BlackBerry Z30

Jemnosť displeja (PPI)
295 PPI
Bezdrôtové nabíjanie Qi

...displej perfektne reaguje na dotyk-presne a rovnomerne
    dotyková klávesnica je doslovne fascinujúca, batéria výborná výdrž, určite 2 dni pri bežnom používaní, produkt je vyrobený ešte V Mexiku-proste Blackberry v plnej kráse.

• operačný systém už nie je v ďalšom vývoji

doteraz najlepší telefón čo som mal, cena je výpredajová,
    telefón nie je určený pre "tínedžerov", operačný systém mi vyhovuje, hnedˇmi ho aktualizovalo na najnovšiu verziu, zatiaľ som ho rozchodil tak na 40% (čo sa týka využitia aplikácií(, telefón je svižný, vôbec nelaguje

• , zakúpené v MP3.sk

• BlackBerry Z30 je špičkový pracovný telefón za výbornú cenu.
    • K telefónu je pribalená stará nevyhovujúca a nepoužitelná nabíjačka určená pre iný typ BlackBerry. Musel som preto dokúpiť originálnu nabíjačku, čo boli ďalšie náklady +15€.

Veľkosť displeja
Termokamera
Jemnosť displeja (PPI)
295 PPI
Bezdrôtové nabíjanie Qi

Chatujte tvárou v tvár s BBM ™ videohovorom a dokonca zdieľajte to, čo je na obrazovke. BlackBerry Z30 prichádza s ohromujúcim 5 " displejom a technológiou BlackBerry Natural Sound, dodávajúci živé detaily obrazu a realistickú kvalitu zvuku vašich BBM video konverzácii. Máte prístup ku všetkým vašim správam jediným dotykom. Operačný systém BlackBerry ® 10 OS je ľahký, zrozumiteľný a intuitívny. BlackBerry ® Priority Hub je užitočná funkcia, vďaka ktorej máte ľahký prístup k vašim najdôležitejším správam, takže sa môžete sústrediť na iné veci. Budete dokonca vidieť všetky prílohy, ktoré ste poslali a prijali v jednom mieste. Pripojte BlackBerry Z30 s televízorom s micro HDMI káblom alebo streamujte prezentácie bezdrôtovo s Miracast. Vychutnajte si web s BlackBerry prehliadačom na ohromujúcej obrazovke 5 " . Ponorte sa do všetkého, čo vám internet ponúka, od obrazov, videa a hier . Online čítanie je jednoduchšie aj vďaka režimu Reader. Zadajte rýchlejšie a presnejšie na dotykovej klávesnici, ktorá sa učí, ako píšete. Klávesnica BlackBerry ponúka jednoduché písanie textu s individuálnym návrhom na nové slovo.

...displej perfektne reaguje na dotyk-presne a rovnomerne

• operačný systém už nie je v ďalšom vývoji

doteraz najlepší telefón čo som mal, cena je výpredajová,

• , zakúpené v MP3.sk

• BlackBerry Z30 je špičkový pracovný telefón za výbornú cenu.

• Nieje to android (konečne niečo, lebo iphony sú vééééľmi drahé)
    • BB Hub = všetko v jednom (najlepší informačný modul, aký som kedy mal)
    • Fungujú na ňom aj appky z androidu (takmer všetky)
    • Za lacno taká vysoká kvalita a nieje to čínsky fejk, nechce sa mi veriť
    • Veľmi odolná konštrukcia (neviem, či je vodevzdorný, ale viem že prachu a pádu do 2 metrov áno)
    • Rýchlo sa nabíja
    • Fotky môžu konkurovať zrkadlovkám
    • A videá ani nehovorím
    • Hudba v kvalite JBL-ka (ale len pri viac, ako 35% hlasitosti)
    • Pri maximálnom využití vydrží minimálne 1 celý deň
    • Nieje dostupná slovenčina!!!!!!!!! (len čeština)
    • Najnovšia aktualizácia OS sa mi nepáči (predtým bolo krajšie pozadie)
    • Zamykanie mohlo byť ináč vyriešené
    • Hudba pri zvuku menej, ako 35% šumí (ale iba pri vstavaných reprákoch, cez slúchadlá a externé repráky tak, ako som uviedol v plusoch)
    • Má ho veľmi málo ľudí a tak BBM mi ľahne prachom

Mobil som si kúpil preto, lebo som mal dosť androidu, iphony sú veľmi drahé a windowsphony niesú spoľahlivé( https://mobilne-telefony.heureka.sk/nokia-lumia-610/recenze/?s=6#reviews ). Tento ma ohúril odolnosťou, tým, že to nieje android a hlavne tým, že použivateľom vydržal aj 5 rokov. Tak som si ho kúpil s otázkou čo to bude zač. A nesklamal ma. Síce nemá slovenčinu, ale nevadí. Spĺňa všetko, čo som očakával, len škoda, že ho má málo ľudí, podľa mňa je lepší, ako iphone (a ten už má skoro polka rodiny).

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

• Mobil nieje urceny pre bezneho uzivatela lebo sa orientuje na iste kruhy ktore vyzaduju vysoky stupen bezpecnosti komunikacie a tym je v nom vela nastaveni ktorych pouzitie vyzaduje znalosti z IT
    • Jedina je v tom ze vyrobca zastavil vyvoj OS 10 RIM a presiel na Android Mobil tejto znacky sa tak ocitol v oblasti dopredaja co je velka skoda ale zakaznik s tym nic nenarobi

Kto chce mobil s OS 10 mal by sa poponahlat s jeho nakupom lebo sa i mnohych predajcov jedna o posledne kusy

• , zakúpené v Bestcena.sk

všetko k spokojnosti

• - Blackberry Hub
    • - výdrž baterky
    • - fotoaparát
    • - funkcie
    • - ťažko sa zvyká na OS ale keď si zvyknete je to super
    • - chýba obchod play a niektoré aplikácie z Androidu

Tento mobil som si vybrala práve preto, že Blackberry som vždy chcela vyskúšať a našla som veľa dobrých recenzií na tento model. Môj prvý týždeň s týmto mobilom bol trošku ťažší, kým som si zvykla na OS, teraz by som nemenila. Mobil mám už polroka a stále nemám čo vytknúť okrem veci uvedených v "proti". Odporúčam ho každému, komu nejde ani tak o hry a aplikácie ale skôr o dobrý spôsob komunikácie (výborná aplikácia Blackberry Hub, kde je všetko!), ja hovorím, že mám kanceláriu v telefóne, pretože tam mám fakt všetko potrebné. Za výbornú cenu výborná kúpa!

• , zakúpené v Bestcena.sk

• synchronizácia s pc v pohode, protisklzový povrch, dobrá výdrž batérie

odporúčam

• , zakúpené v MobilPC.sk

Mobil odporúčam, hlavne pre bezpečnosť, spoľahlivosť a svižnosť BB OS 10. Zároveň je možné využívať drvivú väčšinu aplikácií z Androidu vrátane zakúpených.

• , zakúpené v Mobiluj

• perfektný vo všetkom
    • jediné negatívum je slabý predný foťák

Sedí naň všetko, čo sa o ňom v pozitívnych recenziách píše... Zatiaľ je skvelý, uvidíme, ako sa osvedčí aj neskôr...