Caterpillar Cat B15Q

Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
170 g

• , zakúpené v VVTech

• Objednavala som ho synovi lebo ten pokazi aj zeleznu gulu,telefon zatial odolny.
    • Zatial nic,pre mna maly displej,ale pri tomto telefone ide o neznicitelnost,no zatial odolava,sa treba spytat tak o pol roka.
  • , zakúpené v HEJ.sk

• odolnost,vzhlad,android 4.4,výdrz baterky.
    • cena,

Super telefon.telefon pouzivam ho len na telefonovanie a baterka mi vydrzi cca 6 dni.brutalne odolny.

• , zakúpené v Prva.sk

super

Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.4 (KitKat)
170 g

Oproti svojmu predchodcovi B15 došlo k mnohým vylepšeniam. Je poháňaný štvorjadrovým procesorom od spoločnosti MediaTek MT6582, ktorý je taktovaný na 1,3 GHz zaisťujúci plynulý beh systému a bezproblémovú funkčnosť náročných aplikácií. Procesoru zdatne sekunduje a podporuje operačná pamäť s veľkosťou 1 GB.

Dotykový displej s uhlopriečkou 4 palce ponúka rozlíšenie 800 x 480 pixelov a je chránený ochranným sklom Gorilla Glass 2, ktoré zabráni poškriabaniu a oderom pri nosení vo vrecku a špeciálnou vrstvou zabraňujúcou zachytávaniu odtlačkov prstov. Iste oceníte praktické vylepšenie v podobe možnosti ovládať displej aj vlhkými rukami. Telefón je odolný voči vniknutiu vody či prachu a môže sa pýšiť certifikáciou IP67. Telefón t 79e7 eda v pohode vydrží ponorenie do vody až do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút. Navyše spĺňa vojenský štandard MIL SPEC 810G, zariadenie tak bez úhony prežije pád z výšky 1,8 metra. Používať ho je možné v mrazoch do -20 °C aj vo veľkých horúčavách + 55 °C. Aj cez rôzne ochranné prvky zostala váha na príjemných 170 g.

Na uloženie svojich dát môžete využiť vstavanú pamäť 4 GB. V Prípade, že by vám nestačila, môžete použiť slot na pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 32 GB. Na prehrávanie hudby slúži vstavaný hudobný prehrávač a máte možnosť pripojenia slúchadiel s klasickým 3,5 mm konektorom. Nabíjanie prebieha cez microUSB kábel, pomocou ktorého tiež prenášate dáta. Samozrejmosťou je možnosť sa pripojiť k všadeprítomným WiFi sieťam. Ak budete mimo dosahu WiFi je možné použiť mobilný internet vášho operátora. Neoddeliteľnou súčasťou u outdoorového zariadenia je A-GPS prijímač, ktorý vás vždy presne a rýchlo navedie do určeného cieľa. Rôzne automobilové alebo turistické navigácie pohodlne stiahnete z obchodu Google Play. Na zadnej strane sa nachádza fotoaparát s automatickým zaostrovaním a rozlíšením 5 megapixelov. Ako svietidlo dobre poslúži integrovaný LED blesk.

• narazuvzdornost
    • zapinanie nastavenia počas telefonovania,režim lietadlo a dalšie podradene funkcie nastaveni zrejme sa to zapina dot
    • ykom lica.reklamacia reproduktora po použivani telefonu v praci pritom som ho mal vo vrecku monteriek bol zaneseny prachom a slabo vyzvanal.samovolne zapnutie vo vrecku,pritom mam vzor odomknutia takže sa stale zablokuje čo je dost otravne stale zadavat pin.

sklamanie nečakal som že ho tak skoro budem reklamovat,pracujem v prašnom prostredi kvôli tomu som si ho vybral,po vymene reproduktora funguje vyzvananie ako ma,ale kupil som puzdro na mobil aby som ho chranil pred prachom takze to vo vrecku vyzera ako tehla,ostatne problemy pretrvavaju

• odolný je to ano,
    • padol mi vela krat a display je ok,
    • dokonca sa aj kupal,
    • hlasitosť je ok,
    • mam prazdnu pameť a vypisuje nedostatok uložiska,čiže tam nemožem stiahnuť žiadne aplikacie,
    • sám sa reštartuje
    • ,bateria 12hodin
    • ,alebo sam vymaže kompletne telefonny zoznam aj zo sim kariet,

už by som ho nekupila

• Kupovali sme ho pre jeho odolnosť
    • Akože odolný telefón pri páde z výšky cca 80cm praskol displej klasická pavučina telefón fungoval reklamáciu nám neuznali s tým že telefón má len zvýšenú odolnosť a nie je nerozbitný ale ak si opravu zaplatíme tak nám ho za necelých 200eur opravia pritom nám sa jednalo len o výmenu skla na displeji človek by si myslel že taká firma takú banalitu vyrieši k spokojnosti aj s ospravedlnením lebo na takom telefóne by ten kryt displeja mal taký pád vydržať bez ujmy

Kupovali sme ho pre jeho odolnosť reklama je ohromná a pri drobnom probléme ktorý by hociktorá menej známa spoločnosť vyriešila k spokojnosti sa tento autorizovaný servis ktorý je mimochodom v čechách sa k tomu postavil z môjho pohľadu maximálne neprofesionálne

• Vzhľad a odolnosť , výdrž batérie
    • raz za čas zamrzne alebo vypadne wi-fi

Mobil je odolný a vydrží veľa . Mám ho už dva roky a zatiaľ funguje v pohode až na to zamŕzanie , baterka výdrži až päť dni bez problémov

• pekny dizajn
    • baterka uplne na prd.mam ho necele 3 mesiace a nevydrzi mi ani pol dna,sam od seba sa vypina,nenachadzam slov kolko eur stoji a ako ho vychvaluju a realita je celkom inkde,

uz by som si ho nekupil

• výdrž baterie,odolnosť voči pádom
    • mám volnú celú pameť v mobile a 15GB na pameťovke a stále mi vypisuje nedostatok miesta v uložnom priestore dalšie - je že musíte mať original nabijačku,inu tam nenapcháte

keby viem tak si ho nikdy nekupim

• krasne fotky,dve sim karty funguju bez problemov,odolný padol mi na cestu,na beton,stupil mi nanho koň,padol mi do vody.ako smartfon super,
    • mam ho necelý rok,po pol roku sa sam začal reštartovať,hocikedy,aplikacii tam mám málo,týždeň do zadu sa už nedal zapnut rozsvietilo sa len na logo CAT,a znova sa vypne,a robi to dookola,bola som ho reklamovať,no uvidim ako dopadnem.ostali mi v nom doležite udaje a nedal sa mi už pripojiť ani k PC

neviem či budem chciet znova tento telefon

• , zakúpené v VVTech

• , zakúpené v HEJ.sk

• odolnost,vzhlad,android 4.4,výdrz baterky.
    • cena,

• Je to dobry tel.
    • Dalsom do vodi a vitekol a nehceli ho vymenit mal som pol roka! Povedali ze ho opraviu za 200eu

Nekupim