Asus Zenfone 3 Max ZC553KL 3GB/32GB

Tento model s príznačným názvom „Max“ v rámci série Asus ZenFone 3 vyniká naozaj extrémnou výdržou, ktorá v pohotovostnom režime na jedno nabitie dosahuje hranicu neuveriteľných 38 dní. Aj napriek batérii s veľkou kapacitou si telefón zachováva kompaktné rozmery a ergonomický design, ktorého luxusný podtón zvýrazňuje zliatina hliníka. Nemožno zabudnúť ani na Full HD displej podporujúci široké pozorovacie uhly alebo výkonný osemjadrový procesor. Zariadenie poteší aj 16Mpx fotoaparátom s laserovým zaostrovaním a digitálnym stabilizátorom obrazu. Keď k tomu pripočítate bleskurýchly snímač odtlačkov prstov, najrýchlejšie mobilné pripojenie 4G LTE, dvojpásmovú Wi-Fi s podporou všetkých štandardov a optimalizovaný systém s množstvo vylepšení, získate nenahraditeľného spoločníka na každý deň.

V malom tele veľká výdrž

V ergonomickom kovovom tele sa ukrýva batéria s úctyhodnou kapacitou 4100 mAh, vďaka ktorej sa prístroj zmení na powerbanku. Bez obáv môžete celý deň usilovne pracovať a večer si dopriať relax pri kvalitnom filme alebo hre. Za normálnych okolností by ste už dávno museli siahnuť po nabíjačke - ZenFone 3 Max však bude aj na druhý deň pripravený plniť všetky vaše želania a potreby. V pohotovostnom režime totiž dokáže prežiť až 38 dní.

Veľkosť displeja
Verzia Bluetooth
4.1

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• spĺňa moje požiadavky
    • chýba mi ikonka "mail", má len "gmail". V telefóne inej značky mám obe ikonky.

• Výhoda dlhá výdrž batérie.
    • Zatiaľ som nenašla negatíva

• dual sim
    • 3 GB RAM
    • 32 GB ROM

S telefónom som pokojný. Odporúčam.

Veľkosť displeja
1080p (Full HD)
Verzia Bluetooth
4.1

Veľkorysý displej

Veľkorysý a aj pri intenzívnom svetle čitateľný 5,5palcový Full HD displej zaberá až 77,5 percent prednej časti zariadenia. Zobrazovacia technológia IPS dokonale sprostredkuje každý farebný odtieň – a to aj pri širokých pozorovacích uhloch. Vďaka 2,5D okrajom, decentne splývajúcim s telom, je telefón príjemný aj na dotyk. Nenájdete na ňom žiadne ostré hrany.
Veľkorysý displej

Dômyselný fotoaparát

Spomedzi množstva funkcií dôkladne prepracovaného 16Mpx snímača vás zaujme predovšetkým vysoká svetelnosť, vďaka ktorej pri nočnom fotografovaní zachytíte až o 400 % viac svetla. V praxi oceníte aj laserové zaostrovanie alebo inteligentný režim HDR, ktorý sa postará o dynamické kombinovanie tieňov a jasnejších miest zachytávanej scény. Fanúšikov selfies a videohovorov zasa poteší 8Mpx snímač predného fotoaparátu.
Dômyselný fotoaparát

Výkonný procesor

Vďaka výkonnému a zároveň úspornému osemjadrovému procesoru si vychutnáte prakticky akúkoľvek aplikáciu či hru z integrovaného katalógu alebo obchodu Google Play. Pokiaľ k tomu pripočítate moderný a optimalizovaný operačný systém Android vo verzii Marshmallow s vydarenou nadstavbou Asus ZenUI, získate dokonalého spoločníka aj pri tých najnáročnejších úlohách.
Výkonný procesor

Dokonalejší operačný systém

Asus uplatňuje zenovú filozofiu aj v rámci operačného systému a prináša tak decentne zdokonalené a prispôsobiteľné prostredie. Prostredníctvom nastaviteľných gest dokážete napríklad rýchlo a odkiaľkoľvek spustiť vaše obľúbené aplikácie alebo zatrepaním uložiť na neskôr rozpracovanú úlohu. Asus si dáva záležať aj na vysokej úrovni zabezpečenia, takže citlivé údaje možno pred nepovolanými osobami jednoducho a účinne chrániť.
Dokonalejší operačný systém

Pohodlie aj bezpečnosť

Na zadnej strane prístroja vás okrem fotoaparátu zaujme snímač odtlačkov prstov, ktorého sa prstom intuitívne dotknete už pri prvom kontakte s telefónom. Popri jeho dômyselnom umiestnení oceníte aj jeho technické parametre. Do pamäte si dokáže uložiť až 5 rôznych odtlačkov, ktoré rozozná v priebehu dvoch desatín sekundy – a to pri akomkoľvek uhle dotyku vášho prsta. Okrem ultrarýchleho odomknutia telefónu vás poteší aj podpora množstva aplikácií, ktoré vám uľahčia život.
Pohodlie aj bezpečnosť

Dve SIM karty a superrýchle pripojenie

Používate okrem súkromného aj firemné telefónne číslo alebo ešte jednu SIM kartu s výhodnou dátovou tarifou? Nie je nič jednoduchšie, než ich skombinovať - Asus ZenFone 3 Max totiž ponúka funkciu Dual SIM. Oba sloty navyše podporujú v súčasnosti najrýchlejšie mobilné pripojenie 4G LTE. A pokiaľ ste doma, s bleskovým bezdrôtovým Wi-Fi pripojením si zasurfujete ešte rýchlejšie.
Dve SIM karty a superrýchle pripojenie

Slovenská oficiálna distribúcia: oficiálna distribúcia pre územie Slovenska menu je v slovenčine a tiež ďalších jazykoch zariadenie je odblokované na všetky siete: Telekom, Orange, O2 ... záruka 24 mesiacov + bezproblémový servis v autorizovanom servise a u predajcu Asus Zenfone 3 Max - ZC553KL je elegantný smartfón s 5.5-palcovým Full-HD displejom, veľkou 4100 mAh batériou...

