Blackview BV7000 Pro

• Batéria
    • Spracovanie
    • IP68
  • , zakúpené v SUPERMOBILY

• Lepší telefón som si už nemohol kúpiť som náročný je to telefón podľa mojich predstáv čo ešte viac dodať odporúčam tento model BLACKVIEW BV 7000 PRO každému kto je náročný ako ja certifikát IP68 voda,prach,odolné sklo gorila glass 3.

• Som maximalne spokijny

Verzia operačného systému
Android 6.0 (Marshmallow)
Možnosť pamäťovej karty
Odolné

Najnovší mobil od firmy Blackview vás očarí úžasnými parametrami ako je 5" FullHD IPS displej alebo 13 Mpx zadný fotoaparát. Pod kapotou mu tiká 8-jadrový CPU Mediatek s maximálnou frekvenciou 1,5GHz, 4GB RAM, 64GB ROM, 3500mAh batéria a samozrejme nechýba ani senzor odtlačkov prstov alebo vodeodolnosť.

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

• Batéria
    • Spracovanie
    • IP68

• Som maximalne spokijny
  • Rozbalení, nahlédnutí do balení, prohlídka telefonu a test odolnosti.

Zobraziť video recenziu