GIGABYTE GSmart GS202

dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
147.6 g
Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v MobilPC.sk

• dual sim, veľká obrazovka
    • slabá výdrž batérie, menu nieje úplne v slovenčine aj keď je natavený slovenský jazyk

Za takú cenu, určite netreba očakávať veľa. Ale som s ním vcelku spokojná

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
147.6 g
Možnosť pamäťovej karty

Skvele vyzerajúci mobilný telefón je osadený dvojjadrovým procesorom s frekvenciou 1 000 MHz a operačnou pamäťou veľkosti 512 MB. Pamäť dosahuje kapacitu 4 GB a predinštalovaný má operačný systém Android 4.0. Fotografie či videá si vytvoríte kvalitným fotoaparátom s rozlíšením 5 Mpx.

1zákazník odporúča produkt

• Dualsim
    • Vykon
    • Fotoaparat
    • Bateria

Telefón používam tyzden.zatial som nad očakávanie spokojný. Telefón reaguje dobre zvláda aj hry(skúšal som nfs,aj ked hry niesu mojou prioritou). O fotaku som čítal ze nieje kvalitnú,moje skusenosti ale su opačne fotky na mobilné zariadenie velmi dobre aj video. Keby som chcel viac zoberiem fotoaparát . Jediná vycitka z mojej strany je barteka tu by chcelo silnejšiu. Zatial pri intenzivnejsom používaním vydrží od rana do večera a to bez mobilného internetu. Ale celkove hodnotenie je kladne. Keby sa rozhodujem dnes kupujem znova tento mobil