Caterpillar CAT S30

Android 5.1 (Lollipop)
181 g
Možnosť pamäťovej karty
Odolné

• Tieto telefóny sa neskutočne zakazia.

Do firmy sme kúpili asi 6 takýchto telefónov. Takmer všetky sa pokazili a po možno roku prestali fungovať poriadne. Niektoré nám reklamovali, ale počase sú znova nepoužiteľné. Zahodil som nad nimi palicu a už som ich nedal reklamovať a len vyhodil, vôbec neodporúčam kúpovať takéto telefóny.

• , zakúpené v Dates Mobile

Android 5.1 (Lollipop)
181 g
Možnosť pamäťovej karty
Odolné

Samozrejme sa jedná o odolné zariadenie určené do tvrdých podmienok. Preto po ňom siahnu celkom iste užívatelia pracujúci v teréne alebo vyznávači adrenalínových športov.

Ako sa už stalo tradíciou tak aj tento mobilný telefón spĺňa certifikácia IP68 - úplnú odolnosť proti vode a prachu. Prístroj tiež prešiel armádnymi testami MIL-SPEC-810G. Aj vďaka týmto "oceneniam" telefón prežije prívalový dážď na horách, prašný deň na stavbe alebo pád až z výšky 1,8 m bez ujmy na zdraví.

Skvelá výdrž

Ak sa často pohybujete mimo dosahu elektrickej zásuvky, určite vás bude zaujímať výdrž batérie. Tá je v tomto prípade veľmi zaujímavá, akumulátor s kapacitou 3000 mAh vydrží až 12 hodín telefonovania a v pohotovostnom režime vydrží neuveriteľných 39 dní.

Kľúčové vlastnosti

• Pogumované telo
  • Testované v extrémnych podmienkach
  • Dobre čitateľný displej
  • Dlhá výdrž batérie
  • Gorilla Glass 3
  • IP68 a MIL-SPEC-810G

Nový dizajn

Model CAT S30 s podporou dvoch SIM prichádza v zbrusu novom nekĺzavom prevedení, navrhnutom pre minimalizáciu vykĺznutia z ruky a následných pádov. Vyvážený a ergonomický dizajn padne do každej ruky. Ako ostatné telefóny najnovšej generácie Caterpillar kombinuje dotykový displej a hardvérové tlačidlá pre pohodlné ovládanie. Telefón tak možno ovládať v rukaviciach či s mokrými rukami s maximálnou presnosťou.

Displej s uhlopriečkou 4,5" a rozlíšením 854 × 480 pixelov je krytý tvrdeným sklom Gorilla Glass 3. Okrem toho ponúka dobrú viditeľnosť aj na slnku.

Zaujímavý hardvér

V obrnenom tele pracuje štvorjadrový procesor Qualcomm MSM8909 taktovaný na frekvencii 1,1 GHz a zdatne mu sekunduje operačná pamäť o veľkosti 1 GB. Táto kombinácia pohodlne stačí na svižný beh operačného systému Google Android 5.1 Lollipop a všetkých bežných aplikácií. Už tradične je systém odbremenený od zbytočne doinštalovaných aplikácií výrobcom, ktoré spomaľujú beh telefónu.

Užite si rýchly internet

Okrem loga výrobcu je zadná strana vybavená 5 Mpx fotoaparátom s prisvetľovacou LED diódou, na prednej strane ho dopĺňa selfie kamera s rozlíšením 2 Mpx. Vnútorné úložisko s kapacitou 8 GB ľahko rozšírite o microSD pamäťovú kartu. Aby ste mohli byť neustále online je CAT S30 vybavený WiFi modulom a v neposlednom rade vás poteší podpora rýchleho mobilného internetu LTE (4G).

• Tieto telefóny sa neskutočne zakazia.

• , zakúpené v Dates Mobile

• odolny voci vode
    • vhodny do prasneho prostredia
    • celkom odolny aj voci narazom

• je veľmi odolný
    • často nepoužiteľný kvôli svojej pomalosti

Kúpil som si ho kvôli jeho odolnosti, ale to je jediná jeho výhoda. Nikdy viac si telefón tejto značky nekúpim. Nemajú zvládnuté základné funkcie a telefón mrzne aj pri volaní o internete ani nehovoriac. Fotky sú na 5 mpx tiež tragédia. GPS občas vypadáva. Tlačidla na boku telefónu po pár nárazoch začnú vypadávať. Za tie peniaze kúpite oveľa lepší telefón.

• Nemá nič dobré!!!!
    • Pomalý, slabý, po 3 mesiacoch problémy s mikrofónom apakujúce sa každé 2-3 mesiace, slabé foto. Nikdy viac!!!!!!!!!!!!

Hrozný produkt CAT sa môže hanbiť že niečo také daly do predaja!!!

• , zakúpené v Gigastore

• Je super

výborný foták.

• Fotoaparat a baterka je v poriadku,
    • Mobilny telefon som mala asi mesiac. Keďže pracujem v prašnom prostredí, vybrala som si práve túto značku.
    • Po dvoch padnutí na zem je jemne prasknutý displey a túto moju prašnosť nevydržal. Veľmi seká.

Tento produkt by som si nevybrala. Spoliahala som sa na nento tip mobilného telefónu.

• , zakúpené v Bestcena.sk

• vysoka odolnost
    • nizzsi vykon
    • pre mna mala interna pamat

all OK, len treba zvazit nasadenie tohoto telefonu

• Funguje po ponoreni do vody
    • Mrzne
    • Sam od seba sa vypina,
    • GPS nefunguje
    • Slaby fotoaparat
    • Mala pamat

Tento telefon som si zakupil kvoli jeho vode-, a narazuodolnosti, kedze pracujem vacsinou vo vonkajsom terene, kde je sneh, nizke teploty, voda,, a kde obcas veci padaju na zem. Fotoaparat ma nejak velmi nezaujimal a taktiez mam rad ked ma telefon par zajladnych aplikacii na komunikaciu a cestovanie. Telefon som este poriadne ani neotestoval v terene, kedze som ho nosil vo vrecku, ale co som si vsimol, bol velky skrabanec alebo prasklina na displeji. Nejak mi to nevadilo aj ked som necakal, ze sa take nieco moze stat pri noseni telefonu vo vrecku. Odvtedy mi vsak par krat spadol na zem, a tvrdy povrch ale nic sa mu nestalo. Taktiez vodeodolnost sa zda byt OK.
    Co sa tyka samotneho pouzivania, to si myslim zalezi na cloveku, ktory fo pouziva. Ak si vsak niekto tento telefon chce napchat rozlicnymi aplikaciami, tak s tym bude mat problem. Sice sa aplikacie daju naistalovat na extrernu kartu, ale nie vsetky. Taktiez sa mnohe aplikacie z telefonu nedaju odinstalovat a preto este pred tym ako sa mi podarilo nieco naistalovat, bola interna pamat dost zaplnena predinstalovanymi aplikaciami, ktore nepotrebujem, a ktorych sa neviem zbavit. To musi clovek pouzit dalsie aplikaciie a byt zrucny v manipulacii s androidom a crackovani ochrany telefonu na odstranenie tychto appiek. Cize po naistalovani appiek na komunikaciu som zacal badat pomalost telefonu, ktory zacal mrznut, sam od seba sa vypinat. A to som nemal na nom skoro ziadne fotky.
    Zakupil som si teda pamatovu kartu, na ktoru som nahadzal vsetko, co sa dalo z pamati telefonu. Ale problem to vobec nevyriesilo.
    Co sa tyka baterie, tiez to nie je bohvie co. Na strankach CATu sa udava, ze rozlisenie displeja je nizsie aby sa tym usetrila spotreba baterie. To je, zda sa mi, vtip. Mal som este dosluzujuci lenovo telefon s 16megpixelovym fotakom a nadhernym displejom, na ktorom mi vydrzala bateria pri pouzivani dlhsie ako na Cat S30, pricom maju baterie rovnaku kapacitu. Ak ide clovek niekde do prirody a chce pouzit svoj telefon na orientaciu, a naviac v nizsich teplotach, bateria mu odide v priebehu chvilky.
    Lokalizacia GPS je pomala a dost nepresna, co by som pri outdoorovom telefone az tak neocakaval. Ak niekto chce tento telefon pouzivat ako seriozny outdoorovy telefon, odporucal by som najprv vyskusat, ci splna vase poziadavky a porovnat s inymi modelmi pred kupov.

• Kvalita,
    • dual sim
    • odolnost
    • bateria
    • vaha
    • ovladanie menu

Super phone pre ludi do terenu, a taysich a narocnejsich podmienok alebo pre ludi ktory nedavaju poyor ked im mobil padne na yem/

v pripade vzberu vid video ako vlozit sim kartu> https://www.youtube.com/watch?v=yegKtFkByeo