BlackBerry PRIV

Android 5.1 (Lollipop)
192 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v Dobremobily.sk

Mám rada značku BlackBerry, páči sa mi vzhľad, funkčnosť. Staršiu verziu som vymenila za inú, i keď nie najnovšiu, ale takú, ktorá sa mi zapáčila a ktorú som túžila mať. :-)
    Nebudem porovnávať, jednoducho BlackBerry je jedinečný. Odporúčam.

• , zakúpené v Vyhodnemobily.sk

• Fakt super stabilizácia obrazu pri fotení
    • 4K nakrúcanie videa
    • Veľký displej s 2K rozlíšením
    • Fyzická klávesnica

POWER tlačidlo a VOLUME tlačidlá sú z nekvalitného materiálu, preto odporúčam si dokúpiť ochranný kryt. Našiel som na internete aj obal presne na tento model.

• , zakúpené v Kim Group

• Slide s hardware skvělou BlackBerry klavesnicí
    • Android- miluji BB, ale nepodpora aplikací :(
    • Nadstavba androidu dobrá. možno bych ocenila volbu tmavého motivu pro amoled
    • Drží se dobře v ruce, dokonce i krátkou zprávu napíšu jednou rukou.
    • Asi by mi nevadilo kdyby byl jen 4-5', se slidem mi soft klávesnice nezabírá půl obrazovky ;)

Dle různých recenzí jsem se bála koupit, ale nakonec jsem prozatím moc ráda a mile překvapená.

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 5.1 (Lollipop)
192 g
Možnosť pamäťovej karty

Model PRIV prichádza s pridanou bezpečnostnou vrstvou od BlackBerry, ktorá vám pomáha chrániť vaše dáta a upozorní vás, ak sú vaše dáta v ohrození. Vďaka spojeniu dlhoročných skúseností spoločnosti BlackBerry v oblasti produktivity, súkromie a zabezpečenia, s obrím ekosystémom operačného systému Android, je PRIV pripravený stať sa nielen vaším perfektným pracovným nástrojom, ale zároveň tiež každodenným spoločníkom so širokou ponukou aplikácií a doplnkov. Ako prvý BlackBerry v histórii, vybavené operačným systémom Android, prináša model PRIV úžasné nové funkcie a dáva prístup k miliónom dostupných aplikácií ako sú BBM®, Spotify alebo Uber. Exkluzívne pre model PRIV sú navyše prichystané aplikácie, ktoré z BlackBerry odjakživa robili neprekonateľné komunikačné a pracovné nástroje.

Spoločne s každým modelom PRIV ™ prichádza tiež sloboda zvoliť si medzi virtuálne a hardvérovou klávesnicou od BlackBerry®. Unikátna výsuvná konštrukcia skrýva plnohodnotnú špičkovú hardvérovú klávesnicu, ktorá zároveň slúži ako dotykový touchpad pre ovládanie systému a umožňuje jednoducho nastaviť najrôznejšie skratky. PRIV vám dáva kľúč k vyššej produktivite v pozoruhodnom dizajne. V dnešnom svete prepojených dát a sietí môže byť kontrola toho, čo zdieľate as kým zdieľate, skutočnou výzvou. Platforma DTEK ™ by BlackBerry® for Android ™ vám umožní odhaliť potenciálne riziká pre vaše súkromie, takže môžete urobiť čo potreba, pre ich odstránenie. DTEK ™ vám priebežne kontroluje celkové bezpečnostné hodnotenie vášho zariadenia, rovnako ako ponúka špecifické funkcie pre vyššie zabezpečenie. Kontrolujte prístupy aplikácií k mikrofónu, fotoaparátu, polohe a osobným informáciám. Majte kontrolu nad svojimi dátami a buďte si istí, že vaše osobné dáta zostanú v bezpečí.

Dokonalý dvojito zahnutý displej modelu PRIV ™ by BlackBerry® vám dáva ten najlepší vizuálny zážitok zabezpečený odolným sklom CORNING® Gorilla® Glass 4. Rozlíšenie 2560x1440 pixelov vytvára úžasnú jemnosť 540 ppi - to je 4x väčší počet pixelov než u štandardnej HDTV. A keďže ide o displej typu OLED, prináša tiež jasnejšie farby a kvalitné podanie čiernej farby, to všetko s nižšou spotrebou energie ako tradičné LCD. Nenechajte sa zmiasť tenkým dizajnom nového PRIV ™ by BlackBerry®. Disponuje totiž akumulátorom s kapacitou 3410 mAh, ktorý poskytuje dostatok energie na celodenné plné nasadenie. S elegantne zahnutým displejom môžete vidieť stav nabíjania batérie, aj keď je displej vypnutý. Objavte istotu, ktorú získate vďaka overenej výdržou batérie a slobodu používanie vášho zariadenia bezpečne po celý deň.

