Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia Honor 7 16GB

Parametre Honor 7 16GB

Popis produktu

Honor 7 je štýlový smartphone s designom vyladeným do posledného detailu. Má kompaktnú veľkosť, celokovové telo s príjemným povrchom a výnimočný displej, ktorý vám poskytne maximálny vizuálny zážitok. Z jeho bohatej výbavy si zaslúžia zvláštnu pozornosť najmä špičkový fotoaparát, ohromujúci výkon telefónu a výdrž batérie. Tento model istotne poteší aj množstvom dokonalých technológií, ktoré vám uľahčia život a 16GB vnútornej pamäte, ktorú môžete ešte rozšíriť.

Prepracovaný do najmenších detailov

Tento smartphone sa môže pochváliť špičkovým 5,2“ Full HD displejom s vysokým kontrastom. Vychutnáte si tak dokonalý obraz nasýtený tými najrealistickejšími farbami. Tento výnimočný displej je zasadený do prémiového celokovového tela, na ktorého povrchu oceníte na dotyk veľmi príjemnú keramickú vrstvu. Telefón vám svojou kompaktnou veľkosťou výborne sadne do ruky.

Prepracovaný do najmenších detailov
Dokonalé fotografovanie

Dokonalé fotografovanie

Všetky dôležité chvíle budete môcť zachytiť v najvyššej kvalite vďaka 20Mpx fotoaparátu, ktorý je vybavený technológiou rýchleho zaostrovania a senzorom Sony IMX230. Zafírová šošovka zadného fotoaparátu je navyše odolná voči poškriabaniu a opotrebovaniu. O množstvo kreatívnej zábavy sa postará aj predný 8Mpx fotoaparát. Obsahuje širokouhlú šošovku, desať úrovňový režim skrášlenia a mäkké prisvietenie - kombináciu, s ktorou vyčarujete skutočne atraktívne zábery.

Prekvapujúca výdrž batérie

Vysokokapacitná a rýchlo sa nabíjajúca batéria tohto telefónu vás ohromí svojim intenzívnym výkonom. Pre lepšiu predstavu – na to, aby zvládol dlhý hodinový hovor Honoru 7 stačí len 5 minút nabíjania. Vďaka funkcii SmartPower navyše môžete ušetriť až 30% výdrže batérie.

Prekvapujúca výdrž batérie
Bleskové odomykanie

Bleskové odomykanie

Na odomknutie vám bude stačiť iba pol sekundy. Honor 7 je totiž vybavený rýchlejšou, presnejšou a citlivejšou čítačkou odtlačkov prstov. Vaše osobné údaje tak budú chránené vďaka trezoru, režimu hosťa a zámke aplikácií.

S chladnou hlavou

Nie len s chladnou hlavou ide všetko lepšie. Vďaka nízkej teplote bude lepšie fungovať aj váš smartphone. Zadný kryt a rám tohto modelu sú vyrobené zo zliatiny hliníka, ktorá odvádza teplo omnoho efektívnejšie ako plastové kryty batérie.

S chladnou hlavou
Rovnováha výkonu a spotreby

Rovnováha výkonu a spotreby

Spotreba a výkon tohto smartphonu sú dokonale vyvážené vďaka inteligentnému prispôsobeniu sa rôznym situáciám a 8jadrovému heterogénnemu algoritmu.

Výborný signál

Honor 7 dokáže inteligentne prepínať hornú a dolnú anténu, čím rieši problém tzv. „mŕtveho signálu“. S technológiou Roaming+ sa zároveň zvýši rýchlosť pripojenia k sieti.

Výborný signál
Smart key

Smart key

Na to, aby ste sa dostali k zabudovaným aplikáciám a rýchlym funkciám, vám postačí jedno dvojité kliknutie. Tento smartphone vám vďaka množstvu dokonalých aplikácií zabezpečí aj prekvapujúco pohodlnú možnosť využívania mobilného internetu.