Dokumenty

• dual SIM (2)
  • cena (1)
  • fotoaparát (1)
  • výdrž batérie (1)

• Funguje tip top.(rýchlosť)
    • Zadny fotoaparát za denneho robi kvalitne fotky.
    • Predny fotoaparát za denného svetla robi stredne kvalitne fotky.
    • Odtlačok prsta funguje na jedničku.
    • Veľké rozlíšenie displeja ponúka kvalitný pôžitok z pozerania filmov.
    • Kapacita baterky.
    • Fotoaparat za slabsieho svetla ,ako predny tak aj zadny robi slabšie fotky..
    • Dosť veľký mobil do ruky.
    • Mono repračik.
    • Absencia sluchadiel.
    • Ak mením pozadie tak to trva asi 4 sek.kým ho nastavì.

Za cenu 190e topka mobil.

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• spĺňa moje požiadavky

• Výhoda dlhá výdrž batérie.
    • Zatiaľ som nenašla negatíva

• Vykon
    • Velky display, nepadne do ruky.
    • Verzia dual sim: Sim 1 nedokaze zapinat mobilne data. Katastrofalna chyba.

Telefon je na denne pouzivanie dost otravny, kvoli velkemu displeju. Ak na nom pracujete a nehrate hry. Vdaka tomu mi aj spadol a dotykovy display sa zacal kazit a robit si co chce. Ma ale par hodin pocas dna bezproblemovych, co nechapem.

• dual sim
    • 3 GB RAM
    • 32 GB ROM

S telefónom som pokojný. Odporúčam.

• , zakúpené v OKAY.sk

• veľký displej
    • 3 GB RAM, rýchly telefón
    • 32 GB ROM, dostatočná kapacita
    • kovové telo
    • 2 SIM
    • osobne by som uvítal ešte silnejšiu batériu

S telefónom som veľmi spokojný. Má veľký displej, rýchle procesor. Trošku viac predinštalovaných aplikácii, ale tie sa dajú vymazať. Pri normálnom používaní, teda telefonovanie, sms-kovanie mi baterka vydrží cele 3 dni, čo považujem za veľmi slušné na to aký môže mať odber. Veľmi rýchlo funguje aj internetové pripojenie.

• , zakúpené v BONUSKO

• pekný full hd display
    • plnosť farieb a pri maximálnom jase je dokonale viditeľný aj na priamom slnku
    • rýchle nabíjanie a hrubá nabíjacia šnúra
    • hlinkové telo
    • rýchla čítačka otlačku prstov
    • veľmi hlasitý reproduktor
    • kvalitne video a fotky
    • nie je stabilizácia pri full hd videu
  • , zakúpené v OKAY.sk

• celokovové telo
    • pomer cena - výkon
    • veľký displej
    • ľahký
    • funguje plynulo bez zasekávania
    • odozva na pokyny je okamžitá
    • výborný fotoaparát
    • Zen UI 3.0
    • funguje aj ako powebanka
    • Mobile manager
    • nádherný dizajn

Keďže mi môj telefón s operačným systémom RIM OS po 4 rokoch úplne odišiel, hľadala som nový, ktorý by mi spoľahlivo fungoval. Mám pozitívne skúsenosti s notebookom ASUS, a tak som sa rozhodla aj pre telefón tejto značky (nechcela som žiadnu "čínu").
    Telefón ma milo prekvapil. Je rýchly, je nádherný, robí skvelé fotky a má pekný displej.
    Výdrž batérie je super - ak na ňom telefonujete, posielate esemesky, či surfujete, vydrží vám na jedno nabitie 3 - 4 dni. Baterka má niekoľko módov, ktoré si viete nastaviť v aplikácii Mobile manager. Mobile manager v telefóne je super vecička.
    V niektorých recenziách na tento telefón som sa dočítala, že je v ňom veľa predinštalovaných aplikácií. Mne nadstavba Zen UI 3.0 vyhovuje. Kto ich tam nechce, odinštaluje si ich, prípadne zablokuje/deaktivuje.
    Pred prvým použitím odporúčam stiahnuť si manuál k telefónu (je v českom jazyku). V ňom sa napríklad píše, že "pred prvým použitím v režime batéria je potrebné telefón nabíjať 8 hodín". Manuál má 108 strán a nájdete tam úplne všetko o telefóne - návody, rady a tipy.
    Telefón odporúčam tým, ktorí hľadajú kvalitu za super cenu. Som s ním maximálne spokojná.

• , zakúpené v ZEN-SHOP.SK

• Dlhá výdrž batérie
    • Kvalitný fotoaparát
    • Dobrý výkon
    • Zatiaľ nič
  • Asus Zenfone 3 Max je telefon střední třídy s operačním systémem Android, který disponuje 16MPX zadním fotoaparátem, FullHD displejem, 3GB RAM, 32GB ROM. Chceš vědět jaký je? Tak přesně pro tebe je určena tato recenze a unboxing na našem youtube kanále.

Zobraziť video recenziu