Evolveo StrongPhone G4 LTE

Produktový rad
Evolveo StrongPhone
Nadstavba systému
bez nadstavby

EVOLVEO StrongPhone G4 má extrémne pevné vodotesné robustné puzdro, pre maximálnu ochranu pred nepriaznivými podmienkami, ktorým môže byť vystavený pri každodennom používaní.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• možno slabší foťák

• máme ho krátko, ale zatiaľ spokojnosť
    • zatiaľ nič
  • , zakúpené v Fitparadise.sk

• Jednoduchá a pritom príjemný telefón. Pogumovaná zadná časť zabezpečuje stabilitu počas práce s telefónom. Softvér a ovládania štandard. Zatiaľ som veľmi spokojný.
    • neviem ako to je na iných zariadeniach, no na tomto telefóne trvá pri multitaskingu dlhšie než nabehne tlačidlo "zavrieť" - a možno som príliš rýchly:D
  • , zakúpené v MP3.sk

• Neskutočný,po prvom zapnutí mi skúška zvonenia odpovedala nedostupnosť telefónu a to som mal 1 telefón v pravej a druhý v ľavej ruke indikátor nabíjania batérie neukazuje pripojenie k mobilnú sieť nepripojilo ani servisný technik to nedokázal a o ďalších aplikáciách ani nehovorím mal som z Aliexpressu mobil dogge ten by som ohodnotil na 5 a ten váš na -5
  • , zakúpené v Fitparadise.sk

Jeden z top mobilov vo svojej kategórii.

• Zmätočné fungujúci SIM procesor. SIM-karta sa vypína - hlási žiaden signál , hoci pokrytie signálu je veľmi dobré.

SÍM procesor tohto mobilu je zmätočný. Ak zapnem jednu simku na 4G druhá sa automaticky nastaví na 2G, SIM ktorá je pripojená na mobilné dáta sa dá nastaviť na 4G druhá sa automatický nastaví na 2G. To by nebol až taký problém, ako ten , že SIM karta G stále vypadáva ( telefón hlási žiaden signál, hoci pokritie signálu je výborne) . Ako bombonik ku chybovosti tohto mobilu uvediem ešte ďalšiu skutočnosť ak mi aj mobil nesignalizuje na G simke žiaden signál, aj tak niekedy som pre volajúceho nedostupný, a po určitej dobe mi príde SMS o zmeškanom hovore.

• , zakúpené v 220volt

Som veľmi spokojný, Dobre sa drží, dobre fotí, reaguje ako má. Ešte mi nespadol ani som ho ešte nevykúpal.

• , zakúpené v 220volt

Prehľadné jednoduché ovládanie, odolný zatiaľ. Napriek tomu by som uvítal k nemu aj ochranné doplnky, ktoré však nie sú na trhu dostupné (obal, bezpečnostné krycie sklo).

• Odolné telefóny sú v dnešnej dobe veľmi populárne, keďže veľa znesú. Evolveo je český výrobca, ktorý sa snaží novinkou z...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk