Cubot Rainbow

Odporúčam

• Za tie peniaze ozaj dobry nakup
    • Asi nic zatial
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Zatial ho mam len kratko, som spokojna, odporucam, fotky super, miesta vela, k tovaru bol dodany a silikonovy kryt telefonu, co som necakala.
    • Zatial som nezhody nenasla.

Konštrukcia
EDGE
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Smartphone Cubot Rainbow je ten z mobilných telefónov, u ktorého je vynikajúci pomer výkon x cena. S operačným systémom Android a plnou podporou od spoločnosti Google môžete používať svoj telefón Cubot Rainbow naplno bez obmedzenia.

Dizajnová stránka je u smartphonu Cubot Rainbow veľkou prednosťou. Vďaka kompaktným rozmerom (142x72x8.8mm) skvele padne do ruky a je tak možné ho ovládať len jednou rukou. Displej totiž zaberá veľkú časť plochy prednej strany. Zadná strana je navrhnutá aby bola extra jemná na dotyk a zároveň bráni, aby Vám telefón vypadol z ruky.

Technológia Dual SIM vám umožňuje do telefónu vložiť dve SIM karty, v prípade potreby. Nemusíte tak nosiť dva telefóny pri sebe.

Chytrý telefón Cubot Rainbow má displej o veľkosti 5 "s HD rozlíšením 1280x720. Technológia IPS, a veľká sýtosť farieb umocňujú zážitok z prezeraného multimedia. Obraz si vychutnáte naplno, či už sledujete, hráte alebo čítate čokoľvek. 5" je optimálna veľkosť pre ovládanie telefónu len jednou rukou. Preto s týmto telefónom nie ste nijako obmedzení.

Hlavný fotoaparát ponúka krásne 13Mpx rozlíšenie. S týmto fotoaparátom sa môžete stať majstrom v robení fotografií alebo videí. Svoje každodenné zážitky môžete dokumentovať vo veľkej kvalite a nikdy tak nestratiť drahocenné spomienky. Predný fotoaparát s rozlíšením 5Mpx Vám umožní zaobstarať krásne, dnes populárne, selfie. Ak nie ste fanúšikom selfie, môžete sa venovať natáčanie videovlogu poprípade uskutočňovať videohovory s vašimi známymi a priateľmi.

S batériou s kapacitou 2200mAh budete mať dostatok energie veľmi dlhú dobu. Vďaka technológii šetriace energiu a čipsete MT6580 výdrž batérie enormne narástla.

Za plynulým chodom systému na smartphonu Cubot Rainbow stojí štvorjadrový procesor s frekvenciou 1.3GHz doplnený operačnou pamäťou čítajúcich 1GB. Táto výbava je úplne dostačujúce na bežné i náročnejšie operácie s telefónom. V kombinácií s grafickým jadrom GPU-New Mali400mp si môžete vychutnať bežné hry naplno. Užívateľská pamäť 16GB, ďalej rozšíriteľná pomocou micro SD karty až o ďalších 128GB, je miesto pre nespočetné množstvo fotografií, videí, alebo akýchkoľvek dokumentov.

• slabšia baterka

Odporúčam

Tento telefon som si objednala tento tyzden v pondelok samozrejme mi este neprisiel ...presunulo ma to do obchodu bonusko.sk kde mali napisane ze do 3 dni pride no cakala som cely tizden takze nakoniec si kupim drahsi a osobne

• Za tie peniaze ozaj dobry nakup
    • Asi nic zatial
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Zatial som nezhody nenasla.
    • Celkom slušný výkon
    • Batéria
    • Hlasitosť
    • Občas sa zasekáva

Za takú cenu aká je celkom slušný mobil :)

• , zakúpené v Dobremobily.sk

• pomer cena/kvalita je bezkonkurencny, hry idu bezproblemovo, bezproblemovo ide online prehravanie, velka obrazovka, bateria dobre drzi, dual, pekny design, v baleni je automaticky ochranny obal
    • zatial sme neprisli na sposob ako prepojit mobil verzus televizor sony smart tv

za tu cenu nie je o com, velka spokojnost, zbytocne hladat dalsie chyby

• , zakúpené v F-mobil.sk

• za tu cenu super
    • zatiaľ nič

odporúčam

• , zakúpené v Dobremobily.sk

• pomer cena/výkon
    • xxx

veľa muziky za málo peňazí