Recenzie Honor 7 16GB

(54 z 70 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Mobil ma zaujal svojím designom a zaujímavou cenou vzhľadom na jeho parametre a spracovanie. Displej je nádherný a detailný,ostrý a hlavne s kvalitnou a hlbokou čiernou nie šedou ako u väčšine mobilov. Výkonná batéria 3100Ah pri bežnom využívaný vydrží v pohode 2 dni pri hraní hier,fb,gmail,sms a v... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Honor 7 16GB

Overený zákazník MobilPC

Veronika

Pridané: 29. novembra 2017

Zakúpený v MobilPC

• jednoduchá manipulácia .
  • dobre sa drží
  • krásne fotografie
  • rýchle nabíjanie
  • dlhá výdrž batérie
  • kvalitný zvuk a obraz
  • skvelý systém odomykania prstom na zadnej strane mobilu

kúpila som si ho pod stromček :D zatiaľ som ho len vyskúšala, je super. Veľa ľudí označilo za negatívum, že v balíku nie sú slúchadlá. Mne to vôbec nevadí, pretože je to taká zanedbateľná položka, ktorú si hocikedy kúpim za pár šupiek, prípadne použijem zo starého mobilu.. :) Prípadné nedostatky sa objavia aj tak časom, alebo nie ;)

techvia.sk

Pridané: 9. marca 2017

HONOR 7 – aktuálna vlajková loď | techvia.sk

Čo dodať na záver? Pri cene telefónu od 275 € s DPH, ide o veľmi vydarený telefón s dobre vyladeným systémom.

Celá recenzia na techvia.sk
All mobile

odborník

All mobile

Pridané: 8. februára 2017

VIDEO: HONOR 7 vs SAMSUNG Galaxy S6 edge AnTuTu Benchmark test - YouTube

Velmi dobrý Čínský telefon vs starší vlajková loď SAMSUNGU.Zde před koupí krásně vidíte jak je na tom telefon ohledně rychlosti procesoru, grafického výkonu, paměti RAM oproti SAMSUNGU. HONOR 7 je velmi dobře vybavený smartphone.Velký 5.2" FULL HD 1080p display má jemný obraz s pěknými barvami zajisté potěší.Je vhodný spíše pro pokročilé uživatele.Ovládání je vcelku intuitivní. Kovové zpracování působí velmi hodnotným dojmem, absolutně nevrže a velmi dopbře padne do ruky.Taktéž potěší velmi potěší čtečka otisků prstů a podpora Wi-Fi 5GHz.

Pridané: 17. októbra 2016

• Dizajn, rychlost

stefan

Pridané: 3. októbra 2016

• rýchlosť, dizajn, 3GB ram
  • väčšie rozmery a váha, vo vrecku už cítiť,
  • na displayi sú škrabančeky po pár dňoch,
  • 16gb pamäť,
  • sdielaný slot pamäťovej karty a druhej sim

chcel som dual sim s rýchlym hw

Overený zákazník Bestcena.sk

shaolin369

Pridané: 2. októbra 2016

Zakúpený v Bestcena.sk

• kvalitny display , baterka vydrzi dva dni , pocutelnost velmi dobra , dobre padne do ruky , je neskutocne pekny ,zatial slape ako hodinky , mne staci a fotky su velmi pekne
  • zatial nic

pri malom dietati hlavne pozitivum ultra rychle snimka do 1,5 sekundy , zatial maximalna spokojnost

Overený zákazník NovéMobily.sk

Peter

Pridané: 18. septembra 2016

Zakúpený v NovéMobily.sk

• Cena, spracovanie, rychlost...
  • Zatial nic

Cena, spracovanie, rychlost...

Tatiana

Pridané: 16. septembra 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

Výborná výdrž batérie, krásne fotky, rychle reakcie mobilu a čerešnička na torte pre mňa keď neviem kde je a zavolam na neho tak sa mi ozve.

Mário

Pridané: 7. septembra 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

• parametre, výkon, batéria , cena
  • chýbajúce sluchadla

- perfektný telefón za skvelú cenu, 20 mpx foťák,, vyspelá a bohatá technológia, vysoká kvalitá, dobre padne do ruky - určite bysom tento telefón za túto cenu odporučil ostatným.

Pridané: 18. augusta 2016

Super telefón

marek

Pridané: 6. augusta 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• reakcia mobilu je rychla
  • trocha spomalene fotenie, prehrievanie pri nabijani

celkovo super mobil

Pridané: 30. júla 2016

Zakúpený v DATART.sk

• Funkcia Dual Sim
  • Príjemný, upravený Android
  • Neobsahuje slúchadlá, čo je asi štandard

***

Lucia

Pridané: 27. júla 2016

• čítačka otlačkov prstov, ktorá funguje na 100%
  • smart key
  • vynikajúci fotoaparát - zadný aj predný (predný má svetlo na prisvietenie aj možnosť fotenia panorámy), pri zadnom si však treba zvyknúť na pomalšie reakcie, fotoaparát nezachytí snímku hneď
  • reproduktor v spodnej časti telefónu
  • v porovnaní s konkurenčnými telefónmi dobrá výdrž batérie, pri takmer celodennom používaní vydrží vyše dvoch dní
  • rýchle nabíjanie
  • užívateľské prostredie s rozšírením EMUI (záleží však od vkusu)
  • notifikačná LED dióda - treba zvážiť, či vám bude stačiť aj slabšia
  • nemožnosť mať zároveň 2 SIM a SD
  • slabý obsah balenia, obsahuje len mobil a nabíjačku

Pôvodne som sa rozhodovala medzi Honor 6 Plus a Honor 7, no čítačka otlačkov prstov, prosesor a displej ma presvečili. S Honor 7 som spokojná, prekonal všetky očakávania (odporúčam si však čo najskôr zabezpečiť kryt/obal, zadná kovová strava sa veľmi ľahko poškriabe). Poskytuje veľa možností vyhrať sa s funkciami, či už pri snímači otlačkov prstov, smart key alebo fotoaparátom, taktiež optimalizácie aplikácií tak, aby zbytočne nevybíjali batériu či nemíňali dáta. Pomer cena/výkon jer bezkonkurenčný. Mobil teda odporúčam, v tejto cenovej kategórií jednoznačne vyhráva Honor 7.

eva

Pridané: 25. júla 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

spokojnost s dodanim a kvalitou tovaru

Pridané: 12. júla 2016

• pevná konštrukcia
  • rýchlosť
  • čítačka odtlačku prsta
  • RAM 3GB
  • dobrá cena
  • neviem

- dobrý mobil za rozumnú cenu

recenzent.eu

Pridané: 7. júla 2016

Recenzia: Huawei Honor 7 - porovnanie s konkurenciou

Ako obstojí model Honor 7 od výrobca Huawei v porovnaní s jeho najväčšími konkurentmi Apple iPhone 5S a Samsung Galaxy S6 sa dozviete v interaktívnom porovnaní tu:

Celá recenzia na recenzent.eu

Ks

Pridané: 28. júna 2016

(Upravené 28. júna 2016)

• Perfektný fotoaparát
  • 3gb ram
  • Funkciami sa vyrovnáva tým drahším telefónom
  • Takže aj cena

super

Fero

Pridané: 10. mája 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Kvalita produktu, obdobný používam už viac ako 6M a ešte nezamrzol ani iný problém nebol. Tento bol darček po dobrej skúsenosti.
  • Nezistil som.

Odporúčam kúpu mobilu, za dobrú cenu slušná kvalita.

Pridané: 7. mája 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• rychly, reaguje okamzite, super fotak, bateria vydrzi pomerne dlho aj ked sa s nim robi cely den
  • pre niekoho mozno mala pamat, mne to nevadi

dobra kupa

• Rýchla čítačka odtlačkov prstov
  • Solídny výkon
  • Dobrá výdrž batérie
  • Pre niekoho nemožnosť mať 2 SIM a SD kartu
  • Inak podarené tlačidlo rýchlej volby je oproti tlačidlu uzamykania, čo spôsobuje sem tam nežiaduce zapnutie funkcie

Pomer cena/výkon je 5*
Na to že to má pekný FULL HD 5,2´´ display a výkonný procesor má solídnu výdrž. Po celom dni mi vždy ostáva 50% batérie - internet a wifi a lokalizácia zapnuté nonstop.
Má od výroby softvér na šetrenie batérie ktorý dáva notifikácie o zapnutých aplikáciach na pozadí ktoré sa dlho nevyužívajú a ponúka optimalizovať spotrebu.
Zaujímavé predinštalované aplikácie, možnosť prispôsobenia vzhladu menu
rýchly snímač odtlačkov prstov, ak sa dobre nastavý odtlačok tak funguje rýchlo a spolahlivo
Nevýhoda je že pre tento telefon nie je velký výber príslušenstva. Snád si to súdruhovia v Číne uvedomia a začnú toho vyrábať viacej :)

Helena Meszarosova

Pridané: 9. apríla 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• Som veľmi rada že som si vybrala Honor 7.Zatiaľ nemám s ním problémy.Funguje naprosto veľmi dobre,neseká.Robí veľmi pekné fotografie.Čo som veľmi rada.
  • Nič

Perfektný smartfón.Šlape na jednotku.Odporúčam každému kto chce za rozumnú cenu dobrý kvalitný telefón.

Pridané: 25. marca 2016

Zakúpený v MOBILE WORLD

• silný mobilný aj WiFi signál
  • dobrá výdrž batérie (u mňa 2-3 dni)
  • dostatočný výkon
  • užitočné predinštalované appky (baterka, lupa, zrkadlo, možnosť zvoliť si, ktoré appky sa pri zamknutí ukončia, upozornenie na appky s vysokou spotrebou pri vypnutom displeji, ...)
  • šikovné 3-funkčné tlačidlo
  • snímač odtlačkov prstov
  • FM rádio
  • nemá NFC
  • rádio bez RDS
  • niekedy je automatický jas displeja príliš tmavý
  • chýba tlačidlo menu dole

Dobrý telefón, oplatí sa.

Overený zákazník Mobilmarket.sk

Pridané: 24. marca 2016

Zakúpený v Mobilmarket.sk

• desing
  • tech. vybavenosť
  • nemoznosť použiť micro kartu pri dvoch sim
  • slabšia výdrž batérie
  • chudobný obsah balenia

super fón za relatívne málo peňazí

Overený zákazník Prva.sk

Kosto

Pridané: 21. marca 2016

Zakúpený v Prva.sk

• Najlepsi pomer cena a vykon
  • specialne tlacidlo na spustanie applikacii by mohlo byt viac zapustene aby nedochadzalo k nahodnemu zapnutiu (nastastie sa da vypnut)

Na vsetkych forach je tento telefon hodonoteny velmi dobre. Za cenu strednej triedy vam ponuka vybavu vo vyssej. Telefon je kovovy, nie prilis velky ale dostatocne velky na Full HD obraz. Ma neskutocne vela funkcii a tak si kazdy pride na svoje.

jojo

Pridané: 3. marca 2016

• Dobre parametre rychly procesor
  • citacka odtlacku prsta
  • Dvojsimkove prevedenie
  • Dobra vydrz baterie
  • Rozumna cena
  • viac som cakal od 20Mpx fotoaparatu

Dobry telefon za prijatelnu cenu.

Vł@ðơ

Pridané: 9. februára 2016

(Upravené 9. februára 2016)

• Lahky
  • Fotoaparát
  • Rýchlosť prechadzania
  • Cena vykon
  • Niektore hry sa mi zda ze trocha sekavo idu
  • Bateria sa nenabyja na 50% 40 minut ako pisu ale viac ako hodinu

Mam mobil 10 dni a som s nim velmi spokojny. Trochu som si nemohol zvyknut na to EMUI ale casom si zvyknete, nerobi mi to uz problém. Vsetko ide rychlo ako ma, fotoaparat perfektny ako zadny tak aj predny, na dokonale selfie ako stvoreny. No som milo prekvapeny ako si ma ziskal. Mozem ho len a len odporučiť kto chce dobry phone za dobru cenu a aj parametrovo. :))

Pridané: 31. januára 2016

Super mobil

Overený zákazník Shield.sk

Lukáš

Pridané: 26. januára 2016

Zakúpený v Shield.sk

• Veľmi pekný, rýchly a výkonný smartfón
  • Pre mňa osobne je nepostačujúca kapacita vnútornej pamäte pri použití 2 simkariet (a 64GB verzia je príliš drahá)
  • Druhým záporom je pre mňa to, že tlačítka má priamo v displayi a pomerne široká lišta pod obrazovkou je úplne zbytočná a nevyužitá

Telefón mám zatiaľ len niekoľko dní, no veľmi sa z neho vytešujem. Je to super smartfón, ktorý má mnoho príjemných funkcií a bežného človeka určite nesklame :)

Pridané: 23. januára 2016

(Upravené 23. januára 2016)

• Vzhlah
  • Smart tlacidlo
  • Snimac odtlackov
  • Vypadky signalu
  • Vela (pre mna) zbytocnych systemovych aplikacii

S telefonom som zatial nanajvys spokojny. Zacal by som vydrzou, ta je viac ako dobra, telefon som pri beznom pouzivani udrzal "nazive" 4 dni. To som bol asi 2-3hod denne na wifi, fotil som, telefonoval, proste pouzival a keby velmi chcem dalsi drn tiez zvladne. Smart programovacie tlacidlo je skvely napad, mozete si naprogramovat az 3 funkcie. Fotoaparat ako predny aj zadny ma prisvetlenie a veeela funkcii, aj tzv skraslenie, ktore automaticky upravuje fotku. Mne to prislo zabavne ale celkom fungovalo. Prostredie je tiez skvele, vela moznosti na upravu podla svojich predstav. Snimac odtlackov zatial funguje ako ma, mozete si nim dokonca ovladat tu stahovaciu hornu listu.
Displej je velkostou dostacujuci, ma fakt velke pozorovacie uhly a aj jas.
Minusov som postrehol len par, napriklad siglan mi vypadava na miestach kde som ho mal bezne, ale len na chvilu a je spat. Systemova klavesnica prehadzuje slova (neviem ci sa to da nejako nastavit alebo to je chyba systemu), keby si nezmenim klavesnicu tak toto ani nenapisem :D
Ma fakt vela funkcii , ktore som este ani nevyskusal vsetky, za tu cenu je to vela muziky za malo penazi.
ODPORUCAM

www.pda.sk

Pridané: 9. januára 2016

Honor 7: takmer dokonalý smartfón - recenzia

Honor 7 sa vyznamenal takmer v každom aspekte. Kvalitná hliníková konštrukcia, silný výkon, kvalitný fotoaparát, presný a rýchly snímač odtlačkov prstov, prepracovaná nadstavba EMUI a dobrá výdrž batérie z neho robia adepta na smartfón roka. Síce v každom smere nájdeme na trhu aj kvalitnejšie zariadenie, ale takmer žiadny smartfón neponúka všetky tieto výhody spolu. Ak áno, tak sa spravidla jedná o mobil s cenovkou začínajúcou nad 500 EUR. Honor 7 nesklamal ani tu. V slovenských E-shopoch ho kupíte za približne 350 EUR.

Celá recenzia na www.pda.sk

Pridané: 14. decembra 2015

• ..

