Recenzie Honor 6 Plus

(17 z 20 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

No klobúk dole pred Huawei firmou...Konečne poriadny kúsok...Pre ľudí ktorý neradi čumia na mini displeje... A chceuju super výkon a funkcionalitu... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Honor 6 Plus

Overený zákazník Alza.sk

xxxfredy

Pridané: 16. januára 2016

Zakúpený v Alza.sk

• Super Je dosť rýchli a za dobrú cenu!!! Super foťák! Lepší než Sony Z3
  • Slabý signál na LTE

Som spokojný! A to som už vyskúšal veľa telefónov! Tento je naozaj dobrý! Aj dobrá výdrž batérie! Super

www.pda.sk

Pridané: 7. novembra 2015

Honor 6 Plus: tabletofón s troma fotoaparátmi - recenzia

Celá recenzia na www.pda.sk

andremitera.eu

Pridané: 5. novembra 2015

Honor 6 Plus: tabletofón s troma fotoaparátmi - recenzia

Honor 6 Plus je určite zaujímavé zariadenie, ktoré ponúka prepracovanú a plynulú nadstavbu, solídny výkon a kvalitný fotoaparát. Prekvapila ma taktiež nadpriemerná výdrž batérie a široké možnosti konektivity zariadenia. Všetko to sú silné zbrane, no našiel som aj niekoľko neduhov zariadenia. Viac sa dočítate v mojej recenzii.

Celá recenzia na andremitera.eu
Overený zákazník elland.cz

Pridané: 29. októbra 2015

Zakúpený v elland.cz

• Skvelý pomer výkon a cena
  • Zatiaľ žiadne (používam 10 dní)

Zatiaľ skvelý mobil

www.pda.sk

Pridané: 14. októbra 2015

Honor 6+ veľmi vydarený smartphone

Spoločnosti HUAWEI sa z ich luxusnou značkou Honor podarilo v podaní Honor 6+ vyrobiť veľmi kvalitný smartphone, so zaujímavými aplikáciami, prívetivím UI a hlavne so skvelým fotoaparátom. Už dávno neplatí, že čínsky produkt je nekvalitný. Ak teda hľadáte zaujímavý smartphoen s veľmi vydareným fotoaparátom, a máte dosť tradičných značiek, myslím že novinka v podaní Honor 6+ by vás mohla zaujať.

Celá recenzia na www.pda.sk

mobilizujeme.cz

Pridané: 4. júla 2015

Recenze Honor 6 Plus: Přerostlý iPhone po čínsku - Mobilizujeme.cz

Smartphony Honor si u nás vydobyly své čestné místo, především díky minimu chyb a prohřešků. V redakci nám přistálo to nejlepší, co tato odnož čínského Huawei vytvořila, Honor 6 Plus. Jak si stojí 5,5″ velikán se skvělým Full HD displejem a brilantním foťákem?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

www.mojandroid.sk

Pridané: 8. júna 2015

RECENZIA | Honor 6 Plus - high-end s duálnou kamerou

Cieľom spoločnosti Honor bolo vytvoriť jednoduché zariadenie, ktoré má byť bránou so sveta high-end Androidov. To sa im podľa nášho názoru podarilo. Honor 6 Plus má pekný dizajn, kvalitnú konštrukciu a rozhodne nesklame ani ďalšími funkciami. Z nich je najzaujímavejším asi dvojitý 8 Mpix fotoaparát či systém, ktorý ponúka rôzne vychytávky. Za zmienku stojí aj displej, ktorý je dobre čitateľný a ponúka pekné farby. A čo cena? Tá sa v čase písania recenzie pohybovala na úrovni 400 EUR. V pomere k výkonu a funkciám primeraná, nie?!

Celá recenzia na www.mojandroid.sk

www.fonyzciny.sk

Pridané: 27. mája 2015

Testujeme Honor 6 Plus, pýtajte sa | FónyzČíny.sk

Honor je nová značka smartfónov, ktorá na náš trh vstúpila len minulý rok. V decembri 2014 predstavili nástupcu ich populárneho smartfónu Honor 6, Honor 6 Plus, ktorý sa len prednedávnom oficiálne začal predávať aj na našom trhu. Honor 6 Plus teraz zavítal aj do našej redakcie a tak ho medzi prvými na Slovensku máme možnosť otestovať. Keďže vy, čitatelia, ste pre nás veľmi dôležití, ešte pred vydaním finálnej písanej recenzie sa nás môžete spýtať na čokoľvek, čo vás ohľadom tohto smartfónu zaujíma.

Celá recenzia na www.fonyzciny.sk

www.fonyzciny.sk

Pridané: 18. marca 2015

Honor 6 Plus s dvomi fotoaparátmi dostupný už aj na Slovensku | FónyzČíny.sk

Honor je nová značka smartfónov, ktorá na slovenský trh vstúpila v októbri minulého roka. Ich prvým smartfónom na našom trhu bol Honor 6 a neskôr sa k nemu pridal aj cenovo dostupný Honor 3C. Teraz sa do predaja na našom trhu dostáva aj najnovší Honor 6 Plus.

Celá recenzia na www.fonyzciny.sk

Motorola Moto X