Fotoaparát modelu PRIV ™ je navrhnutý tak, aby poskytol profesionálne vyzerajúce snímky vďaka vstavaným technológiám, ktoré nájdete v dnešných zrkadlovkách. Snímač s rozlíšením 18 Mpx je vybavený duálnym LED bleskom, optickou stabilizáciou a optikou certifikovanú známu značkou Schneider-Kreuznach®. Pomocou tejto zostavy dokážete zachytiť farebne verné a ostré snímky kedykoľvek. Udržujte si váš život organizovaný pomocou BlackBerry® Hub. Toto komunikačné centrum je nenahraditeľným nástrojom pre pohodlnú prácu so všetkými správami na jednom mieste, či už sa jedná o sociálne siete, e-maily, SMS, BBM®, kalendár alebo hovory. Pripravené sú tiež prepracované aplikácie ako je BlackBerry® Kalendár, Poznámky, Úlohy a mnoho integrovaných vylepšení systému Android z dielne BlackBerry.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Dobremobily.sk

Nebudem porovnávať, jednoducho BlackBerry je jedinečný. Odporúčam.

• , zakúpené v Vyhodnemobily.sk

• Fakt super stabilizácia obrazu pri fotení
    • 4K nakrúcanie videa
    • Veľký displej s 2K rozlíšením
    • Fyzická klávesnica

• Slabá batéria
    • Slabý výkon
    • Príšerne sa zohrieva pri co i len najmensiom zaťazení
    • V aplikácií od banky napr. nieje schopny zaostrit IBAN
    • Dlho sa štartuje
    • Keď má batéria 1% ukáže že sa vypína a ked ho rýchlo pripojíte na nabijačku tak este 20sekúnd pracuje na tom ze sa aj tak predsa vypne.
    • Obrovské sklamanie (uz som mal niekolko BlackBerry)
    • P9lite za 200€ od huawei bol omnoho rýchlejsi a praktickejsí telefón.

Hodit sviniam

• , zakúpené v Kim Group

• Slide s hardware skvělou BlackBerry klavesnicí
    • Android- miluji BB, ale nepodpora aplikací :(
    • Nadstavba androidu dobrá. možno bych ocenila volbu tmavého motivu pro amoled
    • Drží se dobře v ruce, dokonce i krátkou zprávu napíšu jednou rukou.

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Hw klávesnica
    • Spracovanie telefónu - výborná konštrukcia pristroja
    • Ziadne
  • , zakúpené v pohodlne-nakupy.sk

+ kvalitný display OLED,celkovo kvalitne spracovanie.
    + klávesnica
    + nadštandartne rozlíšenie (2560x1440)
    Tento telefón som si vybral kvôli klavesnici nakolko doteraz som mal vždy telefony s klavesnicu.(n900, BB Q10)
    Baterka vydrží do 2 dni čo považujem za dostačujúce.
    Ťažko sa na to zoženie puzdro či fólia. Je to u nás malo rozšírená značka,
    Android je 6. automaticky upgrade z 5.1 .
    Osobne mam pocit že ma lepší prijem signálu ako predošle telefóny. (4G)

• Blackberry dlouho odolávalo obrovské převaze systému Android až nakonec podlehlo, přestalo nadále vyvíjet svůj vlastní operační systém a přešlo na Android. Priv je jedním z prvních telefonů s tímto operačním systémem, ale současně se zachováním oblíbených funkcní jako je např. Blackberry Hub. Pojďte se s námi podívat na recenzi tohoto zajímavého modelu.

Zobraziť video recenziu

• Vyborney pracovny nastroj
    • lahke pisanie na klavesnici
    • Prijemne prostrede
    • Trochu vacsie rozmery

Blackberry Priv je vyborny telefon. Trochu ma mrzi, ze BB10 uz nie je tak podporovane, avsak aj tato verzia s androidom je velmi prijemna. Telefon vyuzivam hlavne na pracu, vela volam a pisem a mozem len konstatovat ze je to vyborny pracovny nastroj.
    Na pocudovanie zatial s bateriou nemam problem

• velky displej
    • Slaby hardver a vkuse mrzne

Nikdy viac telefon od tejto znacky

• vzhľad
    • funkcie