GIGABYTE GSmart Maya M1 V2

Možnosť pamäťovej karty

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• foták 4jadrový procesor
    • slabsie gps, neda sa zohnat silikonový kryt

Za tu krátku dobu som velmi nestihla vsetko vyskúšať...ale foták oka akurát, že k mobilu je voucher na sygic, mobil ma slabsie gps niekedy treba cakat aj pol hodiny kym naskoci, akokeby mensia provokacia. inac zatial spokojnost vsetko funguje ako ma

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Pomer cena vykon
    • Vydrz baterie

Skvela volba za nizku cenu

• , zakúpené v OKAY.sk

cenovo vyhodny, nemohla som najst spotrebitelsku prirucku na webe,pomohla som si sama...je to podobny system ako ine. skvele fotky.

Konštrukcia
dotykové
Operačný systém
Android
Verzia operačného systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
147 g
Možnosť pamäťovej karty

GSmart MAYA M1 v2 je pripravený podržať vás v každej situácii. Pri riešení pracovných záležitostí oceníte  výkonný   procesor, v súkromí zase skvelý fotoaparát s rozlíšením 8 Mpx, ktorý – okrem iného – automaticky zaostrí na každú tvár v dosahu.

V porovnaní so svojím predchodcom disponuje Maya M1 v2 výkonnejším  štvorjadrovým procesorom s taktom 1.2 GHz  a operačným systémom Android 4.2 Jelly Bean, čo spolu s 1 GB RAM zabezpečuje plynulé a rýchle reakcie smartfónu. Displej s uhlopriečkou 4,5 palca ponúka kvalitné zobrazenie a široké pozorovacie uhly. Výrobca pri ňom použil zobrazovací panel typu IPS, ktorý dosahuje rozlíšenie 960 x 540 pixelov. Fotoaparát s rozlíšením 8 Mpx umožňuje nasnímať fotografie vo veľmi dobrej kvalite. Zariadenie má interné úložisko s kapacitou 4 GB, ktoré sa dá rozšíriť o 32 GB cez micro SD kartu.

Výhodou smartfónu je, že sa doň zmestia dve SIM karty naraz, takže poplatky za hlasové a dátové služby máte vždy pod kontrolou.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Vyzerá dobre ale to je asi tak všetko.
    • Ani nie po pol roku mi odišiel mikrofón, dala som ho 2x opravovať na vlastné náklady, keďže na reklamáciu som ho mala posielať niekde do čiech, komunikácia hrozná a dokonca ani v oprave nevedeli čo s ním, vymenili čo sa dalo a ani tak nefunguje, takže už nikdy neznáme značky a nikdy z internetu.
    • Dokonca mi už ani vibracia mi už nefunguje.

Viac by som ho už nekúpila.

• Dobrý foťák, skvelý výkon, krásne spracovanie a veľký display v malom tele
    • Výdrž batérie

Telefón sám o sebe je dobrý, len škoda že sa nedá dokúpiť lepšia batéria. Display je v malom tele, lebo brat má 4palcový ale telo rovnaké.Taktiež je perfektná predná kamera, výborné selfie ;). Perfektne šlapú veľké hry a ani raz mi žiadna hra nespadla!!!!! Za tú cenu sa oplatí, no dávajte pozor odkiaľ kupujete. Radšej zaplatím o 10€ viac, ako dať ho reklamovať. Ak začne haprovať urobte reset telefónu. Pre mňa ako študenta je tak akurát.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• foták 4jadrový procesor
    • slabsie gps, neda sa zohnat silikonový kryt

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Pomer cena vykon
    • Vydrz baterie

Skvela volba za nizku cenu

Objednávala som telefón z HROZNEJ stránky. www.pc.onisoft.sk . Objednávala som vo februári. Kus prišil pokazený. NEOCHOTNE mi ho vymenili. Teraz, sa pokazil opäť. Zo stránky kde som ho objednávala ma odporučili na totálne zlý servis a medzičasom sa stránka vymazala. Neviem z akého dôvodu. Mail im takisto nefunguje. čiže si teraz s telefónom môžem akurát tak viete čo.

Telefón ako taký je fájn, ale už NIKDY si nebudem objednávať zo stránok z internetu a ak áno, tak značky ktoré sú tu dlho a aldho aj budú!!!!

• vykon
    • rychlost
    • dizajn
    • dual sim management
    • bateria (zapnuta wifi,vypnute gps a data) - 4dni
    • po 5 tyzdnoch posielam na reklamaciu (odisiel mikrofon ako dalsim x ludom)
    • velkost (prekaza vo vrecku)
    • menej nastaveni oproti HTC Desire S
    • prvykrat GPS signal chytil po pol hodke, celkovo signal nie je najlepsi
    • chybajuca notifikacna diodka
    • slabsia citlivost displeja na dotyk

Naco je toto povinne? Zhrnute vyssie. The End

super

• , zakúpené v OKAY.sk

• Všetko
    • furt sa dačo kazi raz hlas druhikrat dačo ine

furt sa dačo kazi raz hlas druhikrat dačo ine ja ho sice nemam ale mojasestra ano a je dobry aj ja si ho asi kupim

• Rýchla odozva.
    • Veľká obrazovka.
    • Nič.

Dobrý výrobok za veľmi veľmi dobrú cenu.