Recenzie Honor 10 4GB/64GB Dual SIM

(11 z 12 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie Honor 10 4GB/64GB Dual SIM

Pridané: 5. januára 2019

• Výkon
  • Vzhľad
  • Funkcie
  • Zadná strana telefónu sa zamacká, ale pribalený obal tomu pomôže takže vlastne žiadne nevýhody
  • Telefón nemám dlho, ale nič iné okrem tejto nevýhody som nezaregistroval, ale možno ešte slabší reproduktor, ale to sa dá opomenúť, ak nie si náročný používateľ

Pridané: 17. decembra 2018

• Citacka odtlackov prstov nefunguje upne idealne.

Pekny dizajn, rychle odozvy, vyborny pomer cena/vykon

Erich

Pridané: 24. novembra 2018

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Pomer cena/výkon je pri tomto telefóne v porovnaní s konkurenciou jednoducho úžasný
  • Nádherný dizajn, dobre padne do ruky, jemný 5,84'' FHD+ displej, rýchle reakcie, procesor Kirin 970 má výkon na rozdávanie, 3,5mm jack, infraport na ovládanie domácej techniky, rýchle odomykanie face id, dobrá výdrž batérie a v balení priložený transparentný mäkký kryt

Môžem len odporučiť.

racoonka

Pridané: 23. novembra 2018

Zakúpený v WebMobily.sk

• Pouzivam produkt iba par tyzdnov, co mozem zatial povedat, ze je rychly, lahky, foto/video vyborna kvalita. Myslela som si, ze obmedzenie pamate bude problem, ale zatial je to v pohode.

Jedine, co my zatial vadi, ze na prenasanie fotiek z mobilu si na mac potrebujem stiahnut zvlast aplikaciu of Huawei.

Matúš

Pridané: 20. novembra 2018

• Nádherný dizajn
  • Rozmery
  • Fotoaparát
  • Rýchlosť
  • Čítačka odtlačkov
  • Nemožnosť používať hornú lištu bez odomknutia

Pred týmto telefónom som mal Xiaomi Redmi 3S a uvažoval som nad Pochophone F1 takže porovnávam najmä tam. Honor som si vybral aj kvôli krásnemu dizajnu (ja mám Phantom Green) a naozaj po tejto stránke je to skvelé (veľkým negatívom však je, že povrch je absolútnym magnetom na odtlačky, takže telefón je nonstop "dochytaný").Displej je super, reaguje na zmenu svetlu a nočný režim poteší. Nie som nejaký expert na hardware, takže viem povedať len toľko, že telefón šlape, je naozaj rýchly, HOCI pri dlhšom intenzívnom používaní sa prehrieva. Fotoaparát je oproti Xiaomi čo som mal predtým niekde absolútne inde a je to obrovská devíza tohoto telefónu, nemám čo vytknúť. Čo mi však mimoriadne vadí, sú detaily. Pri bežnom chytení do ruky sa mi často stáva že chcem odomykať cez predný foťák, keďže telefón nemá príliš rozlíšený vrch a spodok (to by ani tak nevadilo, aspoň je displej väčší) Čo ma však vyslovene irituje je čítačka odtlačkov prstov, tá je pre mňa úplny FAIL. Pri Xiaomi som si zvykol na čítačku vzadu ktorá pracovala spoľahlivo (na mokrom povrchu síce nefungovala). Tu je čítačka na strane displeja a pre mňa je úplne hrozná. Telefón odomkne naozaj rýchlo, avšak iba v prípade že prst položíte v "správnom" uhle. Na predošlom telefóne mi to odomklo s prstom v rôznych uhloch aj "dole hlavou." Pri Honore 10 ak nepoložím prst pomaly kolmo na telefón tak sa neodomkne. Riešením by asi bola odomykanie tvárou ale tomu sa zatiaľ vyhýbam takže neviem posúdiť (call me paranoid). Takisto ma irituje nemožnosť prístupu k hornej lište z uzamknutého telefónu. Banálna vec ale pre mňa znateľná. Ak to mám hodnotiť celkovo tak na papieri tento telefón vyzerá naozaj parádne, no za 340€ som nečakal toľko (pre mňa) zbytočných nedostatkov (stále je to však skvelá mašinka a odporúčal by som ju, predsa len klady určite ďaleko prevažujú zápory) ale predsa len Xiaomi predáva niektoré svoje telefóny aj pod 200€ a nie sú až tak horšie. Bol som však márnivý a dal som na dizajn.

Pridané: 15. novembra 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

• dobrá cena, výborný fotoaparát

Pridané: 21. októbra 2018

Zakúpený v MOBILE WORLD

• dobrá cena, kvalitný mobil

Pridané: 27. septembra 2018

Zakúpený v Mobiluj

• Za tú cenu veľmi výkonný smartfón keďže sa neplatí za značku , foťák je výborný, celkovo spokojnosť, veľa muziky za málo peňazí
  • Niet čo vytknúť

stano

Pridané: 26. septembra 2018

Zakúpený v Mobiluj

• nevýhodu som zatiaľ nezistil

Pridané: 21. septembra 2018

Pridané: 9. septembra 2018

• dobrá kvalita

www.techvia.sk

Pridané: 20. augusta 2018

Honor 10 – Cenovo dostupnejší, kvalitou očarujúci smartfón z dielne Huawei - techvia.sk

Po dizajnovej stránke nemáme smartfónu Honor 10 čo vytknúť. Vyzerá moderne, elegantne a veľkým plus sú použité materiály. Trojica fotoaparátov sa skutočne podarila. Umelá inteligencia a aj automatické zaostrovanie pracovali správne.

Celá recenzia na www.techvia.sk

Jozef

Pridané: 18. augusta 2018

Zakúpený v Mobiluj

Bol to darček pre manželku, ale zatiaľ je spokojná. Fotí perfekne..

Pridané: 6. augusta 2018

• Skvelá cena
  • Rýchlo

Pridané: 30. júla 2018

• Dizajn, rychlost

phonemaster

Pridané: 29. júla 2018

Zakúpený v Mobiluj

Kazdy komu zalezi aj na vzhlasde telefonu tak odporucam objednat farebne prevedenie phantom green. Je perfektny. Telfon rychlo reaguje, fotky su super. Je to nieco podobne ako huawei p20, no nie je to p20.

timmo1

Pridané: 10. júla 2018

Zakúpený v Bestcena.sk

v tejto cene absolútne top telefón
-super foťák s umelou inteligenciou

Lukas Zachar

Lukas Zachar

RECENZIA Honor 10: Najväčšie prekvapenie roka? - YouTube

Honor 10 je novou vlajkovou loďou, ktorá má zmeniť pozíciu dcérskej spoločnosti Huawei na nepoznanie. Podarí sa mu to?

www.techbyte.sk

Pridané: 20. júna 2018

RECENZIA Honor 10: Najvýkonnejší telefón, ktorý ti nezničí peňaženku!

Honor 10 je zariadenie, ktoré neprekvapí, ani nesklame. Je to stávka na istotu, ktorá je okorenená nádherným dizajnom, poriadnym výkonom a luxusne nízkou cenou.

Celá recenzia na www.techbyte.sk

Zakúpený v mobillacno

• výborný fotoaparát

Pridané: 7. júna 2018

ASUS Zenfone 5 vs Honor 10 - [porovnání] - YouTube

ASUS Zenfone 5 a Honor 10 jsou bezesporu jedny z nejúspěšnějších telefonů první poloviny roku 2018. Ptali jste se nás, jaký z nich si vybrat a proto vám v dalším videu přinášíme slíbené porovnání.

mobilizujeme.cz

Pridané: 6. júna 2018

Recenze Honor 10: je dostatečně zaděláno na úspěch? - Mobilizujeme.cz

Nejnovější vlajkový model od čínského Honoru opět ukazuje, že celkově skvělý až skoro dokonalý telefon nemusí stát přes 20 tisíc a mít ultimátní výbavu. Jde to klidně i za poloviční cenu, stačí jen přežít pár kompromisů, které však zákazníkům prakticky nemusejí vůbec vadit. Je tedy nový Honor 10 trefou do černého, stejně jako předchozí generace?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

PetraK

Pridané: 5. júna 2018

Zakúpený v mobillacno

• pomer cena - kvalita
  • momentálne novinka na trhu za prijateľnú cenu

Zariadenie používam týždeň, zatiaľ neviem popísať recenziu

techbox.dennikn.sk

Pridané: 3. júna 2018

Honor 10 - Keď sa spojí krása s inteligenciou! | TECHBOX.sk

Honor 10 milo prekvapil. Je to totiž veľmi dobre vyvážené zariadenie, ktoré poteší používateľa nielen krásnym dizajnom, ale aj slušným hardvérom. Vylepšenia fotoaparátu, vrátane umelej inteligencie sa zas postarajú o to, aby aj úplný amatér zvládol vytvoriť skutočne krásne fotografie. Škoda len drobností, ako je slabšie video, alebo chýbajúca optická stabilizácia.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

techbox.dennikn.sk

Pridané: 3. júna 2018

Honor 10 - Keď sa spojí krása s inteligenciou! | TECHBOX.sk

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

www.svetandroida.cz

Pridané: 1. júna 2018

Honor 10 recenze: Za vynikající cenu dostanete kvalitní a rychlý telefon

Honor 10 se do Česka přiřítil s hodně lákavou cenou, která je dokonce nižší než u předchozího modelu. Novinka má výřez v displeji, ultrazvukovou čtečku otisků prstů, zajímavý design zadní strany nebo duální fotoaparát s podporou umělé inteligence. Má telefon nějaké nedostatky, nebo půjde o šampiona se skvělým poměrem cena/kvalita? To zjistíme v dnešní recenzi Honor 10.

Celá recenzia na www.svetandroida.cz
SvetAndroida.cz

SvetAndroida.cz

Pridané: 1. júna 2018

Honor 10 - první pohled - YouTube

Závěrečné shrnutí ukazuje, že Honor si přichystal mobil, který v mnoha ohledech dokáže konkurovat vlajkovým lodím, které stojí téměř dvakrát více. Na druhou stranu Honor 10 nasekal mnoho zbytečných chyb, které sice nejsou tak důležité a zároveň i různá omezení, kde je to spíše o tom, aby Honor 10 ještě více nekonkuroval mobilu Huawei P20. Řeč je o optické stabilizaci obrazu, která pomáhá nejen u videí, ale i u nočních fotografií, kde právě Honor 10 zaostává. Mezi chyby zařazujeme špatně viditelnou LED diodu, obrovské množství bloatware aplikací a chybějící slot na microSD kartu. Zvýšená odolnost by byla plusem, vzhledem k ceně telefonu ji ale nemůžeme požadovat. A to je zhruba vše, pokud jde o negativní věci. Pozitivních věcí je u Honoru hodně. Začneme perfektní cenou, kvalitní konstrukcí, skvělou čtečkou otisků, která funguje i s mokrými prsty a můžeme pokračovat u dobrého displeje a vysokého výkonu. Podpora infraportu a 3,5mm jacku je třešničkou na dortu.

Pridané: 17. mája 2018

Honor 10 - [recenze] - YouTube

Dlouho očekávaný model je tu. Honor 10 s Android 8.1 Oreo se představuje celkem ve 3 barevných provedeních a 2 kapacitách uložiště. Chcete vědět jaký je? Pojďte se podívat na naše další video s Petrem.

Vladimir

Pridané: 21. októbra 2018

• Rychlost' doručenia
  • Vynikajuco zabaleny tovar

Overený zákazník vasmobil

Pridané: 21. júna 2018

Zakúpený v vasmobil

Fotky su dobre, na hry by som tento telefon neodporucil.