Doogee X30 16GB

Android 7.0 (Nougat)
191 g
Možnosť pamäťovej karty

• Mobil pre nenáročných. Pekný displej,celkom pekne foto a video,výborná cena

Mobil je z polovice v anglickom jazyku. Prehliadač sprav komplet v ang.jazyku sa nedá vypnúť a a žerie dáta aj batériu. Po dvoch dňoch začal zamŕzať a odpajal sd kartu. Po resete zase fungoval. Batéria sa dosť rýchlo vybijala. Mobil som vrátil.

• Za dobu co ho pouzivam som velmi spokojny , cas ukaze viac

Spokojny donaska z mallu prebehla ako mala

Mobil som objednala pre 11 ročnú dcéru. Podľa mňa za tú cenu nie je o čom... Ja osobne uprednostňujem ios, ale tento je v pohode. Vyzerá elegantne, v striebornej je šmrncovný :-) Kúpila si ho aj kolegyňa :-)

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 7.0 (Nougat)
191 g
Možnosť pamäťovej karty

DOOGEE X30, strieborná Ukážte svoj štýl. Kúpte si luxusný smartfón od spoločnosti DOOGEE, ktorý sa stane vaším najkrajším doplnkom. Jeho elegantné úzke telo vám presne padne do dlane a zaistí pohodlné používanie od momentu, keď sa ráno prebudíte až do chvíle, kým idete večer spať; o jeho dlhú výdrž sa stará batéria s kapacitou Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• - veľký displej
    • - dostatočná vnútorná pamäť
    • - nezamŕza
    • - dual sim
    • - cena
    • - robí pekné fotky
    • - batéria sa veľmi rýchlo vybíja
    • - dosť ťažký je
    • - pri písaní mi chýba ponuka slovenských slov ako je to pri iných mobiloch, celkovo sa zle píše
    • - slabý príjem wifi (musíte byť blízko wifi routeru, už pri menšom vzdialení sa signál vypadáva)
    • - na slnku pri fotení nie je na displeji nič vidieť

Vhodný skôr pre nenáročného užívateľa. Keď nechcete mať malý počítač namiesto mobilu, tak je tento telefón celkom v pohode. Až na to písanie správ a absenciu návodu na použitie v slovenčine alebo aspoň češtine mi na ňom v podstate nič až tak veľmi neprekáža. Na bežné fotenie, surfovanie na internete, četovanie, či hranie nie príliš náročných hier úplne postačuje. Telefón je cenovo dostupný, cena zodpovedá kvalite.

• nečakal som tak dobrý displej
    • úroveň jasu sa dá nastaviť podľa okolia
    • otáčanie obrazovky
    • android 7, slušné grafické prostredie
    • dual sim, plus slot na kartu
    • kovové telo, tlačítka
    • po mesiaci všetko funguje na 100 %
    • fotoaparát nepoužiteľný
    • 2 GB RAM, ale s problémami načítava akékoľvek súbory
    • ťažký mobil, a dosť hrubý
    • hlasitosť aj na minime dosť vysoká úroveň
    • nízke basy, hudbu si púšťam cez GM music, má v aplikácii ekvalizér, ináč by to nebolo počúvateľné
    • nemá podsvietené ovládacie tlačítka
    • rádio fm s RDS, pekná grafika, len ten plechový zvuk

za danú sumu veľké plus displej. Výkon je ale na minimálnej použiteľnej úrovni. Mobil je vhodný pre bežné volanie a sms, a vcelku dobre vyzerá. Napriek obmedzeniam vo výkone kúpu neľutujem. Dobrý mobil do rezervy.

• Mobil pre nenáročných. Pekný displej,celkom pekne foto a video,výborná cena

• Za dobu co ho pouzivam som velmi spokojny , cas ukaze viac

Spokojny donaska z mallu prebehla ako mala

• Doogee X30 doporučujeme uživatelům, kteří si nekladou vyskové nároky. Ovšem obstojná energetická výdrž a pevná konstrukce. Výhodou je však nízká cena.

• Cena,
  • Doogee X30 je dalším zástupcem levných mobilních telefonů a je pravděpodobně nejlevnějším telefonem se 4 fotoaparáty. Jaký tento telefon je? Na to se pojďte s námi podívat.

• Velmi dobri telefon odporucam
  • Tento telefon se u nás dostal do výběru TOP 5 telefonů do 3 000Kč / 120€! Zajímá vás, jaké byly zbývající 4 telefony? Podívejte na naše video.