Asus ZenFone Max Pro ZB602KL 4GB/64GB

Spoločnosť Asus vyvinula výnimočný mobilný telefón ZenFone Max Pro, ktorý v elegantnom celokovovom tele kombinuje vysoký výkon s obrovskou výdržou batérie. 6-palcová obrazovka s FullView displejom ponúka nádherný obraz podporený jasnými farbami a jemnými detailmi. Dokonale si užijete počúvanie hudby či pozeranie filmov – smartfón je totiž vybavený pokročilým reproduktorom. Perfektné snímky vytvoríte vďaka 13 Mpix duálnemu fotoaparátu, videa natočíte v 4K UHD rozlíšení.

Displej s úchvatnými detailmi

Vysoké rozlíšenie, široký pomer strán a nádherné farby. To všetko vám ponúkne FullView displej, ktorý sa pýši 6-palcovou uhlopriečkou s pomerom strán 18:9 a Full HD+ rozlíšením. Doprajte si vaše obľúbené filmy alebo hry v tej najlepšej kvalite.

Veľkosť displeja

5.0
Jemnosť displeja (PPI)
404 PPI

Dokonalý zvuk

Okrem perfektného obrazu na vás čaká perfektný zvuk. Smartfón je vybavený reproduktorom s päť-magnetovou konštrukciou a výkonným inteligentným zosilňovačom NXP. Pripravte sa na čisté, hlasné a dokonalé audio.
Dokonalý zvuk

Kvalitný a moderný dizajn

Moderný, precízne spracovaný a neprehliadnuteľný dizajn mobilného telefónu vám padne nielen do oka, ale aj do ruky. Tenké telo vážiace len 180 gramov disponuje celokovovým spracovaním a jemnými zaoblenými hranami. Navyše si môžete vybrať z dvoch farebných variantov.
Kvalitný a moderný dizajn

Fotografie ako od profesionála

Vytvorenie perfektných snímok zaistí pokročilý duálny fotoaparát smartfónu. Zadná šošovka sa pýši 13 Mpix a rýchlym zaostrovaním, s ktorým pre vás žiadna fotka nebude nemožná. Predná kamera s 8 Mpix a jemným LED bleskom je ako stvorená na vytváranie selfie snímok. A keď vás omrzia fotografie, na svoje si prídete pri natáčaní videa – so ZenFone Max Pro môžete natáčať až v 4K UHD rozlíšení.
Fotografie ako od profesionála

Pripravený na všetko

Tak tomuto hovoríme výkon! ZenFone Max Pro je vybavený osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 636, vďaka ktorému si užijete úplne plynulú zábavu. 4-gigabajtová operačná pamäť je už len čerešničkou na torte.
Pripravený na všetko

Dlhotrvajúca batéria

Zabudnite na neustále vybitú batériu a užívajte si náročné mobilné aplikácia aj počas celého dňa. Smartfón je vybavený lítium-polymérovou batériou s kapacitou 5000 mAh, ktorá vám vydrží naozaj večnosť. Zároveň disponuje rýchlym nabíjaním.
Dlhotrvajúca batéria

chytré mobilní telefony ASUS Zenfone MAX Pro - SDM636/64GB/4G/Android 8.1 černý Asus

Dokumenty

• skvela vydrz

Zatiaľ všetko OK.

• Výdrž batérie
      • Čistý android
      • Neviem či ide o výhodu ale k telefónu boli aj príšerne hrajúce slúchadlá o ktorých som nevedel.
      • Po prvom zapnutí som dostal otázku či mám viac ako 16 rokov. Aj napriek mojej kladnej odpovedi bol v telefóne Instagram. Odstránenie nebolo jednoduché pretože cez nastavenia to nešlo. Takisto je tam aj Facebook a Messenger čo tiež nemusí každý chcieť.

Bál som sa že bude priveľký ale som spokojný.

• , zakúpené v Penta SK s.r.o.

Mobil je trochu väčší. Napriek tomu, že mám dosť veľké ruky, je veľký aj pre mňa a ideálne sa používa dvomi rukami. Mobil má pekný display, veľmi pekné farby. Mobil je rýchly a všetko na ňom funguje plynulo, bez sekania. Fotenie je výborné za denného svetla alebo dostatočného umelého svetla. Pri horších svetelných podmienkach je na fotkách šum. Batéria pri náročnejšom používaní vydrží 2 dni (pozeranie videí alebo hranie hier). Pri bežnom viac ako 3 dni. Napriek veľkosti mobilu, sa dobre drží v ruke vďaka zaobleným hranám.

Táto recenzia bude trochu dlhšia ale ak rozmýšľate nad kúpou prečítajte si ju! Mobil som si vyberala aj kvôli veľkej baterke a nesklamal. Niekomu nevyhovuje veľa predinštalovaných aplikácii ale chýbajú mi tu aplikácie ako napríklad poznámky, kalendár (Google kalendár sa neráta). Ďalej tu nenájdete ani klasickú galériu alebo hudbu. Sú to Google fotky a hudba. Mňa sklamalo to, že po vybratí z krabice bol mobil len v plastovej ,,sáčku" a nebola žiadna fólia. Tento mobil síce nemá nejakú extra kvalitný fotoaparát, no nefotí najhoršie. Ja, keďže som pred týmto mobilom mala Huawei som nabehla asi na vysokú úroveň, ale chýba mi tu napríklad menenie motívov ikon. Ale je to mobil na bežné používanie, žiadne extra kvalitné fotky ani obrovský výkon sa od mobilov v tejto cenovej kategórii nemôže očakávať. Ale pre mňa je to dobrá kúpa a som spokojná. Jediné čo by niekomu nemuselo vyhovovať je veľkosť. Ja som prešla z 5 palcového na tento, 6 palcový. Ale ja osobne som si rýchlo zvykla. Je to mobil pre bežných používateľov, ktorí nechcú nabíjať mobil stále, ako je to u 3000 mAh (a menej) mobiloch. Spracovanie sa mne osobne páči, len mohlo byť usb typu C ako je na nových mobiloch. Ale mne vyhovuje vo všetkom a zatiaľ sa mi zdá ako kvalitný produkt. No uvidíme časom

telefon ok ale sa mi zda ze uz bol pouzivati a do dnesneho dna nemam zarucny list dakujem

• Lepšie som si vybrať nemohol

• , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

• velkost baterie, velkost ram

• Vynikajúca výdrž batérie

Výrobok mám iba krátko , zatiaľ spokojnosť.