Doogee BL7000

Potešte svoje mobilné ja jedinečným smartfónom značky Doogee. Model BL7000 vám na tvári vykúzli úsmev nielen svojim vybavením, ale aj príjemným dizajnom. Kovové spracovanie dopĺňa kožená povrchová úprava na zadnej strane a hladký 5.5palcový displej. Vo vnútri telefónu sa skrýva vysoko výkonný čip a batéria s neuveriteľnou kapacitou 7060 mAh. Aby ste mohli vytvárať krásne fotografie, nechýba duálny fotoaparát s 13 Mpix.

Unikátny dizajn

Mobilný telefón BL700 sa pýši nevšedným dizajnovým spracovaním. Okrem tenkého kovového tela a precízne spracovaného displeja s 5.5palcovou uhlopriečkou vás zaujme zadná strana, ktorá je pokrytá elegantnou kožou.

Konštrukcia

Android 7.0 (Nougat)
220 g
Možnosť pamäťovej karty

Radosť z fotografií

Zabudnite na priemerné snímky, ktoré končia v digitálnom koši. Smartfón vám ponúkne pokročilý duálny fotoaparát s 13 Mpix a kvalitným senzorom Samsung. A to nielen v prípade šošovky zadnej, ale aj tej prednej. Užite si „bokeh“ efekt či krásne selfie snímky.
Radosť z fotografií

Batéria aj na dlhé dni

Aj keď telefón disponuje tenkým profilom, ukrýva v sebe vysoko výkonnú batériu s 7060 mAh. Vďaka nej dosiahnete až 38-denný pohotovostný režim alebo 20 hodín prehrávania videí. Nechýba ani technológia rýchleho nabíjania.
Batéria aj na dlhé dni

Potešujúci výkon

Okrem výkonného osemjadrového čipu v telefóne nájdete priestornú pamäť RAM so 4 gigabajtami alebo 64gigabajtové úložisko pre všetky vaše dokumenty. Ukladajte filmy, hudobné súbory, hry – BL7000 sa o ne postará.
Potešujúci výkon

Doogee BL7000 je šikovný mobilný telefón s prehľadným 5,5 palcovým displejom, krásnym dizajnom kombinujúci kov s textúrou kože a bezkonkurenčné batériu.   Smartphone Doogee BL7000 má pod kapotou veľmi výkonný 8-jadrový procesor, ktorý poháňa moderný operačný systém Android. Chytrý mobilný telefón Doogee BL7000

Dokumenty

ok

Ťažký je

• veľkosť, výdrž batérie, kapacita pamäte, kompatibilita
    • váha
  • , zakúpené v MF-Elektro.sk

• Výborná cena, kvalitný tovar, silná baterka a skvelá výdrž aj pri vysokom zaťažení (min. 2 h tv každý deň, bežný internet, email)

Bez pripomienok ak veziem do úvahy že mi nevadí veľkosť 5,5 palcový a väčšia váha

• , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

• rýchly

- váha

• - batéria
    • - MiraVision pre úpravu vizuálnych efektov
    • - menu s prehľadom všetkých aplikácií
    • - 4 GB RAM
    • - fotoaparát rýchlo reaguje
    • - ergonomický, pohodlný do ruky
    • - prišiel s nalepenou ochrannou fóliou (+náhradná), silikónovým puzdrom a USB OTG adaptérom
    • - nemá notifikačnú LEDku
    • - pomalý snímač odtlačkov prstov (ktorý by som uprednostnil vzadu)
    • - nemá vlastný ekvalizér
    • - (hmotnosť)

Dlho som uvažoval nad Xiaomi, ale dal som šancu tejto značke. Mobil má pekný dizajn, no chýbajú mu niektoré spomínané vychytávky, ktoré by nemuseli. Pre užívateľov zvyknutých na značku Xiaomi odporúčam nemeniť.

• Rýchle reakcie
    • Vyladený systém
    • Nepadajú apky, nemrzne
    • Rýchly 4G LTE
    • Čierna verzia pôsobí dojmom vyššej cenovej relácie
    • Niekomu môže vadiť vyššia hmotnosť kvôli batérii - 242 gramov

Predtým mi vydržali smartfóny max. jeden deň. Tento mi vydrží pri rovnakom používaní 3 - 4 dni. Na jedno nabitie v reáli prehrá 17 hodín FullHD videa. Alebo po nabití idú 3D hry 9 hodín. Plné nabíjanie trvá niečo cez 2 hodiny. No ak je vybitý tak stačí 15 minút nabíjania a vydrží ísť deň. V tejto cenovej triede som nenašiel mobil s väčšou výdržou batérie. S kvalitou prevedenia mobilu som spokojný. V aute už nepoužívam nabíjačku ak šoférujem len pár hodín. A to mám 2 aktívne sim, bluetooth, internet, gps, spustenú navigáciu a natáčanie FullHD videa (namiesto autokamery) Odporúčam kúpu. No zvážte či Vám nebude vadiť vyššia hmotnosť kvôli batérii s kapacitou 7060 mAh. Batéria sa nedá v mobile vymeniť. No skôr ho asi zoderiem ako by som potreboval meniť baterku...

• , zakúpené v nejlevnejsimobil

Skvelý, zatial sa s ním ešte stále zoznamujem, je v ňom pre mňa veľa nových vychytávok. A batéria je excelentná - 3dni.

• 7060mAh baterka pri špičke na trhu !
    • lacna cena za taky výkon daleko od komerčných značiek(kde veľa ludí kupuje mobil len pre značku a nema ani paru ,že nejaka RAM-ka existje :D )
    • veľký displej no nie pre každého už pre mňa na hrane
    • Fastcharge 30 min 40%
    • 90 min 100%
    • v balení som mal zdarma zadný obal a 2x folie na predný display (jedna už nalepená druha do náhrady)
    • Fingerprint na prednej strane.
    • cisty Androind žiadne rozhranie od vyrobcu
    • predná 13Mpx kamera výborna kvalita nadočakavania
    • -váha ťažký cca 220 g (váhu som vedel vopred no predstavoval som si ,že nebude taky tažký)
    • -absencia sluchadliel ako pri vačšine nových mobiloch
    • - 13Mpx + 13Mpx som čakal lepšie foto pri tme slabši
    • - hodila nejaká ochrana proti prachu vode atd no v takej cene nie je možne čo vyčítat buď funkcie alebo Odolnosť
    • - chybajuce NFC v našich končinach este v začiatkoch no časom verím ,že bude nevyhnutna vec v mobile.

Odporučil by som kto chce mať veru silnu bateriu s rychlo nabijaním. Treba samozrejme brať ohľad na váhu mobileho telefonu komu by bolo na obtiaž.Chybajuce NFC niekto nikdy nevyuzije a niekto chce byt len priliž in treba si to zvažit no v tejto cenovej kategorii odporučam kto chce dobrý mobil okolo 200 € .