Recenzie Asus Zenfone 3 Max ZC553KL 3GB/32GB

(14 z 14 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Hľadal som náhradu za môj staručký Samsung S3mini. Už sa sním nedalo poriadne pracovať. Vyberal som medzi značkami Samsung, Huawei, Lenovo a ASUS. Po týždni môžem povedať, že som sa rozhodol správne.
Za cenu 235€, som s mobilom veľmi spokojný. (Kupovaný v OKAY)
Batéria u mňa vydrží 3 dni, ... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Asus Zenfone 3 Max ZC553KL 3GB/32GB

Katka

Pridané: 10. mája 2018

• Výhoda dlhá výdrž batérie.
  • Zatiaľ som nenašla negatíva

František

Pridané: 27. decembra 2017

(Upravené 27. decembra 2017)

• dual sim
  • 3 GB RAM
  • 32 GB ROM

S telefónom som pokojný. Odporúčam.

Overený zákazník OKAY.sk

• 3 GB RAM, rýchly telefón
  • 32 GB ROM, dostatočná kapacita
  • kovové telo
  • 2 SIM
  • osobne by som uvítal ešte silnejšiu batériu

S telefónom som veľmi spokojný. Má veľký displej, rýchle procesor. Trošku viac predinštalovaných aplikácii, ale tie sa dajú vymazať. Pri normálnom používaní, teda telefonovanie, sms-kovanie mi baterka vydrží cele 3 dni, čo považujem za veľmi slušné na to aký môže mať odber. Veľmi rýchlo funguje aj internetové pripojenie.

Overený zákazník BONUSKO

Pridané: 10. októbra 2017

(Upravené 10. októbra 2017)

Zakúpený v BONUSKO

• pekný full hd display
  • plnosť farieb a pri maximálnom jase je dokonale viditeľný aj na priamom slnku
  • rýchle nabíjanie a hrubá nabíjacia šnúra
  • hlinkové telo
  • rýchla čítačka otlačku prstov
  • veľmi hlasitý reproduktor
  • kvalitne video a fotky
  • nie je stabilizácia pri full hd videu

Overený zákazník OKAY.sk

Mimi

Pridané: 30. septembra 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• celokovové telo
  • pomer cena - výkon
  • veľký displej
  • ľahký
  • funguje plynulo bez zasekávania
  • odozva na pokyny je okamžitá
  • výborný fotoaparát
  • Zen UI 3.0
  • funguje aj ako powebanka
  • Mobile manager
  • nádherný dizajn

Keďže mi môj telefón s operačným systémom RIM OS po 4 rokoch úplne odišiel, hľadala som nový, ktorý by mi spoľahlivo fungoval. Mám pozitívne skúsenosti s notebookom ASUS, a tak som sa rozhodla aj pre telefón tejto značky (nechcela som žiadnu "čínu").
Telefón ma milo prekvapil. Je rýchly, je nádherný, robí skvelé fotky a má pekný displej.
Výdrž batérie je super - ak na ňom telefonujete, posielate esemesky, či surfujete, vydrží vám na jedno nabitie 3 - 4 dni. Baterka má niekoľko módov, ktoré si viete nastaviť v aplikácii Mobile manager. Mobile manager v telefóne je super vecička.
V niektorých recenziách na tento telefón som sa dočítala, že je v ňom veľa predinštalovaných aplikácií. Mne nadstavba Zen UI 3.0 vyhovuje. Kto ich tam nechce, odinštaluje si ich, prípadne zablokuje/deaktivuje.
Pred prvým použitím odporúčam stiahnuť si manuál k telefónu (je v českom jazyku). V ňom sa napríklad píše, že "pred prvým použitím v režime batéria je potrebné telefón nabíjať 8 hodín". Manuál má 108 strán a nájdete tam úplne všetko o telefóne - návody, rady a tipy.
Telefón odporúčam tým, ktorí hľadajú kvalitu za super cenu. Som s ním maximálne spokojná.

Overený zákazník ZEN-SHOP.SK

Petr Hudec

Petr Hudec

Pridané: 14. júla 2017

Asus Zenfone 3 MAX - [recenze a unboxing] - YouTube

Asus Zenfone 3 Max je telefon střední třídy s operačním systémem Android, který disponuje 16MPX zadním fotoaparátem, FullHD displejem, 3GB RAM, 32GB ROM. Chceš vědět jaký je? Tak přesně pro tebe je určena tato recenze a unboxing na našem youtube kanále.

Renata Farmadinova

Pridané: 20. júna 2017

• velkost pamate,krasne foti.2 Sim karty,velky display,uplne super

cenovo a kvalitovo sa vyrovna dokonca predbehne 5 iphone

Overený zákazník HENRY - ITSK

Martin

Pridané: 9. mája 2017

Zakúpený v HENRY - ITSK

• vysoký výkon v porovnaní s inými značkami porovnateľnej ceny, kvalitný foťák, dlhá výdrž batérie

Dostal som to čo som očakával od značky ASUS, vyššie parametre ako pri iných značkách porovnateľnej ceny, fotoaparát som na mobiloch doteraz nevyužíval, ale tento po prvých pokusoch je nad moje očakávania, dostatočná pamäťová kapacita, výkon a rýchlosť.