Recenzie Asus ZenFone 3 ZE520KL 4GB/64GB

Najprínosnejšie kritické recenzie

(12 z 16 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Tento telefón má výborný pomer funkcií a výkonu k cene, ale žiaľ, v mojom prípade to po týždni používania pokazila nevydarená aktualizácia systému. Ťažko povedať, či to bola naozaj chyba aktualizácie alebo vadný kus telefónu. Ale kým ešte fungoval, bol som s ním spokojný. Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Asus ZenFone 3 ZE520KL 4GB/64GB

www.testado.sk

Pridané: 6. apríla 2017

Recenzia Asus ZenFone 3 ZE520KL | Testado

Asus Zenfone 3 je veľmi elegantné zariadenie, ktoré dokáže zaujať atraktívnym dizajnom, kvalitným displejom a celkom dobrým fotoaparátom. Milovníkom hier však môže vadiť kratšia výdrž batérie, ktorá je spoločne s nevhodne umiestneným reproduktorom jasným mínusom. Nie každého tiež poteší veľmi klzký povrch. Aj tak si však tento model určite svojich priaznivcov nájde.

Celá recenzia na www.testado.sk

techvia.sk

Pridané: 9. marca 2017

Asus ZenFone3, nadupaný telefón za prijateľnú cenu | techvia.sk

Asus ZenFone 3 predstavuje kvalitný smartfón so skvelými funkciami za neobvykle výhodnú cenu. Osobne som sa s ním lúčila s ťažkým srdcom a preto ho môžem len vrelo odporúčať.

Celá recenzia na techvia.sk

digitalportal.sk

Pridané: 27. februára 2017

Recenzia: ASUS ZenFone 3 - DigitalPortal.sk

Taiwanská spoločnosť ASUS prináša na trh kvalitné grafické karty, základné dosky a tiež aj tablety a notebooky. Posledné roky sme však svedkami toho, ako sa rozširuje jej portfólio aj o smartfóny. Spoločnosť zažiarila vďaka modelu ZenFone 2, ktorý mal ako prvý na svete 4 GB RAM a tento úspešný model, ktorý je aj cenovo dostupný, má svojho pokračovateľa – ZenFone 3, ktorý testujeme dlhodobo. Čo všetko ponúka?

Celá recenzia na digitalportal.sk

Luko

Pridané: 21. januára 2017

• Vykon stabilita prehladnost funkcie snimac odtlackov prstov
  • Vydrz baterie repro

Mobil je pekny vzhladom, ale pokial vam padne tak sa s najvacsou pravdepodobnostou rozbije, takze odporucam kupit kryt, system slape pekne plynulo, ani raz nezamrzol, pekny vykon, slabsia bateria, ale celkovo za tu cenu je to slusny smartphone odporucam

Overený zákazník OKAY.sk

peter

Pridané: 13. januára 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• telefon je rychlu , ma dostattocnu pamat na ukladanie dat, Dual sim standby, vydrz baterie 2 dni, telefon sa pouzviva na slzobne aj sukromne ucely, cize vcelku slusna vydrz.
  • na vnutornej strane objektivu fotoaparata sa asi po troch tyzdnoch objavila biela necistota, ktora sa " pohybovala po vnutornom skle objektivu. teraz sa to mrvi na male ciastocky a zacina to zasahovat do zorneho pola fotoaparatu.

Telefon je v pohode, ale spokojny budem az potom, ked za mobil v tejto cene dostane adekvatne vybavenu reklamaciu bez zbytocných zdržiavacích procedur.

