BlackBerry Classic

Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

maximálna spokojnosť

• , zakúpené v Kim Group

• Čitateľný display aj za slnecného počasia, výborná klávesnica, celkom dobrý fotky
  • , zakúpené v Mobiluj

• ešte sa zoznamujem, ale zaujal ma
    • zatiaľ nič

chcel som niečo iné ako dotykový telefón, tak som rozmýšlal medzi classic a Q10. zatiaľ sa mi telefón páci,

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
RIM OS
Verzia operačného systému
BlackBerry 10.3
178 g
Možnosť pamäťovej karty

BlackBerry Classic je priamym nástupcom legendárneho modelu BlackBerry Bold 9900. Zachováva jeho elegantný dizajn, mobilitu a ergonómiu a zároveň si udržiava kompaktné rozmery. Precízna konštrukcia využíva pevný rám z ušľachtilej ocele, odolné minerálne sklo kryjúce displej a pogumovaný zadný kryt, ktorý dodáva zariadeniu istý úchop. Užívajte si pohodlné ovládanie jednou rukou a buďte produktívni tak, ako vám to umožní iba BlackBerry. Obľúbené klasické ovládacie prvky sa vracajú s modelom Blacberry Classic. BlackBerry spojilo tradičný spôsob ovládania pomocou optického trackpadu a pätica hardvérových klávesov pod displejom s novým operačným systémom BlackBerry 10 a vytvorilo kombináciu, vďaka ktorej je práca na vašom BlackBerry rýchlejšia a efektívnejšia ako kedykoľvek predtým.

Displej

Špičkový 3,5 palcový IPS LCD displej nového BlackBerry Classic ponúka o 60% väčšiu zobrazovaciu plochu ako jeho predchodca. Vďaka rozmernému displeju si môžete vychutnať veľa priestoru pre prácu s dokumentmi, prehliadanie webových stránok, písanie emailov alebo navigáciu. Jemnosť úžasných 294 ppi vám vždy poskytne maximálne ostrý a jasný obraz za všetkých podmienok.

Multimediálne vybavenie

Hovory, internet, emaily, SMS a komunikácia na BBM. Úspech sa nepýta, či máte zrovna nabitý telefón, nenechajte sa preto zaskočiť náhlym nedostatkom energie. Výkonný akumulátor s kapacitou 2 515 mAh vás udrží na príjme bez problémov celý pracovný deň. Rozlúčte sa s telefónom vybitým už popoludní, nový model BlackBerry Classic s vami udrží krok.

BlackBerry Hub

BlackBerry Classic a najnovší OS BlackBerry 10.3.1 spoločne tvoria zariadenie, ktoré vám pomôže v dosiahnutí vašich cieľov a s ktorým budete maximálne produktívny a efektívny. Špičkové komunikačné centrum BlackBerry Hub vám umožní byť v kontakte pomocou emailu, BBM, Twitter, WhatsApp, Skype, Facebook, Wech a mnohých ďalších komunikačných nástrojov. Nechať sa obmedzovať? BlackBerry vám dáva priestor.

Email, SMS, BBM alebo WhatsApp?

S funkciou rýchlej reakcie máte okamžitý prehľad o tom, kto vám píše. Email, SMS, BBM alebo WhatsApp? Odpovedzte jediným kliknutím bez toho aby ste vôbec museli opustiť aplikáciu, v ktorej ste. Komunikujte efektívne a nestrácajte čas neustálym prepínaním medzi jednotlivými činnosťami. Predstavujeme vám BlackBerry Flow. Najefektívnejší spôsob ovládania a komunikácie s vaším telefónom.

S geniálnou QWERTZ klávesnicou späť ku koreňom

Kúpou smartfónu BlackBerry Q20 získate spoľahlivého partnera nielen pre váš biznis. Vďaka štyridsiatich klávesom a navigačným tlačidlám dokážete vybaviť všetku korešpondenciu tak rýchlo, ako len vám to prsty dovolia. Vo výbave nechýba ani obľúbený optický trackpad, s ktorým bude ovládanie prepracovaného operačného systému BlackBerry 10.3.1 hračkou.

Hardware a výkon

Prístroj šliape ako švajčiarske hodinky, poháňa ho totiž dvojjadrový procesor Qualcomm MSM8960 Dual core s frekvenciou 1,5 GHz, podporený 2GB operačnou pamäťou. Na uloženie potrebných dát a dokumentov využijete 16 GB internú pamäť, ktorú v prípade potreby ľahko rozšírite MicroSD kartou o veľkosti až 128 GB. Odladený operačný systém BlackBerry 10.3.1 obsahuje veľa aplikácií. Príkladom môže byť BlackBerry Hub - miesto, kde nájdete všetky dôležité konverzácie, e-maily, SMS či správy zo sociálnych sietí. Výbava prístroja je vyšperkovaná technológiami NFC, Bluetooth 4.0 či navigačnými systémami GPS a GLONASS. Za zmienku stojí aj podsvietenie kláves či natáčanie Full HD videí. Pridajme k tomu všetkému ešte batériu s kapacitou 2 515 mAh a s výdržou až 22 hodín a môžete si byť istí, že s BlackBerry Classic nič nezmeškáte.

Stále v strehu

Buďte neustále k dispozícii. K internetu sa pripojíte pomocou Wi-Fi modulu, ktorý podporuje štandardy 802.11 a / b / g / n. Vložte svoju nano SIM kartu a užívajte si rýchleho pripojenia na 3G / LTE sieti. Jednoducho tak odošlete fotografie nasnímané 8 Mpx fotoaparátom s automatickým zaostrovaním a LED bleskom. Pohodlne vybavíte aj všetky rokovania a to vďaka prednej 2 Mpx kamere. Všetko dôležité uvidíte v ohromujúcich farbách na štvorcovom displeji s uhlopriečkou 3,46 palca a s rozlíšením 720 × 720 pixelov. Ten možno ovládať aj dotykovo, čím skvele doplňuje vstavanú klávesnicu.

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz

Už jsem měla BB Clasic a byla jsem s ním spokojená, proto jsem objednala druhý. Zklamala mě baterie, po úplném nabití nevydrží ani 2 dny. Nejsem si jistá, zda je to nepoužitý originál.

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

maximálna spokojnosť

• , zakúpené v Kim Group

• klavesnica, joistick, niektore aplikacie a BBHub, design, vykon
    • vydrz baterie, koniec podpory uzitocnych aplikacii,

Spociatku som bol s telefonom Classic velmi spokojny. Krasny design, spolahlivy vykon, perfektna klavesnica, ktora je na celom telefone asi najelpsie! Ale po roku firma a vyvojari stopli Watsapp a mnohe ine uzitocne aplikacie, co v mojom ponimani ubralo znacke na doverihodnosti, ako sorry...ale som sa v BB sklamal a asi hlavne v ich pristupe k dovere zakaznika...Zvazte si, aky mobil a od akeho vyrobcu kupujete a s akym operacnym systemom...