Poslúcha na slovo

Honor 7 vykoná presne to, čo mu poviete. Stačí vopred nastaviť rôzne hlasové príkazy, napr. „Honor, môj milý, kdeže si?“ Telefón daný príkaz rozozná a ozve sa vám, aby ste vedeli, kde je.

Poslúcha na slovo
Maximálne zapojenie

Maximálne zapojenie

Užívateľské prostredie Smart EMUI je elegantné, zábavné a efektívne. Bezprostredné momentky môžete kedykoľvek vyhotoviť dvojitým stlačením tlačidla zníženia hlasitosti. Rovnako rýchlo dokážete skryť aj súkromné aplikácie. Stačí na to obyčajné roztiahnutie prstov na obrazovke. S novým užívateľským rozhraním 3D UI navyše zažijete plynulé prechody a efekty.

Super čistý zvuk

Počúvanie hudby bude hotovým pohladením pre vaše uši. O čistotu zvuku sa postará integrovaná technológia Audio Plus a funkcia HandsFree, ktorá eliminuje všetky ruchy okolia. Funkcia Voice+ vám tiež umožní zvýšiť hlasitosť hovorov.

Super čistý zvuk
Infračervené diaľkové ovládanie

Infračervené diaľkové ovládanie

Vďaka nezávislému IR diaľkovému čipu a revolučnej technológii Smart Control môžete telefón používať ako diaľkový ovládač na televízor, set-top box, DVD prehrávač a ďalšie zariadenia, ktoré sú spárované v knižniciach IR kódov.

Šikovné puzdro

Honor 7 si môžete zaobstarať v ľahkom puzdre s mriežkou, ktoré nie je iba designovým prvkom, ale aj veľmi praktické. Užívateľské rozhranie tohto telefónu totiž ponúka množstvo funkcií, na použitie ktorých nebudete puzdro musieť ani otvárať.

Šikovné puzdro

Parametry produktu

Súhrn

Zaradenie Smartphone, Android telefon
Výrobca ? Huawei opraviť
Konštrukcia ? dotykové opraviť
Operačný systém Android opraviť
Verzia operačného systému Android 5.0 (Lollipop) opraviť
Hmotnosť ? 157 g opraviť
Možnosť pamäťovej karty ? áno opraviť
3D telefón ? nie opraviť
Pamäť RAM ? 3072 MB opraviť

Displej

Rozlíšenie displeja ? 1920 x 1080 opraviť
Veľkosť displeja ? 5.2 " opraviť
Počet displejov ? 1 opraviť

Rozmery

Výška 143.2 mm opraviť
Šírka 71.9 mm opraviť
Hĺbka 8.5 mm opraviť

Fotoaparát

Fotoaparát ? áno opraviť
Rozlíšenie fotoaparátu ? 20 Mpix opraviť
Automatické ostrenie ? áno opraviť
Vstavaný blesk ? áno opraviť
HD video ? áno opraviť
Predná kamera ? áno opraviť

Ďalšie funkcie a vlastnosti

Internetový prehliadač ? áno opraviť
Prehrávanie MP3 ? áno opraviť
Jack 3,5 ? áno opraviť
Pre seniory nie opraviť
Snímač otlačkov prstov áno opraviť

Písanie SMS a e-mailov

Multimediálne správy MMS ? áno opraviť
Emailový prehliadač ? áno opraviť

Kontakty a volanie

MP3/WMA/AAC vyzváňanie áno opraviť

Baterka

Kapacita baterky ? 3100 mAh opraviť

Hardware

Frekvencia procesoru 2.2 GHz opraviť
Počet jadier procesora 8 opraviť
Užívateľská pamäť ? 16 GB opraviť
Dual sim ? áno opraviť

Dátové funkcie

GPS modul ? áno opraviť
WiFi ? áno opraviť
Bluetooth ? áno opraviť
GPRS ? áno opraviť
EDGE ? áno opraviť
LTE áno opraviť

Aplikácia

Kalendár ? áno opraviť
Kalkulačka áno opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.