Blackview BV9000 PRO

Možnosť pamäťovej karty
Odolné

• som ochotný len sa preklikávať cez dotazník
  • , zakúpené v Turbado.sk

• Chýba manuál k zariadeniu (napr. Kde sa vkladá SIM je ukazané, ale ako?, k čomu slúži priložený špeciálny nástroj? a pod.) a nie je dostupný ani cez WEB.

Konštrukcia
Android 7.1 (Nougat)
200 g
Možnosť pamäťovej karty
Odolné

BLACKVIEW BV9000 PRO ( nová revize )   5,7 palcový kapacitní displej, FHD+ 2160 x 1080p

CPU: Helio P25 / MTK6757CD Octa Core 4 * Cortex-A53 2.6GHz 4xCortex-A53,1.64GHz, GPU: ARM Mali T880

Android 7.1 OS, 6 GB RAM + 128 GB ROM

Dual SIM karty dvojí pohotovostním režimu

Duální kamery, 8.0MP přední kamera, 13.0MP + 5.0MP dual zadní fotoaparát

Podpora FDD LTE / 4G / 3G / GPS / Wifi / Bluetooth / dotykový ID

Síťování: 2G: GSM B2 / B3 / B5 / B8; 3G: WCDMA B1 / B8; 4G: FDD-LTE B1 / B3 / B7 / B8 / B20

Vysoce odolný telefon s certifikací IP68

ROM 128GB

Max.

Yes, Support up to 32GB.

About Storage

The actual available storage is not equal to the written number,the reason we can explain is that the software configuration of your phone will occupy part of storage.The final available storage you can check the Antutu scores screenshots.We can not accept the dispute over RAM/ROM difference.

Connectivity

Sensors

G-sensor

Yes

Language

English,Russian,chinese,Spanish,polski,Dansk,Deutsch,Filipino,Magyar,Nederlands and so on

Package Contents 1xBlackview BV9000 Pro cell phone 1x USB Charger            1x Power adapter         1x Earphone 1 x Micro USB Cable       1x OTG cable

• som ochotný len sa preklikávať cez dotazník

• vsetko ok
    • tel nieje vodotesny!!!!

na cz heureke som dal info o tel a ked som chcel doplnit info uz to neslo.... ze vraj som uz jednu recenziu napisal preto ju pisem sem na sk heureku. telefon je neznicitelny. ale nesplna specifikaciu IP68. samotny tel ma na sebe napis vodeodolny. to znamena ze za dazda pouzitelny. ale ked som ho podla reklam od vyrobcu ponoril do misky na 10min hlbka 10cm. tak po 20-30min displej zacal blbnut. tak som sa nahneval a zacal som kres testy.. hadzanie tel o zem tel pod nohu stilicka na ktoru som si sadol. atd. tel umrel. mal 3tyzdne. zaruku som neriesil preto som siel do mob servisu v mieste bydliska. po 4dnoch mi volal servisak co som snim robil ja ze vsetko. zavada skorodovane kontakty na dyspleji. na otazku ci doska je ok ze ano ako nova..... preto som dal suhlas na vymenu dielu. oprava 100e. dostal som info ze obuchany tel nieje problem na zarucne opravy. takze mohol som ho reklamovat. som nevedel.... technik poradil u tychto odolnych tel. nabuduce kupit CAT. servis pri rozbytom tel vimeni alebo opravy bez akykolvek natahovaciek....
    zaver. tel ma konstrukcnu vadu ze nespna IP68.
    inac prezil 20hod v mrazaku....