• prednostou je moznost ovladat telefon pomocou dotykovej obrazovky a zaroven aj pomocou klavesnice a joysticku. rozhodol som sa pre neho lebo mam velmi dobre skusenosti so znackou blackberry lebo som pred tym pouzival blackberry bold ktory bol perfektny. no zial v danom case nemali u mojho operatora v ponuke ziaden iny telefon blackberry okrem blackberry classic tak som si ho vybral na pausal.
    • telefon sa zasekava, zapina sa pol hodinu, casto foti rozmazane fotky, mnoho krat je zapnuty a volajucim sa hlasi odkazovac a myslia si ze som nedostupny. svojvolne sa casto vypina. menu je strasne komplikovane, moznosti su nelogicky usporiadane a casto krat ani neobsahuje zakladne funkcie ktore uz mala aj nokia 3310 (napr. zobrazenie hovorov s konkretnou osobou, kedy a ako dlho boli uskutocnene hovory). nepodporuje mnohe aplikacie ako je napriklad mesenger alebo instagram. pokial ho mate uzamknuty tak sa viete dostat bez odheslovania do menu s budikom kde sa da nastavovat aj ton budika a je velmi neprijemne ked sa vam toto spusti (aj v rezime tichy) vo vrecku napriklad pri operacnom stole a kolegovia na viac civeju ako na nezodpovedneho blazna. ked chcete uskutocnit hovor tak niekedy mate pocit ze by ste skor k danej osobe dobehli ako vytocili ju na blackberry classic. to iste plati aj pri ukonceni hovoru ked niekedy aj desat krat stlacim "ukoncit hovor" a napriek tomu dana osoba este minutu zotrvava na linke a pocuje vsetko co sa konstatuje po ukonceni hovoru. samotny prehliadac vam zablokuvava (bez moznosti odblokovania) niektore stranky z dovodu ze obsahuju nebezpecny obsah a nemyslim si ze by oficialne stranky niektorych slovenskych novin ktore bezne navstevujem na PC obsahovali nebezpecny obsah. casto krat sa nevie pripojit na siet napriek tomu ze sa nachadzam v centre velkomesta v exterieri kde ine telefony bezne vyuzivaju siet 4g. mrzne, zasekava sa, hapruje, nespolupracuje, z casu na cas sa extremne rychlo (behom dvoch hodin) vybije plne nabita bateria a to aj ked ho vobec nepouzivam. raz sa mi prihodilo ze som bol na dovolenke, vypozicial som si cln a telefon sa odpojil od siete (signal tam bol, priatelka mala plny pocet paliciek) nakoniec bolo treba vybrat sim kartu a vlozit ju naspat. neviem kto z vas nosi ihlu alebo nieco tak tenkeho aby vybral s tohto telefonu sim kartu na motorovy cln... jednoducho povedane v pripade nebezpecenstva ste odkazani na sameho seba ako v 80rokoch bez mobilnych telefonoch.

nekupujte si ten telefon a dufam ze je to len nepodarok blackberry lebo davam im este jednu sancu vdaka podarenemu blackberry bold a tento krat chcem vyskusat key one

• Kompatný mobilný telefon,spája QWERTY klávesnicu s dotykovým displejom
    • nemá neodstatky

odporúčam pre biznis klientov-jednoduché ovládanie a dlhá výdrž batérie.

• Klávesnica
    • Rozmer
    • Kvalitný pevný materiál
    • Nemám čo by som vytkol, odjakživa používam ja aj ostatní na firme výlučne BB

Určite tento mobil nie je určený pre 14r mládež, čo sa chce s mobilom hrat. Je to dokonalý organizátor a pracovný nástroj...iPhone sa môže schovat v celej svojej paráde. Za tento model som dal plnu cenu a som maximálne spokojný!

• Materiál
    • Spracovanie
    • Padne do ruky
    • Nie je to žiadny sklenený šašo ktorého sa bojí človek dať do vrecka

Manažérsky mobil. Nie je pre deti, ktoré potrebujú v škole pod lavicou hrať hry. Je to mobil vytvorený pre produktívnu prácu! Nezamrzne, nepotrebuje reštartovania po celom dni používania.
    Používam už niekoľko rokov len výhradne BlackBerry a zatiaľ vždy maximálna spokojnosť. BB Classic je rozmerovo asi najprijatelnejší, oproti mojmu ďalšiemu BB Passport ktorý sa jednou rukou dosť ťažko ovláda.

• Telefoňon vlastním dlhú dobu a zatiaľ ma ani v jedinej situácii nesklamal. Prechod z jablka na adnroid a BB si vyžadoval miernu dávku trpezlivosť, ale stálo to zato. Používam ho ako pracovný telefon na zábavu mám android.

Vrelo odporúčam každému, kto potrebuje spoľahlivý telefón so solídnou výdržou. BB Hub, je geniálny pracovný nástroj, ktorý prehľadne zoradí všetky maily, správy a v spolupráci s organizérmi je ideálnym telefónom pre prácu. Skvelé dielenské spracovanie podporované batériou, ktorá vydrží dennú dávku pracovných nárokov s prehľadom a aj keď systém ukazuje nulu, podrží solídne aj na tejto hranici. Pracant, ktorého môžem len odporučiť. :)

• , zakúpené v Mobiluj

• ešte sa zoznamujem, ale zaujal ma