techbox.dennikn.sk

Pridané: 28. decembra 2016

ASUS ZenFone 2 Deluxe Special Edition - chuť luxusu | TECHBOX.sk

Za luxus sa platí. Tak je tomu aj v prípade smartfónu ASUS ZenFone 2 Deluxe Special Edition. Prémiový vzhľad, dvojica exkluzívnych krytov, 2x 128 GB pamäte, ale aj výborný foťák, vysoký výkon a iné stoja za to. Preto sme mu udelili ocenenie TIP REDAKCIE.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk
Huramobil.cz

odborník

Huramobil.cz

Pridané: 27. decembra 2016

Top 5 telefonů do 10 000 Kč - YouTube

Víte jakých 5 telefonů do 10 000 Kč se vyplatí v prosinci koupit? Mrkněte se na tohle video a Petr vám to prozradí.. Mezi jeden z těchto telefonů patří také Asus ZenFone 3.

www.testado.cz

Pridané: 19. decembra 2016

Recenze Asus ZenFone 3 ZE520KL | Testado

Velmi zajímavý telefon do 10 000 Kč je Asus ZenFone 3, který vás okouzlí svojí elegancí a krásným 5,2" displejem. Výkon také není špatný a fotoaparát patří k těm lepším. Více se dočtete v naší recenzi, kde představíme i zajímavé alternativy, ale už teď můžeme říct, že s nákupem tohoto Asusu neuděláte chybu.

Celá recenzia na www.testado.cz
Overený zákazník NAY Elektrodom

Tomas

Pridané: 2. decembra 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Prémiový vzhľad
  • Dobrý fotoaparát
  • Časté aktualizácie systému
  • Po týždni používania prišla aktualizácia, po ktorej sa telefón začal zasekávať a reštartovať. Nepomohol ani factory reset, ani návrat na staršiu verziu systému, tak som ho šiel vrátiť a vybral si iný telefón.

Lukas Zachar

pokročilý

Lukas Zachar

Pridané: 14. novembra 2016

Asus Zenfone 3 - nový zabijak vlajkových lodí? - YouTube

Asus ZenFone 3 je veľmi silný ašpirant na kráľa v kategórii "zabijak vlajkových lodí" zo zariadení, ktoré sa oficiálne predávajú na Slovensku. Nielen, že ponúka krásne spracovanú konštrukciu a podarený dizajn, vďaka stále silnému procesoru Snapdragon 625 a 4 GB RAM je zároveň schopný spustiť všetky hry či aplikácie tak, ako ostatné oveľa drahšie modely.

digitalportal.sk

Pridané: 26. októbra 2016

ASUS predstavil ZenBook 3 a ZenFone 3 na Slovensku - DigitalPortal.sk

ASUS predstavil ZenBook 3 (UX390UA), prestížny notebook s dostatočne vysokým výkonom a funkciami nabitý smartfón s prémiovým dizajnom, ZenFone 3. Slovenské uvedenie sa konalo priamo včera večer priamo v srdci Bratislavy na Dunaji v reštaurácii River’s Club.

Celá recenzia na digitalportal.sk

mobilizujeme.cz

Pridané: 26. septembra 2016

Recenze Asus Zenfone 3: poprvé v kovu - Mobilizujeme.cz

Telefony Zenfone se za relativně krátkou dobu svého pobytu na českém trhu staly symbolem dostupné kvality, kterou ovšem deklasovalo celoplastové provedení a rekordní množství nainstalovaného bloatwaru. Asus se rozhodl z výtek poučit – bohužel jen v některých oblastech.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
Overený zákazník NAY Elektrodom

Mirec

Pridané: 22. novembra 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Je krásny a elegantný je to ASUS žiadny Hočimin od číny bočím Chcel som niečo krásne

Bude to darček .bude si ho užívať moja dcéra. Tak knemu nemôžem povedať nič viac,ako som povedal Pri dalšom nákupe si budem dávať pozor aby som u vás veľa neminul.Možno to bude notebook.

techbox.dennikn.sk

Pridané: 20. októbra 2016

ASUS ZenFone 3: dôstojný nástupca | TECHBOX.sk

ASUS ZenFone 3 útočí na popredné priečky v strednej triede predovšetkým výdržou batérie a rozumnou cenou za 64 GB verziu so 4 GB pamätou RAM. Aj preto si smartfón od nás zaslúži ocenenie DOBRÁ CENA.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk