Recenzie Evolveo StrongPhone Q6 LTE

Overené recenzie Evolveo StrongPhone Q6 LTE

Pridané: 4. augusta 2017

• baterka ma slušnú výdrž
  • svetlo
  • vecsi ako som cakal
  • po 2 tyzdnoch sa zacala odliepat guma nad displajom
  • svetlo sa neda rozsvietit tlacitkom
  • niekedy je strasne spomaleny
  • treba dlhy konektor na nabijanie

Overený zákazník mobillacno

Mirka

Pridané: 21. júna 2016

Zakúpený v mobillacno

• Odolný,výdrž batérie,svižný,kvalita fotografie,možnosť zvonenia na každého iné.
  • Gumové kritky na sim-ky zle priliehajú,treba ich stále kontrolovať,lebo sa vysúvajú,mohutný/bolo v popise/.

Odporúčam

Overený zákazník MP3.sk

Jaroslav

Pridané: 1. júna 2016

Zakúpený v MP3.sk

• Kvalitný fotoaparát na dobré fotky, kvalitné videá
  • Telefón sa od prvej chvíle nedal nabíjať, treba nájsť správnu polohu konektoru, a po čase ju skontrolovať, inak telefón v kuse ukazuje, že sa nabíja, ale nenabije sa ani po celej noci. počas nabíjania s nim neslobodno ani pohnúť, alebo nedajbože prijať hovor, lebo znova prestane nabíjať, pravdepodobne je chybný port v telefóne, lebo priložený kábel je v poriadku, iný telefón nabije.
  • Po týždni som si ho zobral tam, kde som ho potreboval, na turistiku týždeň do Karpát. hne´d prvý večer z ničoho nič zhasol displej, a telefón prestal reagovať na akékoľvek podnety, akurát reagoval na bočné tlačítko pridávania zvuku. Nedal sa ani prijať hovor, správal sa ako nedostupný, hoci boli vložené 2 sim karty.
  • vždy zhruba po hodine zareagoval na aktivačné tlačítko, na stotinu sekundy sa rozsvietila obrazovka, ale to nepostačovalo ani na to, aby sa telefón dal vypnúť. Keďže sa batéria nedá vybrať, nemohol som si s ním v lese poradiť. Zhruba po 6 hodinách v noci sa obrazovka konečne rozsvietila na tak dlho, že som telefón vypol. Druhý deň ráno v lese som telefón zapol, asi pol dňa fungoval normálne, potom sa situácia zopakovala, znova vypnúť sa mi ho podarilo až neskoro večer. daľšie dni som telefón používal tak, že som ho po odfotografovaní toho ,čo som potreboval, či po telefonáte, vždy dal do režimu lietadlo. Po návrate o týždeň sa už situácia nezopakovala, počkám ešte chvíľu, ako tu bude s nabíjaním, a ak sa to nezlepší, budem ho reklamovať. reklamoval by som ho už dávno, ale som si tam pracne nahádzal asi 200 kontaktov, a to ma odradzuje, keďže karty sú plné, a pri kopírovaní na ne sa aj tak dôležité údaje (maily, adresy a pod) stratia.
  • Daľšia vec, čo som sa nikde nedočítal pred kúpou je to, že telefón sa dá používať len v režime 2 sim karty, alebo 1 sim karta + 1 pamäťová karta. to som zistil až pri prevzatí.
  • Mám dosť silné pochybnosti o jeho vodotesnosti, pretože na rozdiel od predchádzajúceho Evolvea sú krytky na nabíjanie, sim karty a pod úplne odfláknuté, nie je problém aby sa aj samovoľne vo vrecku či taktickej veste otvorili. Myslím si, že najmä krytka nabíjacieho konektoru sa pri častejšom používaní úplne odtrhne. Kým predchádzajúce Evolveo Strongphone bez úhony vydržalo potopenie do vody, a pod, u tohoto telefónu aj napriek krycej fólii už po týždni v horách došlo k poškrabaniu, a to som sa s ním snažil zaobchádza ako v rukavičkách, tzn. že som si dokonca zablatené rukavice dal z rúk dole pred tým, než som s ním začal niečo robiť.

Kým predchádzajúci 2 simkový telefón , síce s nekvalitným foťákom, bol úplne super, a bol to naozaj outdorový telefón, toto je podľa mňa hračka do kancelárie, alebo sa dá použiť ako drahá navigácia do auta. to že mi zlyhal v dôležitej akcii v horách ho u mňa odpísalo na dlhú dobu, plus vonkajšie prevedenie ktoré majú lepšie zvládnuté telefóny z Aliexpresu, ma bohužiaľ utvrdilo v tom, že tento telefón ani z´daľek neprekročil tien svojeho staršieho brata a že mu nesiaha ani po päty. Telefón dám reklamovať, a opäť radšej budem nosiť staré Evolveo + dotykovku s dobrým foťákom, ako túto zgýdu, ktorá nerobí nič poriadne.