Milan Lastak

Pridané: 11. decembra 2015

Zakúpený v Dobremobily.sk

• rychlyprocesor perfektnydysplej superfotoaparat dualsim nizka cena za vysoku kvalitu

spokojnost

• Krásny dispej
  • Super výkon
  • Postačujúca RAM
  • Kovové telo
  • Batéria vydrží bez problémov aj viac ako tri dni
  • Super čítačka odtlačkov prstov
  • Neviem zatiaľ o ničom

Telefón za rozumnú cenu s výborným výkonom, v kovovom tele a kvalitným fotoaparátom. Celkom som spokojný a kľudne ho môžem odporúčiť.

netovinky.com

Pridané: 24. novembra 2015

Honor 7 - Čínský dříč bez NFC (recenze) - Netovinky.com

Honor 7 je velmi povedený smartphone, který ostudu určitě neudělal. Jedinou významější výtku bych měl k absenci NFC a ve všech ostatních ohledech si není nač stěžovat. Mobilu navíc přispívá i cena, která je těsně pod hranicí 10 tisíc korun a zde až na loňský model od LG nemá žádnou konkurenci. Jestli tedy hledáte velmi dobře vybavený DualSIM se skvělým foťákem a dostatkem výkonu, tohle je vaše volba.

Celá recenzia na netovinky.com

mobilizujeme.cz

Pridané: 7. novembra 2015

Recenze Honor 7: reparát na výbornou - Mobilizujeme.cz

Nový přístroj z dílny odnože značky Huawei opět nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. K tomu návdavkem i několik velmi praktických zlepšováků a prémiové materiály. Na špičku však stále nedosahuje. Už jen proto, že selhává hned v několika praktických aspektech každodenního používání.

Celá recenzia na mobilizujeme.cz
Overený zákazník DATART.sk

matrik

Pridané: 16. októbra 2015

Zakúpený v DATART.sk

• vsetko
  • po 2 tyzdnoch ziadne

skvely mobil. v pomere cena/vykon asi nema konkurenicu

Pridané: 12. októbra 2015

Zakúpený v Shoppie.sk

nemám čo vytknúť...prostredie je možné skvele prispôsobiť každému používateľovi ktorý má základné poznatky o OS Android a nadstavby EMUI 3.1

Pridané: 10. októbra 2015

• super fotoaparat
  • rychly
  • za tu cenu bezkonkurecny
  • notifikacna dioda velmi mala

vykon a cena su super
fotoaparat je spicka

Overený zákazník MobilPC

Pridané: 5. januára 2016

Zakúpený v MobilPC

• Dobrý telefón, žiadne chyby ;) nemám čo vytknúť ;)
  • Jediné mínus tohto produktu je že bol už použitý ;)

Produkt bol lacnejší ale to sa odrazilo na kvalite ináč nemám čo k tomu dodať ;)

andremitera.eu

Pridané: 16. decembra 2015

Honor 7: takmer dokonalý smartfón - recenzia

Na slovenskom trhu sa čoraz viac darí čínskym výrobcom smartfónov. Značky ako Lenovo, Huawei alebo Honor totiž ponúkajú dostatočnú kvalitu za dobrú cenu. Značka Honor sa blysla už viacerými podarenými modelmi. Prinášajú kvalitné materiály a vysoký výkon za stále prijateľné ceny. Medzi ne sa tento rok zaradil aj model Honor 7. Ten už pri predstavení spravil veľký rozruch vďaka svojím parametrom a nízkej cene. V mojej recenzii sa dozviete, či naplnil veľké očakávania zákazníkov.

Celá recenzia na andremitera.eu

www.fonyzciny.sk

Pridané: 27. júla 2015

Najlepšie čínske smartfóny za prvú polovicu 2015! | FónyzČíny.sk

Prvá polovica roka 2015 ubehla ako voda a my vám prinášame výber tých najlepších čínskych smartfónov predstavených v tomto čase. Svoje vlajkové lode predstavili tí najznámejší čínski výrobcovia, tak sa poďme na ne pozrieť.

Celá recenzia na www.fonyzciny.sk