EVOLVEO StrongPhone Q4

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• rýchly, spoľahlivý

odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• - dobrý zvuk aj pri zvonení, hudbe, navigácii
    • - padá, umýbam ho , všetko ok
    • trocha tažký ale je to zvyk

doporučujem

• , zakúpené v Alza.sk

• odolnost
    • vydrz /nabijam raz za tyzden/
    • onedlho boli na displeji jasne viditelne skrabance hoci este nepadol a nosim ho vo vrecku...
    • i napriek zablokovaniu, pri noseni vo vrecku, vytukava cisla ako by ste chceli volat... (zatial neviem identifikovat pricinu)
    • GPS je takmer nepouzitelne

vcelku dobry mobil, no chcelo by to dajake sw upravy. Po dlhsom case som editoval tuto recenziu s novymi poznatkami. GPS sa nedalo puzivat. Mobil nedokazal zachytit stabilny signal gps. Obcas sa chytil na par sekund vo volnom priestranstve, ale to bolo asi vsetko

Konštrukcia
Android 4.2 (Jelly Bean)
240 g
Možnosť pamäťovej karty
Odolné

Extrémne odolný telefón pripravený nasledovať vás do miest, o ktorých sa ostatné telefóny netrúfnu ani uvažovať. Špeciálne navrhnutá konštrukcia s pogumovaným povrchom znesie aj to najhrubšie zaobchádzanie v tých najextrémnejších podmienkach, a tak si svoj názov StrongPhone rozhodne zaslúži. Aj cez svoju enormnú odolnosť je však vybavený 4 " displejom, štvorjadrovým procesorom , Špičkovým fotoaparátom a dokáže mať zrazu aktívne dve SIM karty, čím sa z neho stáva doslova unikát na svetovom trhu.

• Je to omyl a podvod na zákazníka!
    • Nie je nárazuvzdorný ani prachutestný . Vonkajší reprák po mesiaci chrčí. Ochranný obal originálny neexistuje a náhradu radšej ani neskúšajte. A reklamácie zásadne neuznané. Mám ho je to jednoducho ODPAD!!!!

Mám ho je to smetie.

• pokny
    • mikrofon 2 krat odisie
    • po 2 rokoch odisiel uplne
    • po malom pade praskol displej nikdy viac taky mobil

neodporucam pri reklamacii reproduktora mi bolo povedane ze ju neuznavaju lebo tamboli kovove piliny .a ze vraj je odolny aj proti prachu.

• Je naozaj vcelku robustný a odolný.
    • Výdrž batérie.
    • Vcelku dobré ovládanie
    • Kvalita HW je sporná
    • Odolnosť voči prachu sa nezakladá na pravde
    • Občas rád zamrzne
    • Občas sám vytáča čísla pri nosení vo vrecku
    • Otrasné jednanie jediného záručného servisu v SR

Nuž, mám tento telefón už dva roky. Hneď na začiatku boli problémy zo stmavnutím obrazovky, telefón sa nedal ovládať. Vyriešilo sa to výmenou zákl.dosky, síce až na druhý pokus ale potom už išiel bez problémov. Udivilo ma otrasné jednanie záručného servisu v Malackách. Oprava trvala dlho(na dvakrát) nevedeli mi dať priebežnú informáciu. Teraz po dvoch rokoch používania zrejme dodýchal zadný reproduktor, takže s tou odolnosťou voči prachu je to viac než iluzórne. Som s telefónom spokojný, aj keď opísané problémy mi navodzujú zmiešané pocity.Výrobca by mal riešiť ústretovosť servisu a poopraviť informácie o odolnosti voči prachu IP67 je dosť vážny certifikát a nemalo by sa stať že prach zničí reproduktor.Fandím českej značke a aj telefónu,len musia ešte na sebe popracovať.

• Proste nič
    • Telefon môžete použiť ako zbraň
    • Usb
    • Skrutky na kryte
    • Gorilla glass asi len na papieroch
    • Hrubka
    • Foťák
    • Dolné tlačidlá
    • Nemôžete si dat normalne sluchatka (vlastne môžete ale musíte si vybrať s tenkým jackom alebo osmirglovat ten plast na koliku
    • Je to vlastne značka. OINOM LMV9
    • skuste to dať do googlu
    • SHIT

NEKUPOVAŤ NAKUPOVAŤ !!!!! OLUTUJETE TO!!!!
    Telefón som si nekúpil ale som si ho vybral ako vianočný darček od uja. Ľutujem to. Proste veľa krát mi spadol na zem nic mu nebolo lenze daval som si druhu sim kartu a skrutky nesli odkrutit lebo bol vydratý zavit. Potom som ho nepouzival ako mesiac "pochoval som ho do suplika" ale potom som uz nevydržal potreboval som ho iný som nemal tak som si teda ten kryt po vylomení dáko paskou zalepil nech je aspon pokope tak teda som ho zapol a teda nastavujem si veci okolo toho este daake nove kontakty a zrazu sa mi sám zamkol a kwd som ho zapol, odomkol kukám kukám pásy vsetkých farieb na displeji.
    No a odvtedy som ho pouzival asi mesiac a potom som si zobral staru nokiu a prekvapivo bola lepšia. Dostal som novy mobil a vcera asi určite je to karma vyberal som si suplik telefon mi spadol a pavucinka na displeji. Trocha nechapem displej nebol ani trocha puknutí ale nieze by mi spadol na chodnik a rozbil sa ale ludia on mi spadol na KOBEREC A ROZBIL SA. Co dodat proste ja neviem. Znacku evolve/o uz nechcem ani vidieť uz si ani baterku nekupim. Hrôza....

• je to šrot
    • reklama krásna , ale záruka žiadna

kupte si niečo iné

• jedine co je dobre ze je odolny voci padom....
    • zamrza
    • uz mi odisiel aj displej
    • hotova katastrofa
    • velmi silny magnet a nabera kovove castice a potom odchadza reproduktor

velmi som sa tesil na tento telefon a prislo velke sklamanie

• asi odolný.. zopár krát mi padol a v pohode
    • veľmi slabý displej, na slnku zabudnite že dačo uvidíte,
    • od nova nešlo GPS, reklamácie , prišlo nešiel už ani telefón po znovureklamovaní prišlo OK ( zabil som 2 mesiace so starou dobrou Nokiou)
    • GPS načítava stelity strašne dlho ( blbý SW či HW) , to je vlastne jedno aksa potrebujete rychlo zorientovať zabudnite
    • blbý managment pamäti. neviem čo kde je
    • nabíjanie len s vlastným káblom ( dlhší konektor) a ešte by sa dalo pokračovať ale načo..

okrem odolnosti ( asi ) veľmi slabý výrobok

• ...výborný
    • slabšia vydrž baterky

výborný,len si treba naň zvyknúť

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• rýchly, spoľahlivý

odporúčam

• Celkom dobrý sw, aj práca s ním, pravda pokiaľ išiel.
    • Po roku používania začal zamŕzať. Jediný záručný servis v SR je hotová katastrofa, neochota,neodbornosť. Po prvej reklamácii ho poslali späť Neopravený.Poslal som im ho tam znovu

Fandil som českej značke, ale žial sklamanie