GIGABYTE GSmart CLASSIC

Verzia operačného systému
Android 5.1 (Lollipop)
150 g
Možnosť pamäťovej karty

Základný smartphone pre nenáročných užívateľov je vybavený štvorjadrovým procesorom s frekvenciou 1,2 GHz pre každé jadro. Procesoru sekunduje operačná pamäť RAM s kapacitou 1 GB. Ovládanie telefónu bude prebiehať cez 5" veľký dotykový displej s rozlíšením 1280x720 pixelov a tri kapacitné tlačidla pod displejom. Telefón podporuje WiFi siete, 3G mobilný internet, GPS a Bluetooth. Interná pamäť poskytuje 8 GB s možnosťou rozšírenia až o 32 GB pomocou microSD karty. Dual SIM funkcia zaisťuje využitie dvoch SIM kariet naraz. Telefón je ďalej vybavený dvojicou fotoaparátov predným s rozlíšením 5 MPx a zadným s 8 MPx, ku ktorému bol ešte pridaný LED blesk. Telefón je dodávaný s operačným systémom Android 5.1.

• cena...
    • slaby fotoaparat.... casto ho seka,

neodporúčam!!!!

• Rozlisenie displaya
    • Hardware
    • Celkovo velmy nekvalitne prevedenie tela
    • Zle umiestnene 3 touch tlacidiel bez podsvietenia
    • Zly fotak
    • Slaby reproduktor s malo kvalitnym zvukom
    • Nekvalitna dotykova plocha na displayi
    • Neodladeny system

Na svoj prvy smartfon som mal bohuzial obmedzene financie. Mal som taktiez mierne skreslene informacie o tom, na co sa pri vybere smartphonu zameriavat. Vybral som si cisty android, pre nizku spotrebu a takisto pomerne dobry hardware na cenu, co tento mobil splnal.

Podcenil som vsak veci ako je kvalita dotikoveho displaya. Doma sme mali tieto telefony 2, oba mali nerovnomernu dotykovu plochu na displayi, co sposobovalo niekedy ine reakcie obrazovky ako sa ocakavalo, co bolo frustrujuce. Taktiez som pomerne rychlo zistil, ze odolne "sklo" na tomto mobile nie je az tak odolne, ako bolo pisane v opise.

Tlacidla su umiestnene prilis na okrajoch mobilu, su nepodsvietene a dost citlive. Lahko dojde ku kontaktu s nimi.

Najdolezitejsia funkcia, volanie, sa stalo utrpenim. V mobile je velmi slabo pocut a ani prepnutie na zadny reproduktor nie je vzdy napomocne, kedze zvuk z tohto je dost skresleny az plechovy.

Fotoaparat je pomerne zly. Neocakaval som vsak od neho viac. Nie je to softwarovy problem, ani skusanie ineho softwaru na fotky, kvalitu fotografie nezlepsil. Hlavny problem je zrnenie aj pri dobrom svetle.

OS nebol odladeny, v dobe ked som sa tohto mobilu konecne zbavil. Problem bol hlavne s tym, ked clovek stlacil stredne tlacidlo. Po jeho stlaceni sa otvorila google aplikacia a ak bol uzivatel offline zamrzla system. Mobil sa tiez zvykol sam updatovat a restartovat bez notifikacie.

Celkovo to nebol prave najlepsi zaciatok mojej smartfonovej kariery. Mobil neodporucam asi nikomu, jedine tak mozno malym detom na hranie hier. Hardware nie je az tak zly, na tuto cenu, cize aplikacie na nom idu pomerne plynulo. Problem je, ze aj ich bude pravdepodobne frustrovat nekvalitna dotikova plocha na displayi

• je to telefon zo vsetkim co ma telefon mat

telefon ma vsetki vihodi je ok

• Nový android 5.1 lolipop
    • Svižný systém , neseká
    • Za tu cenu pekny display
    • Pekny dizajn
    • Trosku horsia vydrz , ale to sa da vyriesit aj powerbankou
    • Fotoaparát, v špecifikáciach píše že 8Mpx ale nieje až tak dobrý
    • Fotí horšie jak staré htc desire c
    • Fotoaparat jak na obicajnej tlacitkovej nokii
    • Displej je pekný , ale má spomalené reakcie
    • Semtam neazareaguje
    • Ak pišete rychlo na klavesnici tak tu na to zabudniťe
    • Tie farby sa z toho zlupujú (hlavne na bokoch )
    • Obal na tento mobil tak lahko nezoženiete
    • Už po pár pádoch vyzerá o dosť horšie

Sice tento mobil nie až taky dobry ale to visno aj na cene ktora je dosť nízka leby bol dajaky samsung s touto vybavou ta k stojí min. 150€.
    Ale za tuto cenu by som radšej odporucal prestigio muze c3 ktore ma aj lepsiu baterku

*ked mobil prvykrat zapnete mate tam naistalovane aplikacie ako battery doktor a clean master ,cm security (tieto aplikacie su stale spustene ty padom vam zeru bateriu a spomaluju mobil) a keď si tieto aplikácie z mobilu odinštalujete /zakážete tak vám v nastaveniach pod ikonamii wifi bluetooth nepojde prejst na dalšie siete , stale keď na to kliknete tak vám spadne cela aplikacia nastavenia.
    Takže záver je že radšej odporúčam kupiť si prestigio muze c3

• cena, výkon, velkost, folia,
    • slabsie sluchadla, ale nie je to vážny problém

kavlita za dobru cenu, zatial sme velmi spokojni

• vsetko dobre ALE!!!!
    • zvuk....PANE BOZE nic nije pocut ani na sluchatkach!!!

hned som vratl naspat do obchodu!!!

• rychlo reaguje
    • android 5,1
    • vzhlad. velmi pekný
    • FOTOAPARAT - hotová KATASTROFA!!!!

Cena - rýchlosť - najnovsí android všetko pekné ale ak chcete použit fotoaparát HROZA! 8mpx ? fotky ako z doby kamennej ... na telefone s 2 mpx som mala lepsie fotky ako na tomto !!! Ak by som chcela dať fotku na socialnu siet by som sa musela hanbiť. Nič nepomohlo žiadne manuálne nastavenie. Už len ked si ich pozriete pri odfotení su otrasné a po pozretí na pc na detaily zabudnite ... budete radi ak bude farebná ... Všetko je tmavé a nevyrazné a ten šum ....

• dobra cena
    • chyba led dioda fotoaparatu

dobra cena

• dobrá cena a výkon
    • kúpil som ho a nefungoval mikrofón,po troch týždňoch sa vrátil z reklamácie že nieje žiadna závada a že všetko funguje,o 8 dní mi mikrofón nejde znovu,asi ho vrátim

kým ide tak je dobrý,ak mi ho vymenia možno ho vezmem znovu,zrejme vada výrobcu

• POMER CENA/VÝKON
    • NIČ