnako kompaktnom tele ponúkne podstatne výkonnejší hardvér a moderné funkcie ako Live Photos.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

Pridané: 2. júna 2016

• iphone 6s v 5kovom obale

Super

Adriana

Pridané: 25. apríla 2016

Zakúpený v iStores

Super, nemám čo vytknúť :)

Pridané: 20. apríla 2016

Zakúpený v iStores

• Dlho som hĺadal výkonný telefón s dostatočnou pameťou a pevnejšej konštrukcie do jednej ruky. Tento plne vyhovuje. Pri prvom letmom pohĺade vyzerá ako bežný menší smartfón. Takže nebudí extra pozornosť. Avšak pri bližšom pohľade alebo používaní už je jasné, že je to iPhone ktorý rozhodne neurazí, nech už je to pri akejkoľvek príležitosti (business, škola, príroda, mesto, hospoda). Po doinštalovaní ďalších apiek a všetkých pre mňa potrebných vecí stále na 64GB modeli zostáva 45GB voľńeho miesta. A to tam mám fakt aj takze veci čo asi potrebovať nebudem a časom zmažem.
  • Batéria je v celku ok, aj pri plnom využívaní vydrží celý deň, pri rozumnom hospodárení hlavne s wifi v pohode aj dva dni. Avšak myslím si, že by mohla byť ešte o trochu výkonnejšia.

Možem plne odporúčať a v tomto prípade oproti iným typom sa oplatilo počkať na SE.

Overený zákazník DATART.sk

• Foťák
  • Batéria
  • Hlavne systém iOS
  • Nič

Prešiel som z 5s na SE - lepší foťák, batéria ( v pohode 3 dni, keď moc volám a surfujem ta 2 dni ) a hlavne stabilný systém iOS či už dnes, alebo o 3 roky, nie ako Android, ktorý začne sekať, mrznúť atď skoro po roku. Mám aj Samsung S6 a s rovnakým počtom aplikácií ako 5S chodí nestabilnejšie a pomalšie + lagovanie ako o niekoľko rokov starší Iphone 5S!
Takže jasná voľba, kto chce malý fón, ináč doporučujem aj IPhone 6s, ktorý som vlastnil, ale pre jeho veľkosť vymenil za SE.

Zobrazujem 1 - 50 zo 57 recenzií [ 1 